PDA

View Full Version : Страх ме е, че имам глисти



bonbon4e_to
02-05-2010, 13:55
Страх ме е,че имам глисти и днес си купих ''Вермокс'' от аптеката.Някой знае ли дали действа?Какво друго трябва да предприема,мн съм притеснена,чувствам се отпаднала,всичко ми е безразлично,нямам апетит.Цяла нощ не спах--по-скоро от притеснение,моля ви помогнете!!!

II. Права и задължения на потребителите
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

l3thal
02-05-2010, 14:43
e кво толко като имаш глисти. :) Ако е тения е лошо. :(

theteacher
02-05-2010, 14:47
Чакай малко, как така тръгваш да пиеш лекарства без лекарско предписание и без да си сигурна какво ти има. Защо мислиш, че имаш глисти, ходи ли на лекар?

SmilezZz
02-05-2010, 15:31
ЛЕКАР

bonbon4e_to
02-05-2010, 19:30
Чакай малко, как така тръгваш да пиеш лекарства без лекарско предписание и без да си сигурна какво ти има. Защо мислиш, че имаш глисти, ходи ли на лекар?

ами не можаах да спя миналата вечер,постоянно се въртях и чувствах неудобство и реших да взема от тези хапчета ..започнах да си внушавам и цяла нощ се притеснявах.Не съм ходила на лекар.Чувствах се отпаднало цял ден..бледо..цял ден съм на филия хляб.Треперя цялата от време на време.Но сега пия и други хапчета за настинка,понеже имам хрема.

cookie_master
02-05-2010, 19:40
Чакай малко, как така тръгваш да пиеш лекарства без лекарско предписание и без да си сигурна какво ти има. Защо мислиш, че имаш глисти, ходи ли на лекар?

ами не можаах да спя миналата вечер,постоянно се въртях и чувствах неудобство и реших да взема от тези хапчета ..започнах да си внушавам и цяла нощ се притеснявах.Не съм ходила на лекар.Чувствах се отпаднало цял ден..бледо..цял ден съм на филия хляб.Треперя цялата от време на време.Но сега пия и други хапчета за настинка,понеже имам хрема.ходи на лекар бе човек

theteacher
02-06-2010, 11:45
Хапчетата против глисти са много вредни и токсични, недей да пиеш боклуци без никакви основания. Нищо от това което описваш не ми прилича на глисти. Ако толкова се притесняваш изследвай се в лаборатория, но не пий глупости.

ImmortalSportFreak
02-06-2010, 12:32
не се самодиагностицирай ами отиди на лекар ! :?

Johney
02-06-2010, 13:00
e кво толко като имаш глисти. :) Ако е тения е лошо. :(

Всъщност глистите не са чак толкова безвредни колкото си мислиш ;)


ПО ТЕМАТА: Съветвам те преди да пиеш някакви лекарства и да предприемеш някакво лечение отиди на лекър , за да не се окаже че всъщност нищо ти няма и само да се тъпчеш с боклуци :?

djuki
02-07-2010, 20:16
това че не си яла нищо и си бледа може да е проосто умора , да е от времето и какви ли не други причини ... ако наистина смяташ , че е така отиди на лекар за да си сигурна преди да започнеш да пиеш лекарства

ameli
02-08-2010, 13:53
e кво толко като имаш глисти. :) Ако е тения е лошо. :(

Всъщност глистите не са чак толкова безвредни колкото си мислиш ;)

точно днес учихме за тях... ужасно е :? влизат ти в червата, после се изкачват в белите дробове... в устата ..пак в червата и отново всичко...

иди на лекар, най-добре

бтв. .. какви са симптомите за глисти :-o

Red_Hair
02-09-2010, 18:20
по думите ти разбирам,че предполагаш,че имаш глисти,а не че имаш такива,което не ти дава право да пиеш квито и да било хапчета

BiGBaDWolF
02-17-2010, 12:36
Ходи при личния да те прегледа и ще разбереш какво е .. НЕ СИ САМОВНУШАВАЙ ЗАЩОТО ТОВА Е НАЙ ЛОШОТО ЗАБОЛЯВАНЕ ! И не вземай лекарства без лекарско предписание

tigrica
02-18-2010, 18:17
Ти не си наред!!! Как може да се лекуваш от глисти, без да си си направила изследване и лекар да е потвърдил? Имаш ли сърбеш около ануса? Ако се притесняваш, върви на лекар, ще ти вземе секрет и ще ти каже със сигурност.

SK0RP10N
02-19-2010, 06:37
Извинявай, ама утре ако решиш, че имаш рак, какво - ще си купиш препарати сама да си правиш химиотерапия + 1 кило кобалт 60 за лъчетерапия !?
Тъпа патка