PDA

View Full Version : какво иска тоя човек :@



s3nsual
02-03-2010, 18:12
Здравейте
Пиша си с едно момче (С ) от почти една година. Той пръв ми намери скайпа . През последните 2 месеца не си писахме , защото и двамата имахме връзки . Но от скоро и двамата пак сме свободни !На 29 аз имах рд (скъсах с приятеля ми на същия ден а С. вече беше скъсал с неговата фр ) Тогава той ми писа по скайп " Хей Малкатаа (hug) Да си ми живо и здраво.. и се тей убавко !!! Ч.Р.Д :* " аз бях мн изненадана че ми пише :-o защото не бяхме си писали отдавна .Същия ден го срещнах случайно в едно кафе и той дойде да ми честити на живо . Поговорихме си малко , защото той имаше работа .
В неделя му разглеждах албума и видях , че е разглеждал всички любими снимки на бившия ми ( доскоро там имаше и мои снимки )
В понеделник се престраших да му пиша . Писахме си около 40 мин , но нищо интересно. Този петък и двамата ще ходим на дискотека и със сигурност ще се видим там . Аз искам да изляза с него и да поговорим , но ме е страх да го карам . Той все още има някакви чувства към бившата си , въпреки че са ходили само 1 месец .
Какво да правя ? Има ли смисъл да му пиша пак ? Той постоянно ми дава някакви надежди ... или аз си внушавам
Забравих да ви кажа , че преди няколко седмици ми беше писал и коментари
П.П: Знам, че темата е малко несвързано написана , но в момента ми е много гадно , защото незнам какво да правя .

peshost
02-03-2010, 18:14
Моето мнение е да излезете да си поговорите двамата. Само че изчакай известно време, не бързай.

DevilWish
02-03-2010, 18:33
Моето мнение е да излезете да си поговорите двамата. Само че изчакай известно време, не бързай.
Така е, но един път е позволени ти самата да поемеш инициатива и да му пишеш първа ;)

soul1199
02-03-2010, 18:35
не го мисли,нека той да поеме инициативата сам,късмет :)

SuperBadSuperFresh
02-03-2010, 18:58
Откъде знаеш,че още има чувства към нея?
Флиртувай сладко,без да бъдеш нахална :P

kombarka
02-03-2010, 19:04
Срещни се с него и му обясни как стоят нещата. Няма какво да губиш.

Jesssy
02-03-2010, 19:14
Е,то е ясно,че ако си напредничево момиче в петък ще се нацелувате эдраво на дискУтеката 8-) !

sladyr4etoo
02-04-2010, 18:06
^да :grin:

balu4ka
02-04-2010, 18:20
Еми най тъпото да ти кажа ли от цялата ситуация е че толкова много време си ходила с твоя,а си го оставила и след няколко дни хоп ти си влюбена в следващия (типично за вас,петъчните кифлюци по дискотеките ^^)

terii
02-04-2010, 19:33
почакай да видиш дали той ще те потърси и дали ще иска да излезете :) ако излезете просто му обясни как стоят нещата :) успех :grin:

BlueParadise
02-04-2010, 20:00
Точно така ... флиртувай си сладко с него .. а пък ако искаш направо действай,цункай го и господ ще покаже какво ще стане :)

nymphadora
02-04-2010, 20:02
Еми най тъпото да ти кажа ли от цялата ситуация е че толкова много време си ходила с твоя,а си го оставила и след няколко дни хоп ти си влюбена в следващия (типично за вас,петъчните кифлюци по дискотеките ^^)


ТОЧНО!!
към авторката-GROW UP! :x

xNiKx
02-04-2010, 20:34
не го мисли,нека той да поеме инициативата сам,късмет :)
С тоя съвет най-много да си остане сама! Ти да не живееш в XIX век? Що все ние да правим първите крачки? Размърдайте си тромавите (повечето) задници и почнете ВИЕ да предлагате на момчетата! Иначе по темата, да пиши му, после станете "гаджета" по skype, после се оженете по sladur! А децата ви ще ги израждате в импулс, накрая ще ви вкарат в старчески znih! Get a life, dumbasses!

ivcheto0o
02-05-2010, 11:48
излезте и поговорете,направи първата кра4ка :)

miss_kiss181
02-05-2010, 11:53
Откъде знаеш,че още има чувства към нея?
Флиртувай сладко,без да бъдеш нахална :P
+1

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-05-2010, 11:54
Оо, йеее, той ти пише коментариииии и си чатите по скааайп!! :grin: Ще да е любовта не живота ти, мхм...

P.S. Научете се, че животът се случва извън компютъра.

DevlLady666
02-05-2010, 12:31
Здравейте
Забравих да ви кажа , че преди няколко седмици ми беше писал и коментари
П.П: Знам, че темата е малко несвързано написана , но в момента ми е много гадно , защото незнам какво да правя .
Щот нали разбираш тва че ти е писла коментар е тоооооолкова важно и влиая не всичко написано по-горе .. И кво ти писа ПЛЮСЧЕ или ОУНЧЕ?!!?! :D :D
Темата не е малко несвързана, а много несвързана, но нека ти дам и един съвет..
Флиртувай с него и се дръж мило.. Покажи му че го харесваш и като ти отвърне гоу!

s3nsual
02-05-2010, 13:24
Оо, йеее, той ти пише коментариииии и си чатите по скааайп!! :grin: Ще да е любовта не живота ти, мхм...

P.S. Научете се, че животът се случва извън компютъра.
Знам, че е така . Това с коментарите го написах , за да разберете какви са ни отношенията .
balu4ka , никъде не съм казвала колко време съм ходила с бившия си и че съм влюбена в сегашното момче. Казах само , че го харесвам .
Jesssy , не ходя на дискотека за да се целувам с някои.
Благодаря за другите коментари! Щяха да са ми от полза , но С. се е събрал с бившата си , така че няма да се занимавам повече с него .
Някой модератор да заключи темата .