PDA

View Full Version : Нужда от помощ за килограми



denizza
02-03-2010, 15:07
Znam 4e sigorno 6te zvu4a kato porednata glupava tineidjurka no ve4e vze da mi piswa da se primirqvam s nqkoi ne6ta i re6ih 4e trqbva sama da gi promenq i ottuk doide problema.Kato malka bqh slaba i izvednuz po4nah da nadebelqvam. I sled nqkolko godini s maika mi re6ihme da otida na lekar za isledvaniq vuv Varna za da se vidi dali towa ne e pri4ineno ot nqkakva bolest. Ta tam mi kazha 4e sum s powi6en insulin i onadbubre4na zleza. I estestweno lekarkata mi me izpisa s hap4e i preporuka za po leka hrana za6toto problema s insulina se duljal na kilogramitee i taka. Az sama podeh iniziqtiwata sled towa adskata dieta po dwa 4asa fitnes po 5 puti v sedmizata i taka do tuk dobre no rezultat nikakuvv ot 2 meseza . Na vsi4ko otgore ot togava postoqno sum bolna ot ne6to i po edno vreme bqh stignala do 5 vida lekarstwa i samta vzeh da se ot4aivam a mi kazaha 4e ako ne smukna kilogrami kum vsi4ko 6te se dobawi i diabet. Ta da pitam nqkoi za lekarstwo za otslabvane za6toto roditelite mi otkazvat da piq ne6to a az vzeh da izperkvam a i na vsi4ko otgoe sum zaek v nemska gimanziq i nqmam vreme dori da spaa :( :( :(

II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
Предвид сериозността на проблема няма да трия темата.
kalpazanka

BeezyJey
02-03-2010, 15:10
Няма какви хапчета да пиеш..не е полезно.По - добре слушай това ,което ти казват лекарите и родителите ти.Те знаят най-добре.

kalpazanka
02-03-2010, 15:16
Консултирай се с диетолог- това е възможно най-разумното решение!

denizza
02-03-2010, 15:32
Mi hubavo no to4no dietolojkata mi predpisa po lek rejim i ni6to pove4e, samo 2 kilograma sum swalila i po4nah naposleduk po4ti da ne qm a kato qm da mi stava lo6o, koeto v vseki slu4ai 6te6e da e po-dobre ako vse pak ima6e efekt :? :?

kalpazanka
02-03-2010, 15:35
Извинявай, не съм те разбрала- като каза за хиперинсулинизъм и хиперфункция на надбъбреците останах с впечатление, че си се консултирала с ендокринолог. Защо не се консултираш и с проф. Байкова?

DqVoLsKoJeLaNiE
02-03-2010, 15:35
аз не бих ти препоръчала хапчета... пий повече вода,това ми помогна на мен... Драстичните диети не трябва да ти подхващаш още от сега, защото докато сме тийнейджъри се нуждаем от хранителни вещества, за да растем нормално.
Яж кисело мляко, плодове, зеленчуци, супи, салати и т.н. Фитнеса 5 пъти в седмицата са прекалено много, но ти си решаваш :)

Да знаеш, че фигурата на човек се променя с времето. Мога да ти дам като примеп майка си. Тя е била меко казано дебела като малка, а сега е завидно слаба. Така че спокойно, докато си в тийнейджърска възраст има още време да се променяш. :)

denizza
02-03-2010, 15:58
Tenks za burzite otgovori prosto za dvata problema mi preporu4vat da ne qm razli4ni ne6ta i az ostanah samo na plodove i zelen4uzi ai pravq alergiq kum ne6to koeto ne mogat da otkriqt :-D :-D A za suveta za fitnesa s udovolstwie 6te go namalq pone s 1 put\dosega go prawq samo za da ima rezultat\

kalpazanka
02-03-2010, 15:59
denizza, кирилицата е на почит тук!

denizza
02-03-2010, 17:51
Ок,от тук нататък ще знам :) :) :)

titinkaa
02-03-2010, 19:13
на колко години си и колко кг си?

pitbullxx
02-03-2010, 21:46
на колко години си и колко кг си?

denizza
02-04-2010, 11:02
На 14 години и тежа 90 килограма visoka sum 170 sm
:lol: