PDA

View Full Version : Прекалено притеснителна



SmileyGirl1
02-04-2010, 16:46
[b]Ами проблема ми е че съм много притеснителна.Прекалено много ми пука за мнението на хората.Особено сега както съм в нов клас,не смея да кажа нещо от страх да не се изложа :( Искам да не ми пука за почти нищо.Смисъл да не обръщам такова внимание на дребните неща.Някакви съвети?Моля ви,писна ми да съм толкова глупава :?

TheNewReligion
02-04-2010, 16:53
И аз бях така в началото, разбирам те, но, повярвай ми, ще разбереш, че няма никакъв смисъл в поведението ти. Ще се отпуснеш, стига да преосмислиш държанието си.

onestar
02-04-2010, 18:28
Трябва ти време да свикнеш с новия си клас, с поведението им и всичко като цяло. Тогава предполагам ще ти е по-лесно да се впишеш.

А иначе... ммм, "не се притеснявай" няма да помогне, нали? Затова... "майната му" и се "разпиши". Давай идеи, контактувай, не си нито първата, нито последната, която може да се "изложи", казвайки нещо глупаво, което всъщност може да се иронизира и... замаже.

Все трябва да тръгнеш отнякъде - опитай. Първите няколко пъти сигурно ще се чувсваш неловко, но след това ще започне да ти "пука" все по-малко и ще говориш по-открито...
Успех :wink:

antiWHAT
02-04-2010, 18:30
2 ракии преди даскало и нема ти пука от никой, ставаш терминатор :razz: :D

ооохоохооооооо играч иванов! 8-)

съветите ти са на ниво, дай да те слагаме за Др. Тийн