PDA

View Full Version : ХТМЛ и ПХП



scrable
02-04-2010, 21:21
Такаа... Значи аз от скоро се занимавам с ХТМЛ (знам много от него) , но се срещнах с 1 проблем.Значи направих няколко формуляри (за име , адрес и т.н.) , но искам когато натисна бутонът СУБМИТ да се записват в даден текстов документ ( затова до колкото знам трябва ПХП) мерси предварително. (искам само кодът)
Всъщо така ще има и емейл ( искам примерно , ако е въведено в това поле: ,,фдоасйфоасд" да не се зачита.Примерно кодът ако не приеме abc и ако няма @ и . (точка) да изпише грешен и-мейл. Мерси предварително :grin: :D

txm
02-04-2010, 22:48
HTML i PHP sa korenno razlichni. Tova koeto iskash shto ne go zapisvash v db, a v tekstov dokument. Otnosno tekstoviq dokument potyrsi v google uroci za rabota s failove i direktorii. I da ti pastne-a kod nqma da se nauchish nikoga sam da go pravish.

bulgarian1878
02-05-2010, 20:16
Представям си колко знаеш от HTML, щом един петнадесет редов код на РНР не можеш да си намериш. :razz:

scrable
02-06-2010, 10:28
bulgarian1878 млъкни бе кво общо има ХТМЛ и ПХП ? просто искам код не да уча ПХП

bulgarian1878
02-06-2010, 20:55
TopGun, едно време и аз имах свободно време и нерви за хабене като теб за такива индивиди. ;D Само, че има един проблем, сега и да му напиша кода, и да му го дам - той няма да успее дори да се възползва от него, после ще последва въпрос "а това защо не става а?" и представи си - попадаме в един безкраен цикъл...

Затова чисто и просто ми е интересно да се будалкам с тоя тип хора, защото бисери много можеш да чуеш. Сещаш се, предполагам.

Пък и вече доста се дразня, че сульо и пульо сайтове правят, страници поддържат. А един валиден HTML не могат да напишат, но и за РНР претенции имат. :lol: