PDA

View Full Version : какво да му пиша,някакви идей? :С



byby0202
02-03-2010, 16:48
Здравейте!харесвам едно момче,мисля,че и той има симпатии към мен,но не съм сигурна.Не се познваме лично,един приятел щеше да ме запознава,но ни се смени програмата и рядко го виждаме и няма,как да ни запознае.Понеже в дск имаме една кутия с валентинки и реших да му пиша,ето тук идва проблема ми,не знам,какво да му пиша.Не знам,как да почна,сякаш,когато се замисля и всички думи изчезват от съзнанието ми.Той е с една година по-малък от мен,но е много готин и като го видя отива си всяка една моя дума от устата ми.А пък с другите момчета си говоря нормално,но нямам смелост да отида и за това ви моля да ми помогнете,какво да му пиша,как да подходя :(

ivcheto0o
02-03-2010, 16:58
според мен да му пратиш валентинка е доста лоша идея....По-добре се запознаи с него ли4но.Какво мислиш 4е ще се слу4и като полу4и карти4ката ?!?!

ScarletBite
02-03-2010, 17:03
според мен да му пратиш валентинка е доста лоша идея....По-добре се запознаи с него ли4но.Какво мислиш 4е ще се слу4и като полу4и карти4ката ?!?!
+++
Ясно е какво ще се случи - ще се изкефи, че какичка се е унижила да му пише валентинка, и ще я размаха пред лицата на всичките си приятели, за да покаже какъв невероятен женкар е. :lol:

britzy
02-03-2010, 17:05
хахахахаха аз пращам на една от моякласфалшиви всекагодина,тва е тъпо с валентинките,земи гозавди на кафенце тва онва.мани тия простотии :razz:

byby0202
02-03-2010, 17:19
абе хора благодаря ви,обаче просто не мога да отида пред него и да му кажа да се запознаем,той винаги е с приятелите си +тва съм опитвала 3-4 пъти не се получава, а й изглежда свясно момче,много ме е срам бе хора,не знам,как мога да си говоря с непознати,но с него не :(

soul1199
02-03-2010, 17:41
ами пробвай пък,квото стане :)

nadetee
02-03-2010, 20:40
момичето не пита дали да я пише а какво да напише.. :lol: кво се впрегнахте да я разубеждавате ?! тааа кво искаш да му покажеш с тази картичка ? : о любов моя ти всеки божи ден ми разбиваш сърцетоо :-k илиииии :-$ кефиш ме искам да се запознаем :smt006

peshost
02-04-2010, 14:27
момичето не пита дали да я пише а какво да напише.. :lol: кво се впрегнахте да я разубеждавате ?! тааа кво искаш да му покажеш с тази картичка ? : о любов моя ти всеки божи ден ми разбиваш сърцетоо :-k илиииии :-$ кефиш ме искам да се запознаем :smt006
Ми лоша идея е да пише картичка, първо. Второ как на картичка ще напише кефиш ме искам да се запознаем или да го напише с други думи. Това е тъпо да го напише на любовна картичка. По-добре е да се запознае.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-04-2010, 14:36
Aми според мен пък е сладко да му напише валентинка и да я пусне в розов плик за писма и да я напръска с парфюма й <3 Ако искаш да изразиш чувствата си,просто му напиши това,което чувстваш без клиширани изразчета и някаки дълги послания ,от които ще го заболи главата,заложи на дизайна и последно моля те не пиши идеЙ! И внимавай с правописа.

lipsvashh_mi
02-04-2010, 17:44
ако сте 3-4 клас валентинката става,въпреки ,че едно 80 процента ще си отрязана-ако си по-голяма освен отрязването ще има и присмиване...при положение ,че даже не го познаваш лично не избързвай така-а се запознайте и веж дали и като човек ще ти допадне или зад привидно лъскавата опаковка няма нищо интересно

nymphadora
02-04-2010, 20:04
ми започни чата с (mooning) :smt026

BlueParadise
02-04-2010, 20:08
1во ОПОЗНАЙ МОМЧЕТО ... аз направих такава грешка и трудно поддържахме връзка.. скъсахме след 1месец,но все още имами чувства един към друг и сега сме с една шибана уговорка...пак ще видим кво ще излизе.. но най-добре намерете за какво да си говорите ...

mArMaLaDkA
02-04-2010, 21:00
хахахахаха аз пращам на една от моякласфалшиви всекагодина

8-)


Валентинките стават за ебавка и за нищо друго, след като си минала 3-4 клас. Вместо да се занимаваш с такива глупости(в това число бележки, Скайп...), улучи подходящия момент да отидеш и да го заговориш непринудено момчето.

graphicflower
02-04-2010, 21:27
Аз на твое място ще организирам 1 купон у нас и ще кажа на приятелите ми: идвайте всички, водете всичките си познати от даскало. На твоя приятел му кажи да доведе момчето, което харесваш. Хем ще ви е забавно, ще си прекарате добре, а и всеки ще се радва да говори с домакинката! :) Аз по този начин правя по 20/30 приятелства на ден като казвам на приятелите ми да канят нови и нови хора. Сприятелявам се и с новите и после и те канят още и още....нещо като пирамида. :D Смея да кажа, че имам много приятели и те са много печени хора.

sexydevil
02-04-2010, 21:34
земи скайпа :) по лесно щи е :D и после напиши ми аз то таковата ... :oops: 8-)