PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче , но...



prosto_edin_chovechec
02-03-2010, 21:07
Много скапана история!! Направоо!! Искам съветче от вас .. ако може :)

Историята е следната : на 16 години съм почти ... март месец ги правя ии харесвам много едно момиче , но не знам дали и тя ме харесва , защото по принцип сме много добри приятели... ии смисъл когато сме двамата излизаме ала бала нали забавляваме се , но не мога да разбера... А не искам да си рискувам приятелството заради това... И се чудя какво да правя.. всмисъл вие как бихте постъпили.. Просто.. разбираме се добре , аз я харесвам , но никаква идея дали тя мене.. Аа. и още нещо.. попринцип сме от един клас ;д ... За някой туй е проблем и затуй го споменавам...

02-03-2010, 21:18
Харесвам едно момиче , но... съм пълен лузър!

Така трябваше да гласи темата! 8)

prosto_edin_chovechec
02-03-2010, 21:30
със сигурност нищо хубаво няма да е туй лузър ама както и да е ...
Дори и така да трябва да се казва темата искам съветче как да не съм "лузър" и да разбера това което ме интересува 8-)

02-03-2010, 21:43
Просто й кажи, че я харесваш, какво сложно има? Ако ти е истинска приятелка, няма да си развалите отношенията! :D

onestar
02-03-2010, 21:46
Мда, сближи се максимално с нея и й покажи, че погледите ти не са чисто пирятелски :wink: .

02-03-2010, 21:48
Както са казали хората - момче и момиче не може да са просто приятели! :lol:

Chacho
02-04-2010, 04:17
Послушай горните съвети и ми кажи как се чувстваш като те е отрязала. Момичето те вижда просто като приятел.

fogdog
02-04-2010, 06:02
^ Че той не е сигурен дали го вижда САМО като приятел.
Ами съвета ми към теб е да се опиташ да разбереш дали
изпитва някакви чувства към теб. Почни да и правиш някви
комплименти например и кажи: Днес си много красива
и тем подобни, ама просто на шега и виж как ше реагира
смис дали ще и стане приятно или ще го приме като шега...
Бтв сиг ли си че си няма приятел? :-D :lol:

Chacho
02-04-2010, 10:11
^ Че той не е сигурен дали го вижда САМО като приятел.
Ами съвета ми към теб е да се опиташ да разбереш дали
изпитва някакви чувства към теб. Почни да и правиш някви
комплименти например и кажи: Днес си много красива
и тем подобни, ама просто на шега и виж как ше реагира
смис дали ще и стане приятно или ще го приме като шега...
Бтв сиг ли си че си няма приятел? :-D :lol:

Той не е сигурен, аз съм.

Според мен за да провери, трябва да й го каже сериозно. Кво е това на шега. "Хубава си, ха-ха-ха." Да й каже, че е много секси днес и ще проличи.

kris4ety14
02-04-2010, 11:13
Направо и обясни какви са ти чувствата, защото ще те човърка отвътре, ако не си ги разкриеш. В случай, че не отговори на тях, се опитай да не развалиш хубавите ви взаимоотношения с настояване да те обикне по начина, който би искал.

sm_95
02-04-2010, 12:32
^Съгласна съм. Кажи и всичко. Ако наистина държи на теб, дори да не отвръща на чувствата ти това няма да попречи на приятелството ви. Бъди директен и сериозен. Ако те отреже не допускай това да промени отошението ти към нея.

KumchoValcho
02-04-2010, 12:35
Кажи й. Иначе ще има някакво напрежение м/у вас..
Иначе не е нужно да си разваляте приятелството, стига да сте достатъчно зряли и двамата.

prosto_edin_chovechec
02-04-2010, 16:47
Аз най-много се притеснявам за това как ще реагира и ако не е добре после ще ми е неудобно такова..

Pustinqchka
02-05-2010, 12:07
Попитай я какво чувства към теб, не рискуваш нищо, не ми се вярва да си разрушите приятелството заради един такъв въпрос.

loko1
02-05-2010, 12:33
Пич характери много може да чака на теб, подобре я питай :) щом сте и излизали не вярвам да ти откаже,знам от личен опит .дай малко повече инфо :-D

Bohis
02-05-2010, 14:41
Помоли я един ден да останете след часовете и й кажи. Най-безболезнено.Ако разбере няма да настъпи края на света,не се страхувай толкова ;) А ако наистина сте добри приятели това няма да ви раздалечи,а точно обратното :)

prosto_edin_chovechec
02-05-2010, 16:13
Мс на всички. Давайте още съветчета ако искате..