PDA

View Full Version : Незнам какво да правя .. !



pussucetka
02-04-2010, 20:55
Здравейте! Имам си сериозен приятел от година и 4 месеца.. Объркана съм :( .. Със всеки изминал ден съжалявам,че съм го срещналаа и че съм тръгнала с него,защото сегаа немога да го забравя :o Той незнае как се чувствам.Опитвам се да му обесня,но няма резултат.Имам чувството,че съм притисната с нещо и немога да се измъкна. :neutral: :cry: .. Прекалено трудно е :( .. Нещо май не се чувствам с него щастлива,някакси все едно до сега съм била робиня и съм играла нечий правила.Осъзнах,че след толкова караници и неразбирания,колкото и да е била голяма любовта ми .. започва да изчезва. :? Ние сме съвсем различни,но немога да го зарежа.Как ще го направя като имам толкова спомени с него.През цялото време бях с него.Липсата му на приятели го прави грубиянин.Аз знам колко много ценни са приятелите и ми е прекалено трудно .. Толкова много му прощавах .. и аз грешихх ,не съм безгрешна .. ноо простоо не е както преди!

fc
02-04-2010, 20:58
Щом не си толкова щастлива го напусни, няма смисъл да си с него. Сега нямаш шанс за щастие, защото и да срещнеш някой, ти ще си залепена за приятел си.

pussucetka
02-04-2010, 21:15
Страхх ме е да не съжалявам послее .. :) Моляя ви дайте си мнението и вие които само четете .. :-o

mArMaLaDkA
02-04-2010, 21:18
Ако съжаляваш, излиза, че не знаеш какво искаш. :-o "Не мога с него, но не мога и без него". Щом нещата не вървят, сядате и говорите като хората, за да стигнете до някакво решение. Щом не можете да говорите един с друг - какво правите заедно? Плюс това, почти сигурна съм, че още отначалото си знаела какъв е и въпреки това, си се събрала с него.

sexydevil
02-04-2010, 21:38
Зарежи го ... Като не сте щастливи кфо повече ти трябва ?

onestar
02-04-2010, 22:44
След извесно време нещастие, болка и страдание, чувствата ти ще се заличат напълно, а спомените няма да предизвиват чак толкова големи емоции... тогава вече ще си склонна да се разделите.
Ако не можеш сега - чакай, но пон есе опитай да му обясниш - не го лъжи.

MaLkaTa_LaDy
02-05-2010, 06:21
Ако искаш да си намериш нещо, за което да съжаляваш, винаги ще има. Приеми, че е правилно да го зарежеш. Повярвай си.

soul1199
02-05-2010, 08:21
След извесно време нещастие, болка и страдание, чувствата ти ще се заличат напълно, а спомените няма да предизвиват чак толкова големи емоции... тогава вече ще си склонна да се разделите.
Ако не можеш сега - чакай, но пон есе опитай да му обясниш - не го лъжи.

buuu
02-05-2010, 08:21
Кво още праиш с него ?!?! явно излзиа че незнаеш кфо искаш ? що му позволяваш да си играе с теб и чувстватата ти ?спомените в тоя случай губят всякакъв смисъл и трупка.. ай пътеките.. :-o

pussucetka
02-05-2010, 10:40
След извесно време нещастие, болка и страдание, чувствата ти ще се заличат напълно, а спомените няма да предизвиват чак толкова големи емоции... тогава вече ще си склонна да се разделите.
Ако не можеш сега - чакай, но пон есе опитай да му обясниш - не го лъжи.

Аз не го лъжаа .. казвам му винаги какво мисля и какво чувствамм .. Ноо някакс и май не ме разбираа .. и поне 2 3 пъти съм тръгвала да късам с него но той започва да плаче и да обещаваа .. но после няма резултат .. явно неможе да се промении .. аз прекалено многоо прощавах и съжалявам за това .. :( Праваа си наистинаа накраяя чувстватаа ще си идат и ще настъпи краятт .. ;-)

ivcheto0o
02-05-2010, 11:36
Ако съжаляваш, излиза, че не знаеш какво искаш. :-o "Не мога с него, но не мога и без него". Щом нещата не вървят, сядате и говорите като хората, за да стигнете до някакво решение. Щом не можете да говорите един с друг - какво правите заедно? Плюс това, почти сигурна съм, че още отначалото си знаела какъв е и въпреки това, си се събрала с него.

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-05-2010, 11:50
Чудя ти се как досега не си го скъсала. Какво, като се разреве пред тебе и ти обещае нещо, ще върне чувствата ти ли? Губиш си времето. Дори звездите да ти свали, ако не е писано да сте заедно, няма как да го заобичаш отново.
И не се трогвай от молби, рев и увещания. Живееш своя живот преди всичко за себе си, а не за някой друг. За какво да се влачиш в неудовлетворяваща те връзка само за да угаждаш на друг?

ReachlessGirl
02-05-2010, 12:26
Осъзнала си го, но не можеш да го оставиш, защото сте имали много спомени? Ти със спомени ли живееш?!?! :?

pussucetka
02-06-2010, 18:51
Страхх ме е послее да немога да го забравя,защото учим в едно и също училищее .. :o

miss_kiss181
02-06-2010, 18:58
Ами събери смелост и го напусни, всички знаем, че няма да ти е лесно. Но по-добре да намериш щастието с накой, за когото те е грижа и си щастлива с него, от колкото да си пропиляваш младостта ей така. А пък и колкото повече го отлагаш, толкова по-трудно ще ти става, защото месеците ще се трупат и така. Скъсай с него докато е по-рано, по-лесно ще ти е. :) :) :) УСПЕХ !!!
Относно проблема с болката след това, дори ид а не бяхте в едно училище пак ще ти е трудно да го забравиш, но все пак ще го преодолееш и то много бързо според мен (поне според това, което си написала). :):):):)

pussucetka
02-07-2010, 20:03
Сигурноо в най-скоро време ще го направя .. защото неможе да продължава такаа.. :)

pussucetka
02-08-2010, 18:20
Сегаа като се замислихх,мисля че всичките ми чувства са избягалии и ги нямаа :) и не е както преди .. Не мисля за него,все ми е тая .. Незнам каквоо да правяя незнамм как да му го кажаа.. :? Моляяя помогнетее.. не четете само .. :-o ПОМОГНЕТЕ! :neutral:

FancyGirl
02-08-2010, 18:30
Когато любовта изчезна има ли смисъл да си с някой човек, не живей в спомените. Просто му кажи как се чустваш и ако той не направи нещо по въпроса значи не те обича и не го интересува как се чустваш ти, тогава вече ще знаеш дали да си с него или не. Но щом няма щастие и любов.. няма нищо.

onqtam
02-08-2010, 18:38
fc е прав според мен

tanchu
02-08-2010, 18:38
Няма смисъл да си с него щом не си щастлива,и едва ли ще съжаляваш.

pussucetka
02-08-2010, 18:50
Наистинаа няма смисъл да съм с негоо .. но някаксии незнамм как да му го кажаа :-o .. страхх ме е да не го нараняя и да ме намразии .. и да останем враговее :( .. а пък ако си хванее другаа ще ми е гадно малкоо .. но сигурно е зарадии товаа че многоо време бях с негоо и го познавам много добрее ..

BlueParadise
02-08-2010, 19:08
Приятел ми каза нещо което никога няма да забравя и трябва да се науча да го правя кокто и ти


ВИНАГИ БЪДИ ГОТОВ ДА ЗАРЕЖЕШ ЧОВЕК БЕЗ ДА ТИ ПУКА ... ПРОСТО ЕЙ ТАКА !

и моя съвет към теб е НАПРАВИ ГО ... зарежи го без да ти пука ... ако не можеш НАУЧИ се ... по това което чета ... връзката ви е загубена кауза,а и ,вно не искаш да си с него..то си личи

pussucetka
02-09-2010, 13:29
Правилноо ! :)

NeZaPoznat
02-09-2010, 13:45
Здравейте! Имам си сериозен приятел от година и 4 месеца.. Объркана съм :( .. Със всеки изминал ден съжалявам,че съм го срещналаа и че съм тръгнала с него,защото сегаа немога да го забравя :o Той незнае как се чувствам.Опитвам се да му обесня,но няма резултат.Имам чувството,че съм притисната с нещо и немога да се измъкна. :neutral: :cry: .. Прекалено трудно е :( .. Нещо май не се чувствам с него щастлива,някакси все едно до сега съм била робиня и съм играла нечий правила.Осъзнах,че след толкова караници и неразбирания,колкото и да е била голяма любовта ми .. започва да изчезва. :? Ние сме съвсем различни,но немога да го зарежа.Как ще го направя като имам толкова спомени с него.През цялото време бях с него.Липсата му на приятели го прави грубиянин.Аз знам колко много ценни са приятелите и ми е прекалено трудно .. Толкова много му прощавах .. и аз грешихх ,не съм безгрешна .. ноо простоо не е както преди!

Така става като прогледнеш и видиш реалността - нормално е да направиш грешка с гаджето ама да стоиш за да сте заедно - лошо. Зарежи го за да може и той да се уреди с някоя свястна мацка :D

pussucetka
02-11-2010, 20:59
Благодаряя на всичкии :)

miss_kiss181
02-12-2010, 07:01
Надявам се да сме ти помогнали и кажи какво е станало и какво си решила в кайна сметка, ако искаш разбира се. :)

Korrnyy
02-12-2010, 10:28
Здравейте! Имам си сериозен приятел от година и 4 месеца.. Объркана съм :( .. Със всеки изминал ден съжалявам,че съм го срещналаа и че съм тръгнала с него,защото сегаа немога да го забравя :o Той незнае как се чувствам.Опитвам се да му обесня,но няма резултат.Имам чувството,че съм притисната с нещо и немога да се измъкна. :neutral: :cry: .. Прекалено трудно е :( .. Нещо май не се чувствам с него щастлива,някакси все едно до сега съм била робиня и съм играла нечий правила.Осъзнах,че след толкова караници и неразбирания,колкото и да е била голяма любовта ми .. започва да изчезва. :? Ние сме съвсем различни,но немога да го зарежа.Как ще го направя като имам толкова спомени с него.През цялото време бях с него.Липсата му на приятели го прави грубиянин.Аз знам колко много ценни са приятелите и ми е прекалено трудно .. Толкова много му прощавах .. и аз грешихх ,не съм безгрешна .. ноо простоо не е както преди!

И още си с него :? Като не се чустваш добре го остави.

Nich
02-12-2010, 10:51
помисли първо за себе си,защото ако не го направиш ти няма кой друг

uBuTo
02-12-2010, 15:45
ти май сама не знаеш какво искаш .. :?

lipsvashh_mi
02-12-2010, 16:53
Ако съжаляваш, излиза, че не знаеш какво искаш. :-o "Не мога с него, но не мога и без него". Щом нещата не вървят, сядате и говорите като хората, за да стигнете до някакво решение. Щом не можете да говорите един с друг - какво правите заедно? Плюс това, почти сигурна съм, че още отначалото си знаела какъв е и въпреки това, си се събрала с него.
поредното супер вярно мнение...в случая трябва първо да си наясно със себе си и тогава да предприемаш каквото и да е :?

valdesbg
02-12-2010, 17:03
Сърби ме и искам да се почеша, да ама няма да се почеша, щото после ще ме боли. Да ама не искам да ме сърби, ама не искам и да ме боли. А сега ме сърби.

Какво да кажа на така поставен проблем? :-o

ScarletBite
02-13-2010, 11:13
Бъдещето се гради върху настоящето, не върху миналото. :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
02-13-2010, 11:18
Ми...за раздяла да си чувала?
А...и още нещо...научи се да пишеш грамотно.. :)

BuBuy
02-13-2010, 12:06
Аз в момента съм в почти същата ситуация знам какво ти е.Поговори с него за това нещо и опитай да оправиш връзката ви,зашото 1 година и 4 месеца не са малко и щом толкова го обичаш,ако и двамата направите някви компромиси връзката ви може да потръгне и да сте щастливи. Действай,защото ти поне още имаш шанс,но аз вече нямам,заради мойте глупости които правя,загубих човека който толкова обичам,затова те съветвам да не правиш глупости,да не се увличаш по други момчта и да не ревнуваш много,защото момчетата това много ги дразни.Успех дано да се оправите :)

pussucetka
02-15-2010, 20:57
Благодаря на всичкии вии .. Тезии днии се усамотихх и помислих много добре .. Разбрахх, че все още го обичам и че все още нищо не е загубено :) .. Простоо минавахме през труден период и аз сгреших като тръгвах да го изоставямм .. Толкова ли съм глупава да го оставя в такъв момент .. :? И този Свети Валентин беше незабравим .. никога няма да го забравя .. :-o :) :grin: .. Ако знаете какъв жест направи,чак се разтреперах цялата ... :) И към xxCutMEOpenWhileSobbingxx - кое ми е неграмотнотоо .. ?