PDA

View Full Version : винаги нещо ми липсва...



holdthecold
02-03-2010, 14:24
Ае хора как да ви го кажа ама все нещо не достига било то някоя жена, някой лев, или нещо друго винаги може да се иска нещо повече и по-добро и винаги може да стане още по-лошо и по-тъпо... Просто няам кой и знае к'ви проблеми , но не виждам смисъл в живота без любов просто няма смисъл и живота по-принцип не че ще се самоубивам или нещо такова, но за квкво живеем всъщност някой знае ли?

antiWHAT
02-03-2010, 14:28
е не живея за любов всеки случей...
имам си приятелка ама не знам колко е любов това.

Spider4eto
02-03-2010, 14:36
Винаги, когато си прекарвам супер яко, било то с приятели, с гадже и т.н. си мисля, колко много обичам живота именно заради тия моменти, не бих ги заменила за нищо на света.

holdthecold
02-03-2010, 14:43
е даде видял си хубавата страна на живота, но виж не винаги е тей... то си каквото си го направиш, но някой път тей се получава, че просто си задаваш въпроса ЗАЩО? и не можеш да отговориш просто със защото...?
Не мога да разбера що за човек, ще бъде щастлив, когато някой друг страда или има нужда от помощ или примерно когато една планета умира или когото не знаем къде точно се намира във вселената и т.н. това са просто някви плътски или психичеки удоволствия моментни бих казал че една голяма част от населението на света по-принцип живеят точно като животни, търсят само материалното и плътски удоволствия... и по този начин убиват духовното в себе си, но не винаги де :) има и изключения и все пак... защо?

Sham
02-03-2010, 14:53
Олеле...
Не можеш да спасиш света! Можеш да моделираш или по-скоро участваш в процеса на една малка частичка от него, около себе си.
И, не, не убиваш духовното в себе си, когато си щастлив, въпреки наличието на нещастие някъде там. Балансът е в основата на всичко. Съвършенството не съществува в големи мащаби. Толкова.

antiWHAT
02-03-2010, 14:56
отдай се на духовното.... живей в пещера и яж корени и листа по цел ден.


да вземеш да излезеш да пийнеш некоя бира ми се струва...

Canis_Dirus
02-03-2010, 15:47
кухнята
ножа
вените
пирамидата на Маслоу

Pustinqchka
02-03-2010, 16:01
Олеле...
Не можеш да спасиш света! Можеш да моделираш или по-скоро участваш в процеса на една малка частичка от него, около себе си.
И, не, не убиваш духовното в себе си, когато си щастлив, въпреки наличието на нещастие някъде там. Балансът е в основата на всичко. Съвършенството не съществува в големи мащаби. Толкова.

filmimilmi
02-03-2010, 16:12
Искаш прекалено много, а всъщност не знаеш дори какво. Може би искаш всичко. Е, не е възможно. Примири се и живей!

plmn
02-03-2010, 16:51
живота си има много смисъл, ако му придадеш такъв. вместо да мислиш за умиращи планети, и да си губиш времето с безсмислени философски разсъждения, обърни внимание и на малките неща около себе си, които вероятно приемаш за даденост.

lDoLLl
02-03-2010, 17:14
еми, нормално..
Всеки винаги се стреми и иска да има повече, да бъде по-, няма смисъл човек да е закован на своето равнище и никога нищо не надгражда (или деградира)

намери нещо, което да ти харесва и да те радва, както и се опитай да оценяваш повече неща, които вече имаш :)

MissInd3p3nd3nt
02-03-2010, 19:29
Е па естествено,че все се иска повече от живота-не си единствен.
Честно казано не съм се замисляла за смисъла на живота.

02-03-2010, 20:17
Почни да дигаш във фитнеса и изкарай некой лев. Млад човек си кво не виждаш смисъл, прави си купона харчи си мангизите еби курвите тва е живота яка пачка да има другото псле си идва.

holdthecold
02-03-2010, 22:41
фитнеса си го мога курвите си ги имам имам и някви пари не са кои и знае колко но са ми достатъчни, не живея в пещера и не ям корени
просто не съм достатъчно голям мазохист за да продължавам да живея в лъжа или измама, знам че всеки въпрос има своят отговор и едва ли сме тук само заради забавата и всичко останало... Да ценя дълбоко и искрено всичко което имам и всичко което нямам защото точно малките работи правят големите и Да искам всичко, не заради друго, а защото мразя да избирам, не се лишавам от нищо приемам лошото, приемам и доброто НЕ не искам да се самоубивам... просто искам да рабера истината и Да знам, че не я знаете :)

Verminaard
02-03-2010, 22:43
Липсва ти един здрав пердах и инициатива в живота.

Sham
02-03-2010, 22:44
аз я знам, пък 8)

TheNewReligion
02-04-2010, 17:58
"Трябва да живееш в нещо недостатъчно. Човек расте стремейки се нагоре." Максим Горки

cherinka
02-04-2010, 20:33
Цел, моето момче, цел се вика...и ти липсва.

fenkaaa
02-06-2010, 19:03
Винаги, когато си прекарвам супер яко, било то с приятели, с гадже и т.н. си мисля, колко много обичам живота именно заради тия моменти, не бих ги заменила за нищо на света.

много правилно :)

Mamut
02-07-2010, 15:18
Липсва ти акъл. 8)

Briseis
02-07-2010, 15:54
започни да си осмисляш радостите в живота като изключиш какво ти "липсва"

нали знаеш, че липсите а.к.а мечти са голям двигател ?

Zaharinka
02-07-2010, 16:22
Липсва ми котка :shock:

hiphopy0
02-07-2010, 20:59
еми то винаги може повече ама не винаги са получава..
и на мен ми липсват кинтите..
Еби я любовта до нищо добро не води .. :-D