PDA

View Full Version : Ipod Touch



soBLABLA
02-04-2010, 19:55
Искам да ви попитам .. дали е хубав Ipod Touch 8gb .. ако може малко пове4е да ми осясните за него,, и имали смисал да си взимам такъв айпод??? моля помощ !!

Chacho
02-04-2010, 21:21
На твое място бих си взел Iphone.

amk933
02-05-2010, 10:30
За мен няма много смисъл, но не знам и какво точно търсиш и искаш от подобна играчка...

+1

Под 16 ГБ няма смисъл лично според мен. На 8 тепърва филм(и) ли ще качваш, музика ли, снимки ли...няма да ти стигне за нищо.

Ако можеш поне 16 ГБ има повече смисъл.

Аз съм на Класик 160 ГБ и за нищо не го давам.

И какво по-точно искаш да ти обясним? Питай въпроси... На прима виста се сещам, че за да го синхронизираш(да качваш филми, музика, снимки) ще ти трябва iTunes. Освен това на Тъча има няколко много готини игри. Някой ако се сеща името на онази с дупките и топченцата в ритъма на мелодията да казва, че ми се изплъзна името...

Абе като цяло лично според мен от Епъл в този сектор по-добро просто няма. Няма да сбъркаш. Просто, ако можеш дай малко повече пари и вземи нещо по-голямо. Иначе ще ти се налага да триеш, а аз лично не обичам. ;)

soBLABLA
02-05-2010, 11:28
да попитам от каде мога да си го взема и на каква цена е 16 gb ? :P

amk933
02-05-2010, 11:34
я кажи някоя готина и безплатна игра за класика?

Излъгах айтюнса да се регна в стора, но естествено не мога да купувам нищо, защото не съм с кредитна карта.

Аз игри от много отдавна не съм играл и напоследък гледам, че повечето, което излиза е за тъч... :o

А в iStorе нямаш ли разни неща, които са ти безплатни? По-рано имаше podcasts, разни игри...? Не съм свалял мнооого отдавна. Не ми остава време. Чат-пат качвам музика и това е горе-долу, по-рядко някой филм.

С коя програма конвертираш? Аз карам с Free Youtube to iPod Converter или c Free Video to iPod Converter и съм много доволен. Става бързо и лесно. :)

amk933
02-05-2010, 11:42
да попитам от каде мога да си го взема и на каква цена е 16 gb ? :P

http://www.technomarket.bg/products_p2.php?page=3&klasaswe=017&grupaswe=026

Има ги навсякъде вече. Германос, Епъл Центъра на Раковска, Техномаркет... :)

rauwkost
02-05-2010, 16:05
.. Някой ако се сеща името на онази с дупките и топченцата в ритъма на мелодията да казва, че ми се изплъзна името...
по-голямо.
Tap Tap Revenge; И Guitar Hero е на същия принцип като тап тап-а. :)

Заслужава си, но зависи за какво ти трябва.
Ако ти е само за музика и филми например, най-добрият вариант е Класик 160 ГБ, пълниш го с каквото ти се прииска, аз съм си накачила всичката музика и филми от компютъра и пак имам около 90-100ГБ, удобно е, защото не е нужно да освобождаваш място, като триеш стари песни от него за да качиш новите.

Ако ти е за развлечение и игри, приложения и някои други полезни неща, тъч-а ще ти е добре. :)
Но наистина, ако имаш възможност вземи си айфон и не го мисли повече. :)

ant1ni
02-06-2010, 17:08
Ако се интересуваш от новия iPod Nano 16 gb 5g -0893627364.За 240 лв го давам НОВ.С еконт със опция виж преди да платиш.Има си камера която снима доста прилично за неговите размери.За снимки и повечеинфо на ск: killer.frog или най-добри на горепосочения номер.