PDA

View Full Version : плоско коремче



030
02-04-2010, 13:28
Как би могло да изчезне коремчето ми :-o правя коремни преси вече в продължение на 3 месеца и наистина има резултат вече виждам как корема ми започва да се оформя но само в горната част където влиаят пресите,долната част обаче си остава същата :o .та нужни ли са някякви по спецялни преси или упражнения зя да може да изчезне!

ПП:правя пресите си в къщи а не вав фитнес зала и се инт от начини, но в домашни условия

sunshine955
02-04-2010, 13:31
бягане,скачане на въже.. пий повече вода :)

Punisherrr
02-04-2010, 13:56
За долната част на корема можеш да правиш следното : http://www.youtube.com/watch?v=ekjSDyqKcTc

( Гледай да няма дупка между кръста и пода ;) )

titinkaa
02-04-2010, 14:27
лягаш на една пеика или на земята у вас(на пода де) по гръб и си вдигаш краката нагоре след което иг пускаш пак до доло и така прави 4-5 серии по колкото си прецениш там 15-20 повдигания
и надоло и нагоре ги прави бавно

foreverr
02-04-2010, 17:19
На някои хора структурата на корема им е да не е точно плоско, а леко издадено(не мога да го обясня)Например една фр е келчо, (43 кила) и няма плосък корем, а краката са и като 2 клечки.За това чак плосък може и да не можеш, но стегнат да.Ми потърси в нета има и коремни за долната част за корема, аз и нея я стегнах, ама е по трудно.

030
02-04-2010, 18:40
и как точно успя да го направиш :D
foreverr Пуснато на: Чет Фев 04, 2010 9:19 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

На някои хора структурата на корема им е да не е точно плоско, а леко издадено(не мога да го обясня)Например една фр е келчо, (43 кила) и няма плосък корем, а краката са и като 2 клечки.За това чак плосък може и да не можеш, но стегнат да.Ми потърси в нета има и коремни за долната част за корема, аз и нея я стегнах, ама е по трудно.

LP_GirL
02-04-2010, 19:23
лягаш на една пеика или на земята у вас(на пода де) по гръб и си вдигаш краката нагоре след което иг пускаш пак до доло и така прави 4-5 серии по колкото си прецениш там 15-20 повдигания
и надоло и нагоре ги прави бавно
+1 вдигането на краката нагоре и на долу дава ефект в/у самото коремче , а не в/у стомаха..... коремните преси са повече за стомаха .....