PDA

View Full Version : ДА И КАЖА ЛИ ИЛИ НЕ???



boby88pd
02-04-2010, 21:40
Здравейте!!! Не знам дали на някого ще му е инетерсно да про4ете за дилемата ми, но мисля 4е доста от вас са попадали в такава ситуация. Ето за какво става въпрос: от известно време (1-2) месеца запо4нах да изпитвам нещо към най-добрата ми приятелка. Тя е в 4ужбина сега и след някой друг месец ще си дойде. Но докато я няма постоянно мосля за нея и то не само като за приятел... Абе направо да го кажа- ЛУД СЪМ ПО НЕЯ, никоя не съм оби4ал така силно, а тя дори не знае. Може и да не разбере, 4удя се дали да рискувам приятелството ни, което също е много ценно за мен. Ако се изпадали в такава ситуация, моля кажете как сте постъпили. Скоро се прибира и не знам какво да и кажа, просто "здравей" ли, оби4ам я....

sexydevil
02-04-2010, 21:57
Еми ако го запазиш в тайна, ще съжаляваш цял живот ... Ако ти откаже, кажи, че искаш да запазите приятелството си

lilincituuuu
02-04-2010, 22:03
Еми ако го запазиш в тайна, ще съжаляваш цял живот ... Ако ти откаже, кажи, че искаш да запазите приятелството си
:) +

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-04-2010, 23:10
Кажи й какво изпитваш иначе наистина цял живот ще си мислиш защо не си го направил.Кажи й,че като твоя най-добра приятелка,трябва да знае всичко за теб и именно за това искаш да споделиш своите чувства,които изпитваш към нея и също така,че ужасно много я цениш като човек и дори тя да не споделя чувствата ти искаш да си близо до нея дори само като приятел.

soul1199
02-05-2010, 08:27
Еми ако го запазиш в тайна, ще съжаляваш цял живот ... Ако ти откаже, кажи, че искаш да запазите приятелството сиподкрепям :)

buuu
02-05-2010, 08:31
Еми ако го запазиш в тайна, ще съжаляваш цял живот ... Ако ти откаже, кажи, че искаш да запазите приятелството сиподкрепям :)

;-)

FuCkInBuBbLeGuM
02-05-2010, 09:18
Еми ако го запазиш в тайна, ще съжаляваш цял живот ... Ако ти откаже, кажи, че искаш да запазите приятелството сиподкрепям :)

;-)

!!!

moisture
02-05-2010, 09:36
Еми ако го запазиш в тайна, ще съжаляваш цял живот ... Ако ти откаже, кажи, че искаш да запазите приятелството сиподкрепям :)

;-)

!!!

Shimo
02-05-2010, 10:26
От месец почти съм във връзка с най-добрата ми приятелка и не съм се чувствал по-готино с което и да е момиче. Дори и да скъсаме ще си останем доста близки :). Виж, опитай се да разбереш дали и тя чувства нещо към теб!

ivcheto0o
02-05-2010, 11:39
Еми ако го запазиш в тайна, ще съжаляваш цял живот ... Ако ти откаже, кажи, че искаш да запазите приятелството сиподкрепям :)

;-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-05-2010, 11:44
Първият коментар е най-изчерпателен.
Може, като се видите, с поведение да намекнеш, че ти допада като повече от приятел, и да видиш дали ще ти отвърне. :) Ако в крайна сметка пак не си сигурен, директен разговор му е майката.
Успех!

miss_kiss181
02-05-2010, 11:49
Говори с нея и й кажи какво испитваш, но и дай време за да размисли как да постъпи. След това и кажи, че ако няма същите чувства искаш да си запазите приятелството и всичко ще е ок. :) Поне аз така съм постъпвала.

Sh@d0w
02-05-2010, 12:36
Скоро се прибира и не знам какво да и кажа, просто "здравей" ли, оби4ам я....

Естествено че трябва да и кажеш.Направи нещо романтично,изведи я някъде и можеш да завържеш разговор в тази насока.Вариянти много но ти си избираш. :)

Nebezizvestniq
02-05-2010, 12:39
Емии, аз така трагнах с най-добрата ми приятелка , не се получиха нещата ... и сега сме някакси по отдалечени , не сме така близки като преди ...
но съветът ми е да и кажеш разбирасе :) може да се получи нещо многоо хубажо :) успех ...

bibitka
02-05-2010, 13:06
Ами аз те саветвам да не и казваш нищо за твоите чувства защото ако тя не изпитва същите чувства ще си загубите приятелството завинаги ... По добре изчакаи някакав знак от нея .. ако има нещо към теб и ако е повече от приятелство то ще си проличи .. и едва тогава вече може да и кажеш как се чувстваш ! Успех :smt035

h0usel0ve3r
02-05-2010, 18:50
С мойта най-добра приятелка сме ходили и късали 3 пъти .. след последния път се хванахме на един разговор на четири очи къде му викат ии пак сме си супер близки приятели.
таа по темата ... изведи я някоя вечер и кажи,че искаш да поговорите открито за всичко ... после и кажи без ни най-малко да увърташ ... ако не ти отвърне или те отреже кажи и,че искаш да сте по старому и да забравите за тази вечер,но ако не и кажеш ... наистина ще съжаляваш и ще се обвиняваш доста дълго (ако наистина си влюбен истински де :D )

boby88pd
02-06-2010, 19:21
Благодаря за помощта. Засега май ще си трая, може пък да ми мине с времето, пак да виждам само най-добрата си приятелка в нея, нищо друго. А ако не стане...

Dimssen
02-07-2010, 18:09
Според мен тя също изпитва подобни чувства.. В много случаи самата аз съм се влюбвала в най-добрия си приятел .. :) :cry:

AnzaRe
02-07-2010, 18:11
Давам ти следния съвет.Казваш й защото после може да съжаляваш,а ако не ти отвърне поне знаеш,че си се опитал :)

Fifooooo
02-07-2010, 19:43
Еми ако го запазиш в тайна, ще съжаляваш цял живот ... Ако ти откаже, кажи, че искаш да запазите приятелството сиподкрепям :)

;-) и аз

Prophecy
02-07-2010, 20:57
Еми ако го запазиш в тайна, ще съжаляваш цял живот ... Ако ти откаже, кажи, че искаш да запазите приятелството си

+

annabelJB
02-08-2010, 07:08
ДЕЙСТВАЙ!!! И с мен и най-добрия ми приятел беше така..аз не исках да му кажа ама той един ден така ме засече :D беше тъжен и аз го попитах защо той каза ми как що щото те обичам за тва и се изчерви (попринцип е много стеснителен) нататък ясно :D е спокойно и кажи, а ако не изпитва същото се направи че не ти пука, за да запазите приятерството си..

simba007
02-08-2010, 15:13
Моят съвет е пробвай се кажи й...пък каквото стане.Така например аз съм си мълчала много пъти и накрая съм съжалявала.Сега си падам по едно момче но така и той сега няма да разбере за чувствата ми..

naditoOobeb4o
02-09-2010, 07:37
аз може би не съм точния човек...но все пак да ти кажа...най-добре ѝ кажи...ако и тя изпитва същото супер...ако пък не я помоли да си останете приятели...все пак ако не ѝ кажеш а после разбереш, че и тя те е харесвала ще ти е много гадно...и ще съжаляваш...моя съвет е да кажеш...но все пак аз не съм експерт... :-o 8) :-)

Hopegiver
02-09-2010, 08:46
Баси пич какво чакаш още 2 месеца си траеш аз щях да полудея ....
КАЗВАЙ Й, и то не просто едно срамежливо харесвам те много луд съм по теб... разкрии се напълно...бъди възможно най-честен кажи и каквото наистина мислиш не се опитвай да я впечатляваш с нещо допълнително...и ако наистина си разкриеш чувствата повярваи тя ще гп оцени...ще види че наистина се интересуваш от нея и така нататък...
Относно другото ти притеснение помисли си ''най добрата ти приятелка ти казва че те обича'' - това според теб дали е новина способно да унищожи приятелството ви... не мисля, не познавам някои които да бяга от друг само защото го обича и наистина му пука за него/нея , освен ако не откликне на чувствата ти и не започнеш да досаждаш и драматизираш...и ако не те харесва пасуваи 2-3 дена после пак досаждай ...но не спирай да досаждаш прави го по рядко за да не я отблъснеш с тва но в никаф случей не спирай да показваш най-вече какво означава тя за теб...
не знам колко ти помагам с тва което пиша дори се самнявам че ти помагам...и ти Желая наистина успех, ако не стане тва което искаш дерзай... ако се намеси друго момче не мога да помогна лично аз бих полудял и съответно познай на кои бих си изкарал яда ;д на листа разбира се с няколко злобни рими ;д;д аиде почнах да се отклонявам от темичката затва слагам точката . УСПЕХ ОТНОВО

Hopegiver
02-09-2010, 08:50
ДА ГО ЗАПАЗИШ В ТАЙНА НЕ Е ВАРИАНТ.. РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ ПОЧНЕ ДА СИ ЛИЧИ...ЗАТОВА ПРОБВАИ ПО ОТ РАНО....ПАК ТИ КАЗВАМ НЕ ЧАКАЙ ПРЕКАЛЕНО МНОГО ДОРИ ДА ТЕ ХАРЕСВА ПРЕКОМЕРНОТО ОТЛАГАНЕ НА НЕЩО НЕ Е ПЛЮС

Untitled
02-09-2010, 08:50
Ами аз те саветвам да не и казваш нищо за твоите чувства защото ако тя не изпитва същите чувства ще си загубите приятелството завинаги ... По добре изчакаи някакав знак от нея .. ако има нещо към теб и ако е повече от приятелство то ще си проличи .. и едва тогава вече може да и кажеш как се чувстваш ! Успех :smt035
Послушай го !