PDA

View Full Version : Объркано момиче ....



Dollystar
02-04-2010, 13:28
Здравейте ще ви разкажа какво горе долу ме терзае, знам че има много такива теми но и аз да си кажа... Какво бихте направили ако не сте сигурни в чувствата на приятеля си но не е уместно да го питате и нямате желание за такъв разговор? От друга страна ако и самите вие не сте сигурни в това което чувствате и дори незнаете какво искате.. Най-лесно е да помислите, да мине време и тн... Само че ако в същото време не искате да загубите човека.. това значи ли че всъщност имате чувства?
Тъпички въпроси, но всъщност съм в такава ситуация и доста мисля, но не мога да реша какво да правя :o ....
Мерси за отделеното време .. :-) :-)

Valento
02-04-2010, 13:31
Ако незнаеш какво искаш ... и ако не си сигурна в човека до себеси няма смисъл да се залъгвате .... дайте си малко време с уговорката да помислите .... ако не искаш да го загубиш трябва да "поискате" да говорите защото без разговор нищо не става ... Успех !

Dollystar
02-04-2010, 13:41
Точно това е работата на този етап не е уместно да се задълбочавам толкова много в чувства, защото до скоро той искаше време и реши че всъщност иска да е с мен само че напоследък имам чувството, че не е точно така, не е заинтересуван от мен вече и немога да го питам дали ме обича така да се каже при пол. че наскоро реши че иска да е с мен.
Но по поведението не му личи :shock:

ivcheto0o
02-04-2010, 14:01
аз бих продължила да съм с този 4овек,предполагам 4уствата ми биха се изяснили.Не бих го оставила като нз какво искам,защптп по-късно може да съжалявам,но да няма връщане назад.Съвета ми е да не се затормозяваш и да оставиш времето да покаже и да си изживееш моментите с този 4овек :)

dedodekster
02-04-2010, 14:13
Може да не е вярно, но до момента всичко/всички около мен доказва, че когато си зададеш въпроса "Изитвам ли нещо към дадения човеки той към мен?" нещата стигат до раздяла...

Искрено се надявам в този случай да е грешно :smt008

totik
02-04-2010, 14:26
Първо се изясни със самата себе си :) Успех :-)

TheGirlNextDoor
02-04-2010, 14:37
и аз съм в почти същата ситуация и да ти кажа чесно не знам как да те посъветвам..не знам и себе си как да посъветвам.В момента се опитвам да си изясня какво изпитвам и какво искам и тогава ще видя как ще продължат нещата..

nIkEnCeTy_bE
02-04-2010, 15:35
И аз съм така,, незнам как да разбирам думите,, И аз не разбирам има ли чуства няма ли ?! По поведението не му личи,, Според мен направо се вижте кажи му как се чустваш, питай го има ли той чуства, иска ли да е с теб,, дали ще стане нещо,, Каквото и да ти отговори, колкото и да обичаш човек, трябва да го пуснеш,, неможеш да се терзаеш,,

ScarletBite
02-04-2010, 15:43
Май и ти не знаеш гладна ли си, жадна ли си... Нима очакваш любовта да ти напомня за себе си постоянно?Пеперудките са до един определен момент.
Не е нужно той непременно да се хвърли пред автобус, за да покаже любовта си.Нито да ти пее серенади под прозореца.Малките прояви на нежност са достатъчно красноречиви. :)

Dollystar
02-04-2010, 15:47
Май и ти не знаеш гладна ли си, жадна ли си... Нима очакваш любовта да ти напомня за себе си постоянно?Пеперудките са до един определен момент.
Не е нужно той непременно да се хвърли пред автобус, за да покаже любовта си.Нито да ти пее серенади под прозореца.Малките прояви на нежност са достатъчно красноречиви. :)
Попринцип това е и неговото мнение ...

ReachlessGirl
02-04-2010, 16:13
Като за начало НЕ бих тръгнала с човек, от който не знам какво искам .. иначе ако наистина ти пука за него е по - добре да говорите .. поне ще ти станат ясни нещата и ще знаеш какво да правиш (евентуално .. ) ..

ThedramaQueen
02-04-2010, 16:39
Здравейте ще ви разкажа какво горе долу ме терзае, знам че има много такива теми но и аз да си кажа... Какво бихте направили ако не сте сигурни в чувствата на приятеля си но не е уместно да го питате и нямате желание за такъв разговор? Няма неуместни въпроси когато има съмнения От друга страна ако и самите вие не сте сигурни в това което чувствате и дори незнаете какво искате..Ами помисли си какво искаш и се върни тогава :wink: Най-лесно е да помислите, да мине време и тн... Не се залъгвай, не е това най-лесното, но е най-правилното Само че ако в същото време не искате да загубите човека.. не искаш да го загубиш, или не искаш да останеш сама? това значи ли че всъщност имате чувства? не Тъпички въпроси, но всъщност съм в такава ситуация и доста мисля, но не мога да реша какво да правя :o ....
Мерси за отделеното време .. :-) :-)

MaLkaTa_LaDy
02-04-2010, 17:22
Разговори, разговори... Какво ще промениш с разговора? Щом не знаеш какво искаш, няма и какво да му кажеш. Кажи му, че ти трябва време, в което да си сама. Така ако той не е сигурен в чувствата си, или ще разбере, че иска да е с теб, или ще разбере, че не иска. Ти също. Друг е въпроса, че ако ти се убедиш в чувствата си, може той да не иска пак да се съберете. Но както се казва - оценяваш нещо, чак след като го загубиш. И пак казвам, разговорите не променят нищо. Той може спокойно да те излъже, без дор ти да подозираш. Действията са тези, които говорят вместо нас.

soul1199
02-04-2010, 17:57
не искаш да говорите,но ще се наложи,просто трябва да се изясните,ако искаш му кажи,че искаш време да решиш дали искаш да си с него или не

sweetyZ
02-04-2010, 19:34
Според мен първо си изясни какво искаш и дали имаш чувства към него. Запитай се дали ще ти липсва, ако всичко свърши? Непрестанно ли мислиш за него или когато той ти звънни се сещаш, че съществува? Кое те привлече у него? Все още ли си прекарвате приятно?

А това дали той те обича ще разбереш по малки неща в поведението му, освен от това, което казва. Понякога това, което чувстваме си личи най-силно от някой поглед, докосване или просто нежен жест.

Надявам се скоро да разрешиш тази дилема, защото аз също съм го преживяла и знам, че ситуацията е доста объркваща и понякога нещата може да не завършат много добре.

uBuTo
02-09-2010, 16:29
бих се пристрашила да говоря с него .. :) и едва ли би ми се случило да не знам какво искам :-o