PDA

View Full Version : Знаете ли, че Flo Rida си е дал телефонния номер?



gabrielich
02-03-2010, 14:20
Рапърът Flo Rida реши да даде номера на личния си телефон, за да може да благодари на феновете си. Музикантът, чието истинско име е Трамар Дилард, сподели, че ще му е много приятно да си побъбри с почитателите си, както и би бил много щастлив, ако получи sms-и. Той обяснява,че ако не може лично да вдигне телефона, със сигурност ще се обади, ако му оставят съобщение. "Щом хората могат да си купуват албумите ми, защо аз да не мога поне да си побъбря с тях. Това е най-малкото, което бих сторил за феновете", обяснява Flo Rida.

Само дето се оказало, че експериментът се оказал неуспешен, тъй като повечето хора решили, че номерът всъщност е фалшив. "Повечето пъти направо ми затварят, тъй като мислят, че не се обаждам наистина аз", споделя рапърът.

Ето линка, където пише това: http://www.hiphop24.org/category/flo-rida
Моля ви, аз съм му голяяяяма фенка! Почти навсякъде търсих, но никъде го нямаше тоя телефон! Моля ви, ако някой знае нещо да пише! :smt102 :smt102

т.1
krem4et0

jambo_bs
02-03-2010, 15:52
Ако говориш английски ......... заповядай 305-528-2786 .... но незнам изобщо какво ще можеш да му кажеш :D Той най - вероятно думите "аз съм ти голяма фенка" ги е чувал.Намисли си какво ще му кажеш и тогава :)

nyxu
02-03-2010, 17:06
Темата НЕ е за този раздел !

gabrielich
02-03-2010, 18:52
знам, че не е за тук тази тема, но просто си мислех, че може да знае някой. а ти jambo_bs, сигурен/на ли си, че това е негов номер? може да го е сменил! и аз отдавна говоря горе-долу английски (е, колкото да му кажа две думи), защото по скайпа отдавна си говоря с чужденци (имам предвид говоря, не пиша). И исках още да те питам кода на страната сложен ли е отпред и откъде го намери номера?

gabrielich
02-03-2010, 18:59
и ако не е сложен кода аз ннезнам той дали живее в лос анджелис или в ню йорк.. трябва да проуча :-o

MISkrisinkaaa
02-04-2010, 16:22
Темата НЕ е за този раздел !
+