PDA

View Full Version : ПЛС дайте ми съвет...кво да го права?!



stern
02-04-2010, 15:44
та има едно момче,което от бая време мн харесвам...ма той все ме бъзика и обижда...вика ми, че съм нз си ква и после умира от смях(особено,ако се ядосам)...и все ми взима нещата,бута ме....абе кът пълен дечко се държи..а аз мн нз как да се държа...понякои път ми е забавно,щот и аз се включвам и му отвръщам...но често прекалява и му викам и така..нз как да се държа и не схващам въобще къв му е проблема,само с мен се държи така ТЪПО!...идей аз кво да права и що той така се държи...често си мисля,че наистина не ме понася...тоест все с тия негови глупави постъпки,но от друга странна се чуда що тогава през целия ден слуша кво говоря,гледа кво правя....занимава се с мен...щом не ме харесва,що не ме остави на мира?!

SmilezZz
02-04-2010, 15:46
Еми възможно е да те харесва..Щом ти обръща много внимание 8) ,но не знам..
Но е възможно и да е от "онези" момчета,които си търсят само с кого да се заяждат

ScarletBite
02-04-2010, 15:48
:lol: Шести клас, предполагам.

Да, харесва те.Просто още не е съвсем убеден за какво служи онова, дето му е в гащите.

onestar
02-04-2010, 15:48
от друга странна се чуда що тогава през целия ден слуша кво говоря,гледа кво правя....занимава се с мен...щом не ме харесва,що не ме остави на мира?!

Защото е неосъзнато, малко, комплексирано идиотче, което има нужда да си лее емоциите някъде... и е решил да го прави посредством теб.

stern
02-04-2010, 15:51
мхм тва е тъпото...тоест,че и аз и всички които са така добри да напишат нещо (за което благодаря) можем само да предполагаме..само той си знае,ма просто нз кво да права..не мога просто да го питам къв му е проблема,щот винаги сме с класа ни и той никога няма да ми каже точно

и сме 8ми клас...
:oops:

ReachlessGirl
02-04-2010, 16:10
Задай си въпроса искаш ли да бъдеш с момче, което все още не е дорасъл умствено?! :?

britzy
02-04-2010, 16:11
Аwww сетих се ,че със сегашното ми гадже беше същото-той все така ми вземаше тела,моливника,ввсе се бъзикаше,слагаше ми качулката като бех със суитшърт,но НИКОГА не ме е удрял,нито ме е обиждал,абее харесва те нема кфо да се чудиш :-)
ПС на 18 сме и двамата :-D :-D :-D

TheGirlNextDoor
02-04-2010, 16:13
ако бехте 5 клас бих ти казала,че те харесва..ама 8 :?
Странно поведение..а в как по-точно се занимава с теб?

stern
02-04-2010, 16:26
Аwww сетих се ,че със сегашното ми гадже беше същото-той все така ми вземаше тела,моливника,ввсе се бъзикаше,слагаше ми качулката като бех със суитшърт,но НИКОГА не ме е удрял,нито ме е обиждал,абее харесва те нема кфо да се чудиш :-)
ПС на 18 сме и двамата :-D :-D :-D

е то не ме удря,така ме побутва..не вярвам да ме харесва...

britzy
02-04-2010, 16:27
Аwww сетих се ,че със сегашното ми гадже беше същото-той все така ми вземаше тела,моливника,ввсе се бъзикаше,слагаше ми качулката като бех със суитшърт,но НИКОГА не ме е удрял,нито ме е обиждал,абее харесва те нема кфо да се чудиш :-)
ПС на 18 сме и двамата :-D :-D :-D

е то не ме удря,така ме побутва..не ми се вярвам да ме харесва...
Ee не знам за теб ама при менсе получи(и 2мата сме големи бебета) :D :D :D

stern
02-04-2010, 16:30
ако бехте 5 клас бих ти казала,че те харесва..ама 8 :?
Странно поведение..а в как по-точно се занимава с теб?

еми...говори си с някои и той или се обръща и започва да ме слуша или пуска некав кометър....такива добри уши има,ужас :shock: :-D ...и наистина по цял ден нещо ми прави,кат чели чака и аз нещо да направа,което повечето случаи права...тоест примерно ми взима шапката и започва да бяга на някъде, а аз след него,което му е мн забавно...или постоянно ми взима несесера и такива неща...

ThedramaQueen
02-04-2010, 16:31
на колко си

edit: опс, не погледнах, че темата с възрастта вече е коментирана. Тогава - съгласна съм с Хилари

britzy
02-04-2010, 16:35
на колко си
8клас са каза го по-горе

InloVeGirl27
02-04-2010, 16:46
Ами нали знаеш,че момчетата се развиват по-бавно от момичетата :D
Та според мен щом се закача с теб,значи има интерес към теб.. 8-)
Я ги виж тея от нашия клас-9 клас, а се държат като пълни олигофрени! Направо ме вбесяват понякога,ама аз често ги млатя :lol:

stern
02-04-2010, 16:49
Ами нали знаеш,че момчетата се развиват по-бавно от момичетата :D
Та според мен щом се закача с теб,значи има интерес към теб.. 8-)
Я ги виж тея от нашия клас-9 клас, а се държат като пълни олигофрени! Направо ме вбесяват понякога,ама аз често ги млатя :lol:

е да знам..ма все пак,примерно с другите момичета се държи съвсем нормално,дори мн по-добре отколкото с мен,ако ме харесваше къде е логиката,да се държи гадно с мен,а с другите добре?
???

BlueParadise
02-04-2010, 16:59
Еми възможно е да те харесва..Щом ти обръща много внимание 8) ,но не знам..
Но е възможно и да е от "онези" момчета,които си търсят само с кого да се заяждат
+

InloVeGirl27
02-04-2010, 17:40
Ами нали знаеш,че момчетата се развиват по-бавно от момичетата :D
Та според мен щом се закача с теб,значи има интерес към теб.. 8-)
Я ги виж тея от нашия клас-9 клас, а се държат като пълни олигофрени! Направо ме вбесяват понякога,ама аз често ги млатя :lol:

е да знам..ма все пак,примерно с другите момичета се държи съвсем нормално,дори мн по-добре отколкото с мен,ако ме харесваше къде е логиката,да се държи гадно с мен,а с другите добре?
???

Момчетата не влагат ум в това,което правят и следователно повечето им действия са нелогични! Но щом към теб се държи по-особено,значи може би си те е харесал! :grin: :-)

lipsvashh_mi
02-04-2010, 17:46
:lol: Шести клас, предполагам.

Да, харесва те.Просто още не е съвсем убеден за какво служи онова, дето му е в гащите.
това мнение просто супер много ме израдва....момчето показва по свой недорасъл и присъ за всички малки моченца начин,че изпитва нещо или поне си привлякла вниманието му.....ама не се занимавай с него-дечко 1 клас за гадже н ети трябва,нали? :D

soul1199
02-04-2010, 17:50
според мен няма си друга работа и му е тъпо,а пък другия варянт е да те харесва :)

stern
02-04-2010, 17:51
ма попринцип си е мн зрял...тоест...а и от мнoгoоо време го харесвам,почти 2 години.добре,а аз кво да права...както казах вече не вярвам,че ме харесва,но някси искам да знам,щото и други ми викат,че се закачал и ми искал вниманието...та какво да направа..как да разбера кво мисли за мен и какво да му кажа ако примерно утре пак ме обиди???

soul1199
02-04-2010, 18:18
ма попринцип си е мн зрял...тоест...а и от мнoгoоо време го харесвам,почти 2 години.добре,а аз кво да права...както казах вече не вярвам,че ме харесва,но някси искам да знам,щото и други ми викат,че се закачал и ми искал вниманието...та какво да направа..как да разбера кво мисли за мен и какво да му кажа ако примерно утре пак ме обиди???Ами примерно можеш да пробваш ти да му вземеш нещо да излезеш от стаята,отиваш в коридора и не му го даваш докато не ти каже,какво иска от теб през последните седмици. :D И гледаш реакции и такам. :)

stern
02-05-2010, 15:11
амиии така вчера му се сопнах и от тогава нищо обидно не ми е казвал...дори днес беше мил...понякои път прекалено мн мрънкам ::: ...мааа са дразни ме кат се държи тъпо,ма явно той нз къде е границата и tr малко да му се сопнеш,за да схване....кво да го права,не знам :D

xNiKx
02-05-2010, 16:21
Има два варианта:
1. До 14 годишни сте, значи те харесва.
2. Над 14 годишни сте - не те харесва, просто търси с кого да се драка.
Пък може и да е по-голям, ама да е с акъл на 10-годишен.

stern
02-05-2010, 16:33
точно на 14 сме...ма не вярвам да ме харесва...а и кво да права,както вече няколко пъти казах той няма никога да ми го каже,дори и да е така,което не вярвам...

Zaritu
02-05-2010, 17:08
бати глупака .. :) пращаи го за зелен хайвер

matty7
02-05-2010, 18:33
omgg.. т'ва е абсолютно, ама абсолютно като моята ситуация.. чак се замислям дали не съм го писала аз ( кат сумнамбул примерно :shock: ) :lol: :lol: иии ние сме 8 клас ;ддд ще кажа само 1 : тъпа заешка работа :-x . :lol: таа, я сподели твоя дечко как се казва 8) .

stern
02-05-2010, 19:15
по-добре да не казвам,че някои познат,ако прочете тва веднага ще се сети кой го е писал 8-) :P ма на теб кво ти прави тва момче?!и ти как се държиш?!и харесва ли те или не???
:?

boby88pd
02-05-2010, 20:23
Моят съвет е да залягаш повече над учебниците по български, така между другото.

Addiced
02-05-2010, 20:31
Задай си въпроса искаш ли да бъдеш с момче, което все още не е дорасъл умствено?! :?

дораслата се обади :D бз се иначе по темата и аз се правя така на кретен чат пат ама е така да ги дразня ( по скоро правех го преди година или по малко и то към вс хора без зн мужко женско :D )

Dimssen
02-07-2010, 18:16
пфф в моя клас също има един такъв индивид , само че аз не го харесвам, а той мен.. Отвратителен ее .. Не се спря първия срок, ми и втория продължава.. Ш' го самоубияя честноо.. ;Ddd

stern
02-07-2010, 18:59
не го разбирам тоз моя човек,днес бяхме на купон и се държа мн мило...просто нз вече кво да мисля

kombarka
02-07-2010, 19:14
И в моя клас има такива аномалии.. харесва те 8-)

uBuTo
02-08-2010, 15:50
Задай си въпроса искаш ли да бъдеш с момче, което все още не е дорасъл умствено?! :?
съгласна съм!! .. абе ти май мазохист си падаш .. аз лично не бих търпяла някой който да се държи с мен като с някакво л*йно (с извинение) .. щом прави така .. прави си изводи дали те харесва ..

aniie
02-08-2010, 16:22
Просто момче... Никога не можеш да ги разбереш кво искат от теб или кво чувстват към теб. . :? :lol:

stern
02-08-2010, 17:08
а не,не е прост...просто въобще нямам представа кво мисли за мен....