PDA

View Full Version : Тайната или Законът на привличането



Bohis
02-05-2010, 12:50
Не намерих подобна тема та реших да я пусна :)

Предполагам,че има хора,които знаят за законът на привличането,но ще обобщя все пак на кратко за тези,които не са чували:
Той нашумя особено много през последните години и след появата на филма "Тайната" от 2006.Във този филм се разказва за горепосочения закон.Казва се,че още от древността "великите" хора и личности са знаели,че човек може да получи всичко и са знаели как да го постигнат.Единственото,кое то трябва да направиш е да:
1: Решиш какво искаш и да го пожелаеш.
2: Да се чувстваш така,сякаш това,което си поискал/а ще дойде при теб,ще го получиш и да бъдеш напълно убеден в това.
3: Бъди готов да го получиш.. бъди нащрек и следвай интуицията си.

Не знам дали го обясних много добре,но това е главното.Главното,което законът твърди, е че когато мислиш за нещо ти го привличаш към себе си и Вселената търси начин да ти го "достави".


Какво мислите за това - вярвате или не?Използвали ли сте го и проработвал ли е?Споделете мнението си ;)

filmimilmi
02-05-2010, 16:43
Гледал съм филма. Добре, искам да стана президент на Съединените Американски Щати... Вече сънувам и мисля постоянно как стоя на президенсткото кресло в овалния кабинет и около мен е пълно с хора, които ме наричат "г-н президент"... :-o Ще стане ли?
Не че виждам нещо лошо в позитивното мислене, но хората трябва да са реалисти. "Тайната" е просто една сапунка, която продават на двд и книги и печелят пари от нея. Добрече са zamundata и арената та да не даваме пари, за да подобни бози...

Мисля, че няма смисъл повече да развивам теории на дълго и нашироко. Ето един хумористичен клип, който ще промени малко вижданията ти за "Тайната", но в него се разкрива цялата глупост около нея...
http://www.youtube.com/watch?v=usbNJMUZSwo

YourSupergirl
02-05-2010, 17:21
наистина,браво за темата (:
еdit: за второто -трябва да се чувстваш сякаш си получил нещото,което искаш..и да се държиш сякаш го имаш.
не се допуска разочарование и съмнение!