PDA

View Full Version : "Добрите" или "Лошите" момчета



kronos
02-04-2010, 22:12
-.Нека да пишат само момичета
-.На който не му е ясно за какво става въпрос да прегледа темата "Защо момичетата обичат лошите момчета ??" в раздел Любов. Сега не мога да дам линк.
-.Моля отговаряйте конкретно на въпросите. излишните коментари ги пишете в по-горе посочената тема.

1.На колко години сте?
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче?
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ?
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ?
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши")
На които първият им път е бил с "добро момче" или още нямат първи път могат да не отговарят на 5-ти въпрос.

onestar
02-04-2010, 22:27
1. (Защо винаги годините са от значение?) На 15.
2. "Добро или Лошо" - доста разтегливи понятия. По моите изкривени представи - добро.
3. Малко, но се познаваме от... години, а и отношенията са ни шантави.
4. "Още съм с него". А причината е, че... не мога да си позволя да го загубя.
5. Не съм. Но със сигурност не бих искала да е с "лошо момче".

С каква цел е темата? :-o

w0sh
02-04-2010, 22:31
съжаление!!!

XTREMEFREERIDE
02-04-2010, 23:57
1.На колко години сте?
На 15.

2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче?
Добро.

3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ?
Продължава вече година и 8 месеца и сме още заедно.

4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ?
Кара ме да съм с него,това,че винаги знае как да се съобразява с мен.Никога не ми ходи по гъза и ме кара да се чувствам специална в същото време.И това,че знае кое е по-доброто за мен от колкото аз самата.

soul1199
02-05-2010, 08:26
1.На колко години сте?на 15
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче?добро
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ?в момента си нямам приятел
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ?ами осъзнах,че нямам чувства към него :)

buttertoast
02-05-2010, 09:00
1.На колко години сте ? --на 15.
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче? --каквото ми хареса,падала съм си и по двата типа, но съм била повече с лоши.
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? --заедно сме с "лошия" от почти 5 месеца.
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ? -- прави ме щастлива както никой друг, с негова помощ израствам всеки ден като личност, както някой беше казал - знае какво е добро за мен повече от мен самата :)
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? -- не съжалявам и грам

FuCkInBuBbLeGuM
02-05-2010, 09:17
1.На колко години сте? 14,5 :D
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче? еми нещо средно ако може. Да не е някъв прекалено добър и да ми изпълнява всички желания, но и да не е прекалено лош
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? Продължи околоо 5-6 месеца... и аз се очудих, че беше толкоз дълго :D
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ? Няма значение що скъсахме.

britzy
02-05-2010, 12:45
1.На колко години сте?-18
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче?-добро,лошите хм..са си лоши 8-)
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? ми 5месеца(не искам да казвам всичко точно тук :lol: )
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ?-много ми харесва характерът му,и изглежда добре,и ме кефи,че не е некой селски фешан :lol:
5-нема даобсъждам сексуалния си живот тук,не мисля ,че има и смисъл,но не ,с лошо момче не..и не искам,що ли? лошите са женкари и те ебат само за бройката,така че...

britzy
02-05-2010, 12:48
УТОЧНЯ

uBuTo
02-09-2010, 16:22
1.На колко години сте? на 15
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче? зависи какво разбирате под лошо и добро ;) .. е не искам някакво наивно мекотело де.. :)
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? .. 4 месеца и половина ходихме ..
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ? защото имахме продлеми и защото беше Б-сексуален :o
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши") да съжалявам, защото бях изнасилена :(

DarknessAngel
02-10-2010, 22:32
1.На колко години сте? - почти 15
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче? Добро.
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? - месец и нещо, крайно различни интереси :?
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ? Скъсахме, тъй като изискванията му към мен бяха твърде високи в сравнение с неговите възможности.
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши")
Не мисля,че ще бъде с гореспоменатото "лошо" момче.

Korrnyy
02-10-2010, 22:48
1.На колко години сте?17
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче?Зависи за каква лошотия говорим...
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ?[b]От 4 месеца сме заедно.
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ?Още съм с него, защото го обичам.
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши")
На които първият им път е бил с "добро момче" или още нямат първи път могат да не отговарят на 5-ти въпрос.-Ами ако моя приятел влиза в категорията на "лошо момче", значи не съжалявам. Първият ми път беше с него.

SoStarstruck
02-11-2010, 10:25
1.На колко години сте? - На 18 почти.
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче? - Гласувам за "добро" с двете ръце.
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? - Продължи 11 месеца.
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ? - Защото не можех да му имам никакво доверие,започвах да чувствам,че ме мотае,и то с доста плоски лъжи.
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши") - Първият път ми беше с 'лошо' момче. Вече ми мина,но си ме беше доста яд първоначално,защото бях глупавичка и действах просто ей така..

sladkafukla1
02-11-2010, 10:48
1.На колко години сте? - На 16
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче? - Лошо
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? - Продължи 1 месец.
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ? -
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши") - да беше с "лошо момче " но не съжалявам :D

SmilezZz
02-11-2010, 11:38
1.На колко години сте?
14
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче?
Зависи какво разбирате под "добри" и "лоши"
За някои добрите са - онези "свестните"..Не знам точно как да го обясня..Пък за някои момичета - човек,който винаги им угажда :)..А за лошите - в темата "Защото момичетат обичат лоши момчета" има доста писано..
Така по въпроса - Не знам..Все пак любовта не пита този какъв е..Когато имам чувства - не мога да спра да го обичам,само защото е добър или лош
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? Ами 1 година
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ?
Скъсването беше по взаимно съгласие..Просто имахме много проблеми и не можахме да ги преборим

m1nik
02-11-2010, 12:33
1.На колко години сте? на 15
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче? зависи какво разбирате под лошо и добро ;) .. е не искам някакво наивно мекотело де.. :)
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? .. 4 месеца и половина ходихме ..
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ? защото имахме продлеми и защото беше Б-сексуален :o
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши") да съжалявам, защото бях изнасилена :(

<<това съвсем сериозно ли го написа.. :shock:

EmiKodaTiKaja
02-11-2010, 12:37
1.На колко години сте? на 15
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче? зависи какво разбирате под лошо и добро ;) .. е не искам някакво наивно мекотело де.. :)
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? .. 4 месеца и половина ходихме ..
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ? защото имахме продлеми и защото беше Б-сексуален :o
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши") да съжалявам, защото бях изнасилена :(

<<това съвсем сериозно ли го написа.. :shock:
:shock:

ReachlessGirl
02-11-2010, 12:38
1.На колко години сте?
17 ..

2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче?
зависи какво разбираш под тези две определения .. но ако романтикът, този, който не изневерява, който умее да обича и има дълга връзка е добрия значи го предпочитам ..

3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ?
от близо 7 месеца сме заедно ..

4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ?
Той е единствения човек, който ме прави щастлива и защото го обичам безкрайно както и той мен .. защото ми показа какво е живота с него и не искам да свършва!!!

На които първият им път е бил с "добро момче" или още нямат първи път могат да не отговарят на 5-ти въпрос.
пасс ..

m1nik
02-11-2010, 12:40
1.На колко години сте?
Да кажем 15

2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче?
Обичам си го такъф какъфто си е..лош/добър..има ли значение..?!

3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ?
Вече почти година, за което съм безкрайно щастлива

4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ?
Кое ме кара да съм все още с него...че аз само това искам.. ;|

5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши")
За нищо не съжелявам

На които първият им път е бил с "добро момче" или още нямат първи път могат да не отговарят на 5-ти въпрос.

cveteto64
02-11-2010, 12:47
1. На 18
2. Зависи,но да кажем повече лошото
3. Ако не броим прекъсванията почти година и все още сме заедно
4. Разделяхме се по много причини, карахме се, не се виждахме много често, той излизаше на кафе с негови бивши приятелки, от който аз ревнувах.. Но сега както той, така и аз сме се променили..
5. Не съжалявам.. Беше в навечерието на рождения ми ден и това беше възможно най-хубавия подарък, който получих :)

m1nik
02-11-2010, 16:36
cveteto64
много съжелявам..наистина
..като прочетох и последното ти изречение.. и.. :-#

Assshley
02-11-2010, 19:25
1.На колко години сте? 17.
2.Кое предпочитате - "добро ИЛИ лошо" момче? Зависи под каква форма е лошотията.Попринцип може да се каже,че си падам по по-лоши момчета.Винаги съм търсила силните усещания,тръпката,дори неизвестното ме вълнува.
3.Колко време продължи тази връзка ИЛИ от колко време сте още заедно ? Заедно сме от година и половина.
4.Защо скъсахте ИЛИ кое ви кара да сте с него все още ? С него съм,защото го познавам прекалено добре и знам какъв човек е вътре в себе си - прекрасен и заради всичко,което сме преживяли заедно.
5.Има ли такива от вас които първият си път (секс) са го направили с "лошо момче" и съжеляват ли ? (тука да оточня, че ако вече ви е зарязал и не е с вас това не означава, че непременно влиза в категория "лоши")?Да,първия ми път беше с 'лошо момче' сегашния ми приятел и НЕ,категорично не съжелявам.;)

BeezyJey
02-11-2010, 19:38
1. 13 :D
2. Зависи..но последното ми гадже беше "лошо" момче.. :x
3. 2 месеца.. но той ме заряза ,заради една Натали 8-) Но на кой му пука .. 8-)
4. --- || ---
5.ъмм .. още не съм имала пръв път и скоро не възнамерявам да имам