PDA

View Full Version : Гаден проблем ...



holdthecold
02-03-2010, 13:14
Преди известно време признах на една позната, че имам силни чувства към нея, уви тя не можа да ми отговори със същото, а ми се налага да я виждам доста често, защото такива са обстоятелствата и няма как да го променя това. Доста време мина и по-всичко личи, че тя забрави за тая "случка", интересно е че вече нямам тези чувства към нея даже и почна да ме дразни само като и чуя гласа,а последно време доста често се случва и направо превъртам... Това се получи така, защото имах грешно впечетление за нея, мислех си че е страхотна, а се оказа, че е няква гадна кифла, която не заслужава и капка уважение от моя страна. защото наистина доста кофти се държа с мен известно време след което просто спря... Опитвам се да не я гледам, но тя винаги е пред мен, опитвам се да не я чувам, но тя ми надвиква и плеъра и за каквото и да се сетя все стигам до мисълта за нея на края...
Вярно, че доста време повтарях, че тя е единствена, не заменима, че няма друга като нея и че каквото и да стане аз просто искам тя да бъде щастлива... е честно казано вече не ми пука особено какво ще стане с нея.... тя един вид ме отряза по всякакъв възможен начин и един вид "любовта ми" се превърна в "омраза и презрение". Опитвам се да гледам напред и да си казвам, че остава още 1 година и повече няма да я видя, но просто когато и чуя гласа или я видя цялата ми система блокира...Всичко това беше някво много тежко и трудно за преодоляване, обръщам се към вас, защото имам нужда от някакъв съвет, някаква помощ, от която се нуждая в момента....

Другия ми проблем е , че деня точно преди да и кажа за тези "чувства"
бях стигнал до един такъв момент, в който се чудех какво искам от живота, какъв е смисъла на живота, какво е правилно и кое е грешно и точно в този ден се сетих за нея и всички тези въпроси нямаха значение, защото имаше нещо по-важно и това беше тя... но вече не е така и отново се появиха тези въпроси.... които понякога просто те отказват от живота... или случвало ли ви се е да попаднете за момент в компанията на задръстеняци и тапаци, които просто като ги чуете и искате да се застреляте ... изключение са истинските хора, който могат да бъдат добри приятели добрече ги имам все още иначе да съм се прострелял или метнал от някъде :) Луда работа е тва живота....

Мерси за вниманието :)

m1nik
02-03-2010, 13:38
Не се впрягай толкова...а за момичето, не че не ти пука за нея..но и сега се дразниш, че не може да бъде твоя..личи си по начина ти на писане..
апфф..хормони щи кажа аз..не се ядосвай за глупости..
Гледам, че няма на кой да споделяш...не, че пишеш за конкретен проблем..
Нзз какъв съвет да ти напиша..пишеш така все едно не ти се живее..
а предполагам, че си малък, с което искам да кажа, че сега е моментът да се живее..затова..justt smile..и да не ти пука от нищо и никой.. :)

holdthecold
02-03-2010, 13:52
Не нямам чувства към нея и никога няма да имам не искам да имам и това е положението :) Простоо не ми върви особено не че не ми се живее, но просто не ми се живее по този начин по който сега живея все още съм млад имам още малко докъто завърша и живота наистина ще започне

malkazlatna
02-03-2010, 13:53
и аз мисля, че не че е мразиш наистина, просто още имаш нещо към нея и си мислиш,че е мразиш,щом поведението и и присъствието и оказват влиание върху теб,не ти е никак безразбична! но просто се смей напук на нея,говори си с др.-покажи и че не ти пука..животът продължава :-D :-P :-P

holdthecold
02-03-2010, 14:03
ама няма к'во на пук да и правя тя дори не ме забелязва, а аз само като и чуя гласа и съм ей така :shock: нали ви казвам вече не я харесвам не че и я мразя просто не искам да я виждам не ме кефи като човек, може да хубава може да е добра но...просто незнам и аз има нещо мн гадно в нея простоо простоо не мога да го обясня

ivcheto0o
02-03-2010, 14:07
и аз мисля, че не че е мразиш наистина, просто още имаш нещо към нея и си мислиш,че е мразиш,щом поведението и и присъствието и оказват влиание върху теб,не ти е никак безразбична! но просто се смей напук на нея,говори си с др.-покажи и че не ти пука..животът продължава :-D :-P :-P

Времето лекува :)

holdthecold
02-03-2010, 14:12
ае маи никой от тука няма да ме разбере или да помогне :) както и да е.........