PDA

View Full Version : Искам да надебелея !



albertog
02-03-2010, 18:24
Здравеите първо да ви се представя
на 16 години съм , висок съм 1.73 и тежа само 60 килограма
ям следните неща на ден
Сутрин - 1 парче баница или 3-4 филии
Обед - Каквото има готвено , мусака,кюфтета по 2-3 и 2-3 филии
Вечер - Същото като на обед и някои път по някоя вафла..
Искам да ви попитам как да надебелея немога да надебелея и това си е, опитвам се да ям но немога преям и немога повече ...
Искам да се посъветвам с ваз дали може да е някаква болест и заради
това да немога да надебелея на какъв доктор да ходя да ми каже
и да ми направят излесдвания ... ? :x

liim0nka
02-03-2010, 19:01
Отиди при личната и кажи какво ядеш през деня и тя ще прецени за къде да ти даде направление. :)

KadifWerewolf
02-04-2010, 06:42
Хах, тая пък.. просто имаш бърз метаболизъм, това не е болест.
И едва ли искаш мазнини, по-скоро мускули, нали?
Тренирай нещо.. фитнес, ако нищо не ти е интересно.

batkodoki
02-04-2010, 22:42
Здравеите първо да ви се представя
на 16 години съм , висок съм 1.73 и тежа само 60 килограма
ям следните неща на ден
Сутрин - 1 парче баница или 3-4 филии
Обед - Каквото има готвено , мусака,кюфтета по 2-3 и 2-3 филии
Вечер - Същото като на обед и някои път по някоя вафла..
Искам да ви попитам как да надебелея немога да надебелея и това си е, опитвам се да ям но немога преям и немога повече ...
Искам да се посъветвам с ваз дали може да е някаква болест и заради
това да немога да надебелея на какъв доктор да ходя да ми каже
и да ми направят излесдвания ... ? :x

мгхм...ами те на твоите "само 60 килограма" (при 173&16а) не можеш да си представиш колко са ти завидели, моето момче!!! :)

ти от "килограми" нужда нямаш!!!

най-вероятно подведен по "стандартите" имаш нужда от това, на което казват "тяло". с твоите данни това е лесно осъществимо: ако искаш секси дупе по което си падат жените и яки бедра - велосипед. ако искаш широки рамена и мощен гръден кош - плуване или водни спортове.
друго май не ти трябва

b3b3t0y
02-06-2010, 16:30
Т'ва е смешно! :? Недей да надебеляваш с ядене а заякни с тренировки,момиче! Ти си луда! :?
Ще надебелееш все някога и к'во ..?? Мислиш,че ш си с хубава фигура и че всички ш ти се радват ли? :shock: Вземи се затренирай някъде по-бързо 8)

ImmortalSportFreak
02-06-2010, 17:53
Т'ва е смешно! :? Недей да надебеляваш с ядене а заякни с тренировки,момиче! Ти си луда! :?
Ще надебелееш все някога и к'во ..?? Мислиш,че ш си с хубава фигура и че всички ш ти се радват ли? :shock: Вземи се затренирай някъде по-бързо 8)
Момче е човекът бе ... :lol: :lol:

YourSupergirl
02-06-2010, 18:06
случая ми беше същия.
с и без повод се тъпчех като идиот..
сега съм добре на килограми,нормална..но постоянно продължавам да се тъпча и ми е адски трудно,а не искам да се тъпча.
така ,че имам съвет-не се тъпчи.
яж малко повечко но по график и не безразборно да се тъпчеш,да не говорим,че така можеш си разшириш стомаха..
ии освен това самовнушението е важно.
внуши си,че можеш да надебелееш ;]]
най-важно е самовнушението в случая..и гледай просто да започнеш режим с повече храна,но не прекалено много,защото трудно се отвиква :?

ImmortalSportFreak
02-06-2010, 18:21
Ще използвам темата да попитам.. Разширен стомах стеснява ли се така да се каже или като го разшириш-край.. остава си разширен ? :-o

ImmortalSportFreak
02-07-2010, 21:11
Ще използвам темата да попитам.. Разширен стомах стеснява ли се така да се каже или като го разшириш-край.. остава си разширен ? :-o
някой добър човек ще отговори ли на тъпичкия ми въпрос .. :oops:

KadifWerewolf
02-08-2010, 08:47
Възможно е да се стесни, да

SmilezZz
02-08-2010, 09:15
Ще използвам темата да попитам.. Разширен стомах стеснява ли се така да се каже или като го разшириш-край.. остава си разширен ? :-o
някой добър човек ще отговори ли на тъпичкия ми въпрос .. :oops:

Доколкото знам - възможно е да се стесни /но не съм сигурна..Просто съм чувала/

Ins0mnia
02-08-2010, 16:12
Хаха,не знам за какво ти е да надебеляваш...иначе и аз съм така,висок съм 1,85 и преди бях около 75 кила и тренирах баскет.След това спрях(просто от мързел...)само ядях и спях,нищо друго.. :X и мислех че съм станал едно 80 кила,и като се претеглих на скоро бях 69 :shock: от тогава съм very happy :D ,`щото разбрах че имам бърз метаболизъм и си ям квот си искам без притеснение да надебелея или нещо...смятам и лятото фитнес да почвам и ти го препоръчвам и на тебе :)

П.С. пък ако толкоз имаш мерак да надебеляваш...нз хапвай от макдоналдс-а всеки ден и смятам че ще си готов след 3-4 седмици :D

ImmortalSportFreak
02-08-2010, 17:10
Ще използвам темата да попитам.. Разширен стомах стеснява ли се така да се каже или като го разшириш-край.. остава си разширен ? :-o
някой добър човек ще отговори ли на тъпичкия ми въпрос .. :oops:

Доколкото знам - възможно е да се стесни /но не съм сигурна..Просто съм чувала/
мерси за отговорите добри хора KadifWerewolf и SmilezZz :grin: :lol:

BiGBaDWolF
02-17-2010, 12:17
Отиваш на лекар и ще ти дадат някоя диета и готово (има диети и за отслабване и за надебеляване) .. почни да тренираш,Спри цигарите и алкохола (АКО УПОТРЕБЯВАШ) или просто не се напрягай толкова сичко с времето си ..а ако искаш маса вземи КРЕАТИН ..

djenko
04-13-2014, 18:55
аз сам на 15 години около 1,40 и тежа около 35 кг искам да надебелея и да започна да тренирам но колкото и да се тапча немога а ако взема да тренирам нямали да одслабна

shmatarok
04-13-2014, 19:16
^ По-добре наблегни на умствените тренировки за момента. Личи си, че доста ти куцат неща като правопис и граматика.

georgi12
04-14-2014, 14:12
мгхм...ами те на твоите "само 60 килограма" (при 173&16а) не можеш да си представиш колко са ти завидели, моето момче!!! :)


Разбира се ! Аз бих му дал от моите килограми - 167 и 67 килограма , с бирено коремче точно от банички , сладки и теста , но за съжаление организма си ми иска сладко , пък и с годините - коремчето излиза . За това - радвай се , че си слаб . А тренировки си прави за мускулна маса .

ot_teb_zavisi
04-14-2014, 14:20
Малко ти е храната.Включи още едно такова хранене и може и да качиш.Не е лошо и да спортуваш нещо

mayaaa
04-14-2014, 15:06
Нека оправданията започнат... СЕГА!

но за съжаление организма си ми иска сладко , пък и с годините - коремчето излиза .


П.П. Темата е стара.

draid
04-14-2014, 15:28
Като прехвърлиш 20, така ще искаш да отслабваш. Абсолютно нормални са ти килограмите. Аз на 18 бях 65 при 1.80 височина.