PDA

View Full Version : А бях щастлива



beachy_bunny
02-03-2010, 18:58
Заедно сме от година ... месец и нещо .. Обичам го толкова многоо .. ,но от 2 седмици всичко се обърна с главата надолу ... Не харесва държанието ми ... не ми е писал от не знам си колко време ... значи последно си писахме в неделя (миналата неделя ) .. и то за да ми обясни къде е проблема ... като се видим си говорим ,но чисто приятелски ... Знам ще кажете пиши му ти .. говори ти с него .. Колко пъти ... и всеки път не достигаме до ясно решение какво ще правим ... Писна ми всяка вечер да заспивам със сълзи .. и да се събуждам от кошмари ... Писна ми да страдам ... , а чесно да ви кажа не съм готова да сложа края ... колкото и да ме боли и да ми е гадно ... нещо ме дърпа ... Обичам го толкова многоооо .. не мога да ви го опиша ... бях толкова щастлива , а сега .. ще рухна от нерви и от болка .. сама съм ... Приятелите ми не могат да го заместят ... Не мога и да си помисля дори за друг .. толкова много го обичам ... не знам кое ме крепи все още да не полудея ... надеждата , че всичко може да се оправи или кое ...

Нямам въпроси просто исках да го споделя с вас .. защото винаги като споделя с приятелите ми думите им са : Оставяй го ...
Мислят си ,че е толкова лесно да "оставиш" просот ей така човек който обичаш ... Знам сега 10 човека ще прочетат темата ... 5 от които ще ми напишат да спра да се самосажалявам ... и темата ми ще отиде на 95498 страница .. все едно .. просто исках да споделя ..

sh3_1s_7h3_0n3
02-03-2010, 20:05
Ако искаш пак да бъдеш щастлива, остави го. Той, ако те обича и му пука за теб, ще иска да се съберете отново. Но това няма как да го разбереш, ако не вземеш подобно радикално решение.

dedodekster
02-03-2010, 20:08
Разбирам те напълно, минал съм през подобна история.

Единственото, което ще те посъветвам е баналното - поговорете!

Надявам се нещата да се оправят. :smt058

valdesbg
02-03-2010, 20:49
Ами.. :)

Не искаш нищо от нас - хубаво.

Получаваш разбиране, поне от мен. Получаваш и прегръдка.

Ако има нещо друго - драскай ЛС :)

onestar
02-03-2010, 21:39
Търси причината за държанието му. Ако не можеш да я оправиш, то поне да я знаеш... (всеки има право на това) =P~

Faces
02-04-2010, 04:16
Май май авера ти иска да те разкара по така леко мазничък начин без грубости и излишни сцени.Ако съм прав а надявам се да не съм като види че не се отказваш от него ще те изреже и просто болката ще е неописуема.

buuu
02-04-2010, 07:14
Разбирам те напълно, миналA съм през подобна история.

Единственото, което ще те посъветвам е баналното - поговорете!

Надявам се нещата да се оправят. :smt058

T91
02-04-2010, 07:25
Заедно сме от година ... месец и нещо .. Обичам го толкова многоо .. ,но от 2 седмици всичко се обърна с главата надолу ... Не харесва държанието ми ... не ми е писал от не знам си колко време ... значи последно си писахме в неделя (миналата неделя ) .. и то за да ми обясни къде е проблема ... като се видим си говорим ,но чисто приятелски ... Знам ще кажете пиши му ти .. говори ти с него .. Колко пъти ... и всеки път не достигаме до ясно решение какво ще правим ... Писна ми всяка вечер да заспивам със сълзи .. и да се събуждам от кошмари ... Писна ми да страдам ... , а чесно да ви кажа не съм готова да сложа края ... колкото и да ме боли и да ми е гадно ... нещо ме дърпа ... Обичам го толкова многоооо .. не мога да ви го опиша ... бях толкова щастлива , а сега .. ще рухна от нерви и от болка .. сама съм ... Приятелите ми не могат да го заместят ... Не мога и да си помисля дори за друг .. толкова много го обичам ... не знам кое ме крепи все още да не полудея ... надеждата , че всичко може да се оправи или кое ...

Нямам въпроси просто исках да го споделя с вас .. защото винаги като споделя с приятелите ми думите им са : Оставяй го ...
Мислят си ,че е толкова лесно да "оставиш" просот ей така човек който обичаш ... Знам сега 10 човека ще прочетат темата ... 5 от които ще ми напишат да спра да се самосажалявам ... и темата ми ще отиде на 95498 страница .. все едно .. просто исках да споделя ..

Ще се оправиш след време . Аз бях също като теб . Сега на моменти ми е още кофти , но не е толкова колкото преди . Съвет не мога да дам , освен ,че времето лекувало . Ще тъжиш още дълго време за съжаление , но рано или късно ще се оправиш . Желая ти ууспех и дано между вас всичко се оправи !

Chacho
02-04-2010, 10:15
Понякога човек се бори като отстъпва. Отдръпни се малко да подиша.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
02-04-2010, 10:56
Това,което ми направи най-голяма впечетление беше ,че почти във всяко изречение има "пише"..вие как е поддържате тази връзка? По скайп ли?..

anonimchetou
02-04-2010, 10:58
аз пък нещо не схванах къде е целия ви проблем.. тва всичко се обърна с главата наодлу или квото беше там е много общо казано.. Казваш че той не харесва държанието ти. . Защо ? кое не харесва.. нищо не разбрах освен че страдаш..

bloombergg
02-04-2010, 11:37
Моя съвет е да отидете заедно на планина с нощувка и да видите дали ще тръгнат работите...Ако се чувствате некомфортно постояно заедно , то няма смисъл да увъртате...решението е едно.

BlueParadise
02-04-2010, 11:47
Май май авера ти иска да те разкара по така леко мазничък начин без грубости и излишни сцени


Щях да ти щажа да го оставиш,но след като прочетох малко по-надоло се разобедих за това ще ти кажа

БОРИ СЕ ЗА НЕГО

Lincheto
02-04-2010, 11:52
Поговорете за това къде точно е проблема в държанието ти.

Ако пък има нужда му дай малко време.. Ако още те обича ще се върне.

sweetchef
02-04-2010, 12:57
Еми пробвай да промениш това което го дразни за да са нещата както преди :)

SmilezZz
02-04-2010, 13:45
Опитай се да разбереш причината...А ако трябва още веднъж поговори с него..
Ако продължава - явно вече наближава рая на връзката ви

Dollystar
02-04-2010, 15:11
Не го търси известно време и той сам ще те потърси :-) Успех и не се коси

soul1199
02-04-2010, 18:08
Има три варянта.Първия-да го зарежеш.Втория-да чакаш той да се свърже с теб.И третия-да го потърсиш,да поговорите и да се разясните най-после.

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-04-2010, 18:43
Според мен грешката ти е в това, че си разчитала на някого другиго да те направи щастлива. Връзката ти е била като наркотик, който някак ти е връщал доброто настроение (забележи, че не казвам щастие!). Сега не можеш да си получиш дозата и стигаш до нервен срив.
На твоето място бих го хванала за ушите, за да ме слуша, и бих поставила ребром въпроса: накъде отиваме. Ако иска да е с мен, да направи нещо за връзката, ако не - край.
Ще ти е зверски криво първите дни, но нима в момента си по-добре? Неяснотата ще те погуби, а не си заслужава. Ако смята да те мъчи и да те прави нещастна, няма смисъл да си с този човек. И не си струва да се бориш за някого, който не уважава чувствата ти и на когото си безразлична. В крайна сметка ще пропилееш много време за изгубена вече битка, а повярвай ми, ще има човек, който ще те обича, както заслужаваш. :)
Все пак успех със сегашния господин. :)

malkazlatna
02-04-2010, 20:31
говори с него, но да ти каже истинската причина,защо не вървят нещата..и ще прецениш да скъсате или да продължите,просто поговорете и ако трябва се разделете за известно време-а ако те обича,той ще се върне !

ScionOfStorm
02-05-2010, 15:40
Ебати путкенското държание, тея типове най ги мразя. Вместо очи в очи да каже нещо и да се обсъди изцяло проблема някакво бягане тъпо.

Запитай се дали този човек те прави щастлива и може да те, или спомена за него от предишния период. Мисля, че знаеш кой трябва да е правилният отговор.

И след малко време на болки и страдания, кое е и правилното решение.

beachy_bunny
02-05-2010, 21:20
Благодаря на всички :) Нещата са си пак така .. , но днес поне се видяхме ..

bilqnavod
02-05-2010, 23:20
Напълно те разбирам!

sadboy95
02-06-2010, 00:00
Първо се извинявам ако кажа нещо неуместно . Според мен трябва да му кажеш истината,че го обичаш и че не искаш това между вас да свърши .

uBuTo
02-09-2010, 16:17
по-добре го отрежи сега!! .. ще страдаш по-малко отколкото ако той те остави .. :)

psihoataka
05-14-2010, 21:29
Ако обичаш един човек дай му свобода,ако те обича няма да я приеме!!!

mechtaq_za_teb
05-15-2010, 12:12
Минах оттам и мога да ти кажа да направиш нещо.. Ти си решаваш дали да ме послушаш. Не го търси, не му звъни, колкото и да искаш да го направиш. Ако трябва сложи край. Ако той се върне... значи има смисъл. Ако не, значи някъде те чака някой, който няма да те кара да страдаш. Направи го. Аз не успях навреме и не че съжалявам, но си загубих времето.