PDA

View Full Version : Дайте едно рамо



pmp
02-04-2010, 21:58
Здравейте равотя в сферата на телекомуникацийте
от доста време сам сам все немога да си намеря половинка (пасивен съм и не предприемам много действия малко ме е шубе)
наскоро се запознах с едно момиче тя е от квартала харесвам сия виждам че и тя мен но има лоша слава и това ме притеснява малко си ме е страх дане хлътна дайте едно рамо какво да правя

filmimilmi
02-04-2010, 23:30
Какво значение има къде работиш?
По отношение на въпроса ти... Прави каквото ти се прави. Ако под "лоша слава" се разбира, че тя е курва още по-добре. Сам си казваш, че от много време си сам. Значи ти се ебе. Щом чукането е това, което искаш, то поне лесно ще си го получиш от нея. За хлътването - не знам, дано не ти е първата... 8-)
Айде, успех!

justunique
02-05-2010, 07:51
...

pmp
02-05-2010, 18:21
виж колко сайтове за запознанства има .. там се уговарят срещи, боеве, кафенца, гаджета и т.н. .. опитай се .. не е много подходящо, но много хора са си намирали това което търсят точно там !


Така е но не е чу***то е въпросът а в това че искам сериозна тръпка

pmp
02-05-2010, 18:23
Какво значение има къде работиш?
По отношение на въпроса ти... Прави каквото ти се прави. Ако под "лоша слава" се разбира, че тя е к***а още по-добре. Сам си казваш, че от много време си сам. Значи ти се е**. Щом чукането е това, което искаш, то поне лесно ще си го получиш от нея. За хлътването - не знам, дано не ти е първата... 8-)
Айде, успех!

Но не въпросът е в чу****то а в това че ако нещата се задълбочат постоянно ще си ходя с рога

filmimilmi
02-05-2010, 19:15
Какво значение има къде работиш?
По отношение на въпроса ти... Прави каквото ти се прави. Ако под "лоша слава" се разбира, че тя е к***а още по-добре. Сам си казваш, че от много време си сам. Значи ти се е**. Щом чукането е това, което искаш, то поне лесно ще си го получиш от нея. За хлътването - не знам, дано не ти е първата... 8-)
Айде, успех!

Но не въпросът е в чу****то а в това че ако нещата се задълбочат постоянно ще си ходя с рога

След като си го осъзнал или рискувай, или не се тормози с илюзии. Не ти пречи просто да се обвържеш емоционално, а връзката ви да е по-отворена стига да си над някои предразсъдъци, въпреки че в случая изглежда не си... Но или приемаш момичето с гледната си точка, че това е недостатък, но все пак приемайки го така, както и тя би приела твоите недостатъци според нейната гледна точка (например това, че може би и се струваш "леко двествен" заради разликите в бройките ви) или си оставаш перфекционист, чакащ перфектната и непорочна, но САМОТЕН.

onqtam
02-08-2010, 17:48
не те разбрах.