PDA

View Full Version : Действа ли диетата японско чудо?



sweett
02-04-2010, 17:25
Интересува ме дали диетата японско чудо действа и дали кафето може да се замени с чай???? Някой ако я е пробвал или негов познат я е пробвал моля кажете ми. :)

II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
Тъй като си нова, няма да трия темата. При следващо нарушение няма да се замисля!
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

donstavrev
02-04-2010, 18:36
за диетата незнма нищо тепърва е чувам до до колкото чай вместо кафе адва ли ако обичаш да си пииваш кафенце по-честичко ако пиеш кафе 3-4 пъти в месеца може но ако пиеш секи ден или почти секи ден едва ли ще стане работата

mirelinda
02-04-2010, 19:34
Диетата има ефект, но е много трудна. Аз съм се пробвала да я правя 2 пъти и все се отказвам на 4-5 ден..тези яйца направо ми се повръща вече от тях. Ако смяташ че можеш да издържиш пробвай, действа сваля се с нея бързо (което не е много хубаво де..). Аз обаче лично ти препоръчвам някоя по лека и продължителна като 90 дневната отколкото тази! :)
Относно кафето, можеш да го смениш с чай но мисля че има по-голям ефект с кафето, но ако не го обичаш и не можеш да го пиеш си пии чайче без захар ;)

galu6a
02-05-2010, 05:09
то сиг ще има при тоя глад ама после със сиг ще има йо-йо ефект

titinkaa
02-05-2010, 07:57
диетата има ефект,обаче е много стриктна и може и да не я изкараш до край,пък и не е полезна за здравето на организма ти и може да си преебеш метаболизма,по-добре не я прави

SmilezZz
02-05-2010, 17:46
диетата има ефект,обаче е много стриктна и може и да не я изкараш до край,пък и не е полезна за здравето на организма ти и може да си преебеш метаболизма,по-добре не я прави

+++
Най-добре е изобщо да не се занимаваш с диети и т.н..Само си "мъчиш" организма..
Спортувай..Храни се здравословно и няма да имаш проблеми

sbm2
03-23-2010, 11:57
i az po4nah tazi dieta, ne mi se struva trudna ama si zavisi kolko qde6 poprincip, az primerno sam 52kg, visoka sam 162sm i samo parviq den svalih kam 1, 2kg i az ne piq kafe, no go zamestvam s 4ai i smqtam 4e dietata si q biva. :)

Shadowsogirl
03-23-2010, 12:19
Как за един ден ще свалиш цял килограм? Струва ми се ужасно, ама ужасно вредно.

shmatichka
03-25-2010, 10:34
Правила съм диетата и стигнах до болница и се наложи да ме хранят на системи :?

Sissy90
03-25-2010, 11:16
Правила съм диетата и стигнах до болница и се наложи да ме хранят на системи :?
:shock: Звучи стряскащо.
А пък за сваления 1 кг за ден - това си е почти само вода. 1 кг мускулна тъкан се равнява на 7000 ккал. Това не можеш да го изразходиш за един ден каквото и да правиш!

anna93
03-25-2010, 12:05
Правила съм диетата и стигнах до болница и се наложи да ме хранят на системи :?
:shock: Звучи стряскащо.
А пък за сваления 1 кг за ден - това си е почти само вода. 1 кг мускулна тъкан се равнява на 7000 ккал. Това не можеш да го изразходиш за един ден каквото и да правиш!

Един КГ на ден :shock: Според мен това е невъзможно....

HexGirl
03-25-2010, 12:09
Правила съм диетата и стигнах до болница и се наложи да ме хранят на системи :?
:shock: Звучи стряскащо.
А пък за сваления 1 кг за ден - това си е почти само вода. 1 кг мускулна тъкан се равнява на 7000 ккал. Това не можеш да го изразходиш за един ден каквото и да правиш!

Един КГ на ден :shock: Според мен това е невъзможно....
напълно !!
човек може да сваля и качва само по 200 гр на ден :)
знам го от доктор

LittleCuteStar
03-25-2010, 13:31
Правила съм диетата и стигнах до болница и се наложи да ме хранят на системи :?
:shock: Звучи стряскащо.
А пък за сваления 1 кг за ден - това си е почти само вода. 1 кг мускулна тъкан се равнява на 7000 ккал. Това не можеш да го изразходиш за един ден каквото и да правиш!

Един КГ на ден :shock: Според мен това е невъзможно....
напълно !!
човек може да сваля и качва само по 200 гр на ден :)
знам го от доктор


+10 ;-]

anna93
03-25-2010, 14:51
Ако се отслабваше с КГ за ден, то всеки ще бъде слаб, защото за няколко дни ще си оправи теглото, вместо да се мъчи с диети, които продължават с месеци и се постига бавен ефект, а при някои няма....

sbm2
05-09-2010, 17:33
Правила съм диетата и стигнах до болница и се наложи да ме хранят на системи :?
:shock: Звучи стряскащо.
А пък за сваления 1 кг за ден - това си е почти само вода. 1 кг мускулна тъкан се равнява на 7000 ккал. Това не можеш да го изразходиш за един ден каквото и да правиш!

Един КГ на ден :shock: Според мен това е невъзможно....
напълно !!
човек може да сваля и качва само по 200 гр на ден :)
знам го от доктор
ot opit moga da vi kaja 4e e vazmojno,no kato stignah 4etvartiq den ustata mi miri6e6e na aceton i re6ih da q spra 6toto tova e znak za razbolqvane. No e vazmojno da svali6 1kg pri polojenie 4e taq dieta ti e po4ti glad