PDA

View Full Version : Не издържам вече.. ;(



ThePrettyReckless
02-03-2010, 17:35
Не знам какво става! Осми клас съм. Имам чувството че никой не ми обръща внимание. В междучасията всички си говорят и гледам да се включа. Но ми е кофти че не ме викат да ми кажат нещо че някак си съм излишна..всеки си намери с кого да ходи а само аз останах сама и е едва началото на втория срок. Моля ви искрено да ми кажете какво да правя как да си намеря приятели в класа .. ;s Не мога да издържам повече така!

filmimilmi
02-03-2010, 17:47
Добре, искрено ти казвам, че никой няма да те покани официално. Необходима ти е единствено иниациатива. От малкото се почва. Сама ли седиш на чин? Поне все има какво да си кажеш с другарчето до теб, да предложиш междучасието заедно да отскочите за кафе до лафката или нещо подобно. Връзвай простички разговори в началото, а нататък всичко става сякаш от самосебе си.
Успех!

kris4ety14
02-03-2010, 17:49
Поговори с тях защо се държат така. Разбира се не можеш да си приятелка с всички, затова се опитай да се сближиш повече с тези, дето ти допадат. Търси общи теми за разговор и като видиш, че някой се интересува от теб подхвани някоя по-лична тема с него. Не се затваряй, ако видиш, че не ти обръщат особено внимание.

ScarletBite
02-03-2010, 19:09
Добре, искрено ти казвам, че никой няма да те покани официално. Необходима ти е единствено иниациатива. От малкото се почва. Сама ли седиш на чин? Поне все има какво да си кажеш с другарчето до теб, да предложиш междучасието заедно да отскочите за кафе до лафката или нещо подобно. Връзвай простички разговори в началото, а нататък всичко става сякаш от самосебе си.
Успех!
+++

moisture
02-04-2010, 09:49
Поговори с тях защо се държат така. Разбира се не можеш да си приятелка с всички, затова се опитай да се сближиш повече с тези, дето ти допадат. Търси общи теми за разговор и като видиш, че някой се интересува от теб подхвани някоя по-лична тема с него. Не се затваряй, ако видиш, че не ти обръщат особено внимание.
Успех :-)

alex4e7y
02-06-2010, 12:13
Напълно те разбирам .. ! И аз съм 8 клас и понякога се чувствам така.Бях в една компания и всичко беше повече от перфектно ..но от миналото лято нещата се промениха драстично ! Както и да е .. само ще ти кажа, че с течение на времето тези отношения ще се променят! Сигурна съм , че ще намериш приятели в класа си , но , когато това се случи не трябва да ги пускаш да си отидат !
Успех ! : ))

DevilWish
02-06-2010, 12:29
В началото и аз нямах приятели от класа тази година, защото те се познаваха всичко отдавна, а аз не.След 2 седмици реших, че не може повече така и просто отидох с едни момичета навън в междучасието и дори питах "Може ли" , говорихме си и тн, разбрах бая за тях и на следващият ден сами ме питаха "идваш ли" , а сега сме неразделни ;)

a1a2b3v
02-06-2010, 12:33
Хах сякаш това мнение аз съм го писала.. и при мен ситуацията е подобна. Все едно си говоря само с 7-8 човека и изобщо не си харесвам класа тоест по-голямата част от него. :)

ivcheto0o
02-06-2010, 12:37
и аз съм д/г така.Потърси си приятели от другите класове :)

a1a2b3v
02-06-2010, 12:42
и аз съм д/г така.Потърси си приятели от другите класове :)
Подкрепям.. аз направих същото и може да се каже, че с момичетата от другия клас съм по-добра приятелка от колкото със тези от оя си клас :)
Не може да нямаш поне 1 чавек от бифшия си клас отиди при него дори и да е от друга паралелка. При мен се случи така, че ме запозна с голямата част от класа си дори в началото не помнех имената на всички :D

Biskfitka
02-06-2010, 12:46
Е специална покана ли чакаш 8-) Започни да говориш с другите от класа.Както ти казаха-от малкото се започва...

nIkEnCeTy_bE
02-06-2010, 18:21
Моя плюс ако може така да се нарече, беше, че с някой се познавах преди това, а с други бях в един клас в 4 клас,, това ми помогна,, пък и не съм притеснителна и не ми пука,, не си мисли, че никой не ти обръща внимание,, не е така. Този с който стоиш на чин все ще има какво да си кажете,, пишете си в скайп най малкото, за да я опознаеш, да се сприятелите. Правете общи чатове, шегувайте се и в даскало така си гооврете,, все ще има какво да си кажете,, през междучасията ходете заедно до тоалетната дори да е :D Спокойно, всичко идва от самосебе си :-)

KumchoValcho
02-07-2010, 06:59
Поговори с тях защо се държат така. ГЛУПОСТИИИИ
ТОВА ЩЕ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА.

Разбери, те не го правят умишлено, за да те саботират и т.н. хаха. И аз съм в твоето положение. Просто бъди по-общителна, говори, смей се.. знам, че е трудно. Някой път попитай някоя компания да излезнеш с тях навън, примерно. :)
И все пак, знай, че не си сама, хаха. И това е нещо нормално на нашата възраст ии се израства. :)

blackday
02-07-2010, 08:06
не се тревожете аз съм в 10 - ти клас и още се намират нагли хорица , които си мислят че могат да си позволяват волности :smt082 , но не мисля , че хора като мен трябва да търпят това отношение. \:D/ . Само защото не сте като надутите си съученички не значи че трябва да сте "роби" пред тях . :? Живеем в свободна държава и всеки може да изказва мнение по всички въпроси :wink:

wwww
02-07-2010, 10:33
Покажи добрите ти страни пред класа и приятелите сами ще дойдат. Демонстрирай добро чувство за хумор и т.н.
Ако седиш на едно място и не говориш с никой трудно ще си намериш приятели.
Успех

iiordanova
02-07-2010, 10:46
В началото и аз нямах приятели от класа тази година, защото те се познаваха всичко отдавна, а аз не.След 2 седмици реших, че не може повече така и просто отидох с едни момичета навън в междучасието и дори питах "Може ли" , говорихме си и тн, разбрах бая за тях и на следващият ден сами ме питаха "идваш ли" , а сега сме неразделни ;)

Това е! =D> Когато си поставиш цел , авторке .. следвай я! Щом другите могат да бъдат приятели , то и ти можеш. Та с какво ти си по-долу от тях ?!

Stellsy
02-07-2010, 10:54
и аз съм д/г така.Потърси си приятели от другите класове :)
Подкрепям.. аз направих същото и може да се каже, че с момичетата от другия клас съм по-добра приятелка от колкото със тези от оя си клас :)
Не може да нямаш поне 1 чавек от бифшия си клас отиди при него дори и да е от друга паралелка. При мен се случи така, че ме запозна с голямата част от класа си дори в началото не помнех имената на всички :D

Ние с a1a2b3v сме от една гимназия, но различни паралелки. Ако има някой от бившият ти клас иди при него и го заговори. Виж от твоят клас ако някой имаш сходни интереси. Бъди малко нахална. Ако досега си стояла настрани .. мисля, че няма да ти обърнат много внимание, но ако си по-нахална ще трябва да те изслушат и може да имат сходни с твойте интереси.. Успех :-)

uBuTo
02-07-2010, 15:41
инициатива!! ако не се получи - здраве да е!! .. сприятели се с някой от съседните класове :)