PDA

View Full Version : високииии обувки



lusytooo
02-05-2010, 15:37
ами здравеите значи аз имам проблем,много съм висока (1.73) обаче много ми харесват високи обувки днес видях едни страхотни ии мисля да си ги взема,обааче много се притиснявам щото съм висока ии да ги носа приятелите ми казват че това не е проблем ноо незнам аз си се притиснявам таа на вас би ли ви било смешно да видите някое високо момиче с високи обувки 8-) 8-)

P.S. извинявам се ако се повтаря тази тема :)

giveupbitch
02-05-2010, 15:39
хахах,да ти кажа има и по-високи от теб,които носят токчета.Стига да ти седят хубаво. Ако е така-взимай си ги :)

petiam
02-05-2010, 15:39
щом ти харесват обувките - взимай си ги .. има хора, коита са високи по 1.76/7 и носят обувки с високи токчета :)

SmilezZz
02-05-2010, 15:44
Щом ти харесват - купи си ги..
И изобщо да не те бърка мненията на другите..Важното е ти да се чувстваш добре в тях

giveupbitch
02-05-2010, 15:46
мхмм..пък и повечето високи момичета са стройни и изглждат много добре на висок токчета. :)

billytalent
02-05-2010, 15:48
Аз съм по-висока от теб и не бих обула,но имам приятелка,с моята височина и си носи токчета,все пак зависи и колко см.е токчето ако е 5-6-7 не виждам проблем :D

darka1
02-05-2010, 15:50
Аз съм точно колкото теб висока и днес дори бях с високи обувки ... и мен ме притеснява доста този факт, защото и без това съм достатъчно висока и така ставам още по - висока :(

roshlichka
02-05-2010, 15:51
защо да ти е неудобно.. какво от това че си висока.. не забравяй че най хубавите модели са виски с високи токчета!!!

FuCkInBuBbLeGuM
02-05-2010, 15:55
На мен не ми харесва като видя някое високо момиче качено на високи токчета (над 8 см.). Ти си решаваш де - ти ще ги носиш.

Jamalska
02-05-2010, 16:07
Кфо те боли ако ти харесват.
Пфффф

StreetFame
02-05-2010, 16:24
Щом ти харесва, да не ти пука за мнението на другите + това е хубаво да си висок. 8)

sladyr4etoo
02-05-2010, 16:28
Щом ти харесват - купи си ги..
И изобщо да не те бърка мненията на другите..Важното е ти да се чувстваш добре в тях

iLoveChocolate
02-05-2010, 16:30
аз съм малко по-висока от теб и токчетата са ми слабост,не се срамувам да нося.няма нищо по-хубаво от дълъг крак на токчета.и да ти кажа не нося ниски токчета въпреки височината ми-просто обичам

DevilWish
02-05-2010, 17:13
Аз съм 1'76 и нося редовно токове ;)
Вземи ги ако не са много високи ;)

BlueMushroom
02-05-2010, 17:36
няма нищо по-хубаво от дълъг крак на токчета.
Определено :)
Няма какво да се чудиш.Взимай ги щом искаш :)

cherrygloss
02-05-2010, 17:52
няма нищо по-хубаво от дълъг крак на токчета.
Определено :)
Няма какво да се чудиш.Взимай ги щом искаш :)
+

Dollystar
02-05-2010, 18:18
изобщо да не те бърка мненията на другите..Важното е ти да се чувстваш добре в тях

under_black_sky
02-05-2010, 18:25
И аз съм 1.73 и имам едни високи ботуши,притеснявам се с тях,ама се харесвам пък и има и други високи хора,даже ще им набиваш копмплекси на ниските :D А пък имам позната която е 1.77 и носи 11см токчета.Don't worry,be happy,земи си токчетата :grin: :grin:

lusytooo
02-05-2010, 18:41
мии благодаря ви.няма да ми пука ше сии вземаа пък който не му харесва да си гледа работата :D

giveupbitch
02-05-2010, 18:42
мии благодаря ви.няма да ми пука ше сии вземаа пък който не му харесва да си гледа работата :D
само такаа :D

titinkaa
02-05-2010, 18:46
Аз пък съм 1.78см и от време на време слагам токчета,така че да не ти пука кво мислят другите,нали на теб ти харесва,пък и особенно ако си слаба просто перфектно ще се съчетаят токовете с фигурата ти,ще ти издължат краката и ще си страхотна :)

lusytooo
02-06-2010, 05:13
ами да слаба съм :D не са мии многоо дълги краката(според мен щот съм си свикнала с тях :-D ) и поради тази причина им се кефя на токовете :)

ReachlessGirl
02-06-2010, 07:32
на вас би ли ви било смешно да видите някое високо момиче с високи обувки 8-) 8-)

ДА!!!

cookie_master
02-06-2010, 09:23
щом ти харесват носи си ги и да не ти пука

vasinceto0o
02-06-2010, 09:24
Аз мисля, че по-високите жени, т.е. тези, които имат по-дълги крака са много по-секси от тези, които са слабички и нисички, така че взимай си ги и си ги носи със здраве! :)

darka1
02-06-2010, 13:15
на вас би ли ви било смешно да видите някое високо момиче с високи обувки 8-) 8-)

ДА!!!

Комплекси :(

dqvolcheto9
02-06-2010, 13:35
И аз съм висока колкото теб и нося токчета и хич не ми пука за мнението на другите.. Имам една приятелка ,която е по-ниска от мен и само ми се сърди когато си обуя токчета и аз наи-много до 5 см си купувам ,че един път обух 10-12 съм и бях като великан :lol: . А пък тази същата "приятелка"си обува обувки с 7-8 см токче и като я вида се сцепвам да се хиля прилича на трол с токчета :lol: .Така ,че да не ти пука мацко щом ти харесват си ги купи :-)

portokalka1994
02-06-2010, 13:53
Аз съм 1'76 и нося редовно токове ;)
Вземи ги ако не са много високи ;)

убедихте ме :-) и аз мнооого обичам високите токчета, но хората с които се движа да по-нисички от мен дори и с обувки с токчета.. и аз съм 1,76 но вече ще си потърся обувчици с токче :)

TeenSpirit
02-06-2010, 14:00
Аз съм висока 1.67 и когато обуя обувка с токче дори само 5 см, колкото и смешно да звучи, чувствам се като травестит хаха

roshlichka
02-06-2010, 16:03
амии и аз съм 1.68 и като сложа ток 5 см. се чувствам страхотно и по-секси обаче хората от компанията ми са по-ниски и то мене и се стеснявам понякога.. ноо когято се сетя как изглеждам спира да ми пука и се забавлявам.!!!

mishanavolley
03-08-2010, 12:38
момиче ти имаш страхотен ръст тва че приятелките ти са ниски тебе кво те *** аз съм 163 и ще ставам на 15 искам да съм малко по висока тренирам волейбол и той ми помага до 2-3 месеца се нядям вече да съм с 3см по висока. Така че приятелките ти да му мислят как да пораснат :) :) :)

hahavteen
03-08-2010, 12:44
Аз съм 1,73 и нося до 10см токчета. По-висока съм от момичетата в компанията ми но не ми пука. Хванах си високо гадже и нямам проблеми. :D Не помня от кога не съм обувала обувки без ток.

pinki
03-08-2010, 12:44
еее ти пък я не се излагай :-D аз съм 172 и имам 9см! Най-важното - за бала ще са по-високи 8-) какво се тровиш за глупости

Stellsy
03-08-2010, 13:31
Аз бих си ги купила (:

lori4kavd
04-09-2010, 17:55
аз съм 1.75 и умирам за високи токове (мн. ме дразнят ниски жени с високи токове :shock: :shock: мислят си че ще станат по-високи) а и по принцип мъжете харесват високи жени с токове подчертават краката на жената и ги правя много секси не се срамуваи екстра си си http://dance-zil.by.ru/qq43.jpg :-) :-)

Glamour92
04-09-2010, 18:10
аз съм 1.75 и умирам за високи токове (мн. ме дразнят ниски жени с високи токове :shock: :shock: мислят си че ще станат по-високи) а и по принцип мъжете харесват високи жени с токове подчертават краката на жената и ги правя много секси не се срамуваи екстра си си http://dance-zil.by.ru/qq43.jpg :-) :-)
ниските жени носят високи токове,защото така им харесва,а не "защото си мислят,че ще станат по-високи"
що за тъпотия :-o

therichbitch
04-09-2010, 18:52
купи си ги!!! и аз днес си взех едни на 10 см ток, а съм даже с 1-2 см по висока от теб :grin: :grin: :grin: както казаха по- нагоре, токчета седят мн по- добре на дълъг крак

MelisaxGlamour
04-09-2010, 19:37
Аз не съм много ниска,обаче си нося високи токчета.. и то МНОГО високи и нямам проблем! :)

vampirediaries
04-09-2010, 20:26
аз съм 1.75 и умирам за високи токове (мн. ме дразнят ниски жени с високи токове :shock: :shock: мислят си че ще станат по-високи) а и по принцип мъжете харесват високи жени с токове подчертават краката на жената и ги правя много секси не се срамуваи екстра си си http://dance-zil.by.ru/qq43.jpg :-) :-)
То от коментара ти излиза,че на ниските трябва да им е забранено да носят токчета. :shock: :x

lori4kavd
04-09-2010, 23:29
аз съм 1.75 и умирам за високи токове (мн. ме дразнят ниски жени с високи токове :shock: :shock: мислят си че ще станат по-високи) а и по принцип мъжете харесват високи жени с токове подчертават краката на жената и ги правя много секси не се срамуваи екстра си си http://dance-zil.by.ru/qq43.jpg :-) :-)
ниските жени носят високи токове,защото така им харесва,а не "защото си мислят,че ще станат по-високи"
що за тъпотия :-o

Еми дразнят ме кфо неможе ли да исказвам мнение???? :? :? :?

Glamour92
04-10-2010, 06:13
аз съм 1.75 и умирам за високи токове (мн. ме дразнят ниски жени с високи токове :shock: :shock: мислят си че ще станат по-високи) а и по принцип мъжете харесват високи жени с токове подчертават краката на жената и ги правя много секси не се срамуваи екстра си си http://dance-zil.by.ru/qq43.jpg :-) :-)
ниските жени носят високи токове,защото така им харесва,а не "защото си мислят,че ще станат по-високи"
що за тъпотия :-o

Еми дразнят ме кфо неможе ли да исказвам мнение???? :? :? :?
Естествено,че може да изказваш мнение...но ако звучи по подобен начин няма как да очакваш положителни реакции :?

tonie__
04-10-2010, 07:27
аз съм 1,68 и нося между 7 и 10 см и не изглеждам грамадна;както казаха високата обувка подчертава крака и изглеждаш доста по-стройна :) взимай

StreetFame
04-10-2010, 07:39
Темата е от Февруари, сигурно вече си е взела вече, ама нищо и аз да кажа... 8-) взимай! Аз съм 1,76, ама лятото мисля да си взема. Много ме грее к'во ше говорят....

lusytooo
04-10-2010, 09:00
миии няма значение от кога е темата :) всъщност взех си ги вече :D а относно мнението по горе че ниските момичета са малко смешни с токчета и аз донякаде смятам така :-D ... имам една фр дето е 1.55 има много смешна походка и просто като се качи на токчета изглежда абсурдно :shock: малко кофти е така да говоря ноо.. кво да се прави :)

StreetFame
04-10-2010, 09:45
миии няма значение от кога е темата :) всъщност взех си ги вече :D а относно мнението по горе че ниските момичета са малко смешни с токчета и аз донякаде смятам така :-D ... имам една фр дето е 1.55 има много смешна походка и просто като се качи на токчета изглежда абсурдно :shock: малко кофти е така да говоря ноо.. кво да се прави :)
Кофти е, ама си е така. Те повечето не могат да ходят добре на тях. 8-) В моя град още от 5-ти клас тръгнали с токчета.... :shock: :shock:

lusytooo
04-10-2010, 10:02
емиии аз акто гледам още от 5 клас почнали да забиват гаджета ии да се правят на какичкии пък токчета ли няма да обуят :D

lori4kavd
04-10-2010, 15:07
аз съм 1.75 и умирам за високи токове (мн. ме дразнят ниски жени с високи токове :shock: :shock: мислят си че ще станат по-високи) а и по принцип мъжете харесват високи жени с токове подчертават краката на жената и ги правя много секси не се срамуваи екстра си си http://dance-zil.by.ru/qq43.jpg :-) :-)
ниските жени носят високи токове,защото така им харесва,а не "защото си мислят,че ще станат по-високи"
що за тъпотия :-o

Еми дразнят ме кфо неможе ли да исказвам мнение???? :? :? :?
Естествено,че може да изказваш мнение...но ако звучи по подобен начин няма как да очакваш положителни реакции :? Еми тогава кажи ми ти как трябва да го иЗкажа тва мнение кат си толкоз умна :razz:

Glamour92
04-10-2010, 15:20
аз съм 1.75 и умирам за високи токове (мн. ме дразнят ниски жени с високи токове :shock: :shock: мислят си че ще станат по-високи) а и по принцип мъжете харесват високи жени с токове подчертават краката на жената и ги правя много секси не се срамуваи екстра си си http://dance-zil.by.ru/qq43.jpg :-) :-)
ниските жени носят високи токове,защото така им харесва,а не "защото си мислят,че ще станат по-високи"
що за тъпотия :-o

Еми дразнят ме кфо неможе ли да исказвам мнение???? :? :? :?
Естествено,че може да изказваш мнение...но ако звучи по подобен начин няма как да очакваш положителни реакции :? Еми тогава кажи ми ти как трябва да го иЗкажа тва мнение кат си толкоз умна :razz:
умна съм,да :oops:
но няма да ти давам насоки за мненията,щото съм гаднярка :shock:
ае стига глупости :?

diiana86
04-10-2010, 18:21
Хаха, аз съм малко по-висока и си нося токове, дори имам едни, които са 10 см. :D
В 6-7ми клас мисля, за пръв път си харесах токчета, но и тогава бях доста височка, и си казах, че ще изглежда много странно и ще приличам на жираф. Обаче, имам лошия навик да си купувам всичко, което ми хареса, дори и да съм сигурна, че няма да го нося. И си купих обувките. На другия ден ги обух - много добре си е даже да си висока, и все пак на токчета! :grin:

lori4kavd
04-10-2010, 23:17
аз съм 1.75 и умирам за високи токове (мн. ме дразнят ниски жени с високи токове :shock: :shock: мислят си че ще станат по-високи) а и по принцип мъжете харесват високи жени с токове подчертават краката на жената и ги правя много секси не се срамуваи екстра си си http://dance-zil.by.ru/qq43.jpg :-) :-)
ниските жени носят високи токове,защото така им харесва,а не "защото си мислят,че ще станат по-високи"
що за тъпотия :-o

Еми дразнят ме кфо неможе ли да исказвам мнение???? :? :? :?
Естествено,че може да изказваш мнение...но ако звучи по подобен начин няма как да очакваш положителни реакции :? Еми тогава кажи ми ти как трябва да го иЗкажа тва мнение кат си толкоз умна :razz:
умна съм,да :oops:
но няма да ти давам насоки за мненията,щото съм гаднярка :shock:
ае стига глупости :?

:lol: :lol: Еми ОК както си решиш 8) 8) 8) :razz:

whitebunny
04-11-2010, 00:04
ами здравеите значи аз имам проблем,много съм висока (1.73) обаче много ми харесват високи обувки днес видях едни страхотни ии мисля да си ги взема,обааче много се притиснявам щото съм висока ии да ги носа приятелите ми казват че това не е проблем ноо незнам аз си се притиснявам таа на вас би ли ви било смешно да видите някое високо момиче с високи обувки 8-) 8-)

P.S. извинявам се ако се повтаря тази тема :)
Висока съм точно колкото теб и аз се притеснявам от същото но днес видях момиче високо сиг около 180 и пак си беше поне със 7 см ток почувствах се като забита в земята и когато застане някое по-високо момиче от мен винаги се чувствам странно защото приятелките ми са по-ниски от мен и просто не съм свикнала

krisito9212
04-11-2010, 00:58
Аз съм висока 176-7 и нямам ниски обувки и дори обувки с нисък ток.Редовно съм по 9-12 см,може и повече,нз.Преди 3-4 години не исках и да си помисля да нося високи обувки,но сега е обратното.Да,по-висока съм от доста от приятелките ми,а понякога съм почти колкото приятелят ми(той е 190),но мен а и другите около мен не ни интересува,важното е аз как се чувствам :)

blackeye
04-11-2010, 05:07
Щом ти харесват - купи си ги..
И изобщо да не те бърка мненията на другите..Важното е ти да се чувстваш добре в тях

+

Zaritu
04-11-2010, 08:31
ами здравеите значи аз имам проблем,много съм висока (1.73) обаче много ми харесват високи обувки днес видях едни страхотни ии мисля да си ги взема,обааче много се притиснявам щото съм висока ии да ги носа приятелите ми казват че това не е проблем ноо незнам аз си се притиснявам таа на вас би ли ви било смешно да видите някое високо момиче с високи обувки 8-) 8-)

P.S. извинявам се ако се повтаря тази тема :)

ама мн си висока няма що! аз съм с един два сантиметра по ниска от теб което не ме притеснява да нося 10 сантиметров ток! хората искат да са високи а ти го имаш като комплекс



на вас би ли ви било смешно да видите някое високо момиче с високи обувки 8-) 8-)

ДА!!!

"мис свят" пак се изказа кое му е смешното? мене пак сте ми смешни вие дето с 10 12 снтиметров ток се опитвате да издължите иначе късите си крака и да прикриете дебелите си задници! тъпи разбирания имаш по добре мълчи

Coke
04-11-2010, 08:53
Еми аз съм 171-2 и си нося по 10-11 см. ток и не,не е смешно.Манекенките,дето са по 1.80+ на какво ходят?! Според мен е красиво и съм на мнение,че високите обувки са и за да подчертаят красотата на дългите крака.(ест. не трябва да се прекалява)Лично за мен не е красиво,когато по-пълно момиче носи обувки с тънък ток..

MaLty
04-11-2010, 09:16
даже ще им набиваш копмплекси на ниските :D
тфа е доста съдистично .. 8-)
ма така си е.. ние ниските,дето не можем да ходим на токчета кфо да кажем .. :D