PDA

View Full Version : не мога да разбера защо го направиха?



YourSupergirl
02-05-2010, 15:54
значи..аз съм момиче,осми клас,притеснителна,свита,т ха и прекалено добра с всички..общителна съм,опитвам се да завързвам разговор през междучасията,но често не се получава,защото така или иначе не знам какво да кажа по темата или не знам как да завържа разговор..
две момчета от моя клас започнаха да ме подиграват.
(по принцип не си говоря изобщо с тях.)
започнаха да имитират стойката ми,поведението ми..
после единия каза нещо за мен и почна да се хили истерично.
чувствам се адски объркана и нямам идея защо го направиха.
някой да има предположение
:shock: :shock:
[звучи тъпо..много тъпо..ама моля ви ,кажете мнение :s]

SmilezZz
02-05-2010, 15:58
Изобщо не им обръщай внимание..Остави ги да правят каквото си искат..След време ще им омръзна и ще спрат..
Причината не знам каква е..Явно са поредните,които се мислят за голямата работа и се дразнят с другите :?

Chacho
02-05-2010, 15:59
значи..аз съм момиче,осми клас,притеснителна,свита,т ха и прекалено добра с всички..общителна съм,опитвам се да завързвам разговор през междучасията,но често не се получава,защото така или иначе не знам какво да кажа по темата или не знам как да завържа разговор..
две момчета от моя клас започнаха да ме подиграват.
(по принцип не си говоря изобщо с тях.)
започнаха да имитират стойката ми,поведението ми..
после единия каза нещо за мен и почна да се хили истерично.
чувствам се адски объркана и нямам идея защо го направиха.
някой да има предположение
:shock: :shock:
[звучи тъпо..много тъпо..ама моля ви ,кажете мнение :s]


Може пък наистина да е било смешно. Не виждам защо трябва да се засягаш от нещо подобно.

YourSupergirl
02-05-2010, 16:07
Изобщо не им обръщай внимание..Остави ги да правят каквото си искат..След време ще им омръзна и ще спрат..
Причината не знам каква е..Явно са поредните,които се мислят за голямата работа и се дразнят с другите :?
ами честно казано са най-хубавите момчета в класа.. :(

nIkEnCeTy_bE
02-05-2010, 16:11
И аз съм 8 клас.. някой от моя клас са надути и постоянно пускат някви базици, обаче аз вече отдавна се научих да не давам на хората да ми се подиграват и да ме тъпчат. Както към мен и аз така към тях. Не трябва да омекваш, смисъл да мълчиш ии да се засегваш, защото те го виждат и ще продължават. Можеш да си пишеш в скайп със някой от твоя клас, да се развесеилш, да не бъдеш толкова притеснителна. Просто винаги допускам на се привързвам към хората и да ги обичам и така понякога допускам да ме нараняват, а не бива така ! Грешка е ! Недей да стоиш, а те да те обиждат. Ще си отстояваш позициите. Не бъди такава мекушава. Знам, че е ново училище, ама неможеш така да си свита и притеснителна докъто завършиш нали?! Не допускай да те обиждат !

Bohis
02-05-2010, 16:58
Изобщо не им обръщай внимание..Остави ги да правят каквото си искат..След време ще им омръзна и ще спрат..
Причината не знам каква е..Явно са поредните,които се мислят за голямата работа и се дразнят с другите :?
ами честно казано са най-хубавите момчета в класа.. :(
Това отново потвърждава.. хубавото отвън е гнило отвътре. :?
А относно въпроса ти.. -ами просто не им обръщай внимание,те не го заслужават ;). И каквото и да става никога не започвай и ти да им се подиграваш или нещо подобно.. не падай до нивото им.

YourSupergirl
02-05-2010, 17:13
благодаря :)
ще се радвам и на други съвети и ако може и мнение защо го правят..

nIkEnCeTy_bE
02-05-2010, 17:38
Явно са надути и разглезени и нямат с кого да се базикат. Казах ти, че и в моя клас са такива, ама не трябва да се обиждаш смисъл да стоиш и те да те обиждат. Трябва да се отпуснеш. Правят го, защото им се връзваш!

SmilezZz
02-05-2010, 17:43
ами честно казано са най-хубавите момчета в класа.. :(

Ами явно /както при някои момичета/ и те са с високо самочувствие..И това е причината да са надути и да се "бъзикат" с другите



Може пък наистина да е било смешно. Не виждам защо трябва да се засягаш от нещо подобно.

Едва ли е така..
И в моя клас имаше един такъв..Постоянно се дразнеше с другите и ние му обръщахме внимание..Но след врееме ни омръзна и го оставихме..И той естествено вече спря,защото нямаше с кого да се дразни..Сега се опитва да е с нас,но той просто си остава - "съученик".. :?

Chacho
02-05-2010, 18:33
ами честно казано са най-хубавите момчета в класа.. :(

Ами явно /както при някои момичета/ и те са с високо самочувствие..И това е причината да са надути и да се "бъзикат" с другите



Може пък наистина да е било смешно. Не виждам защо трябва да се засягаш от нещо подобно.

Едва ли е така..
И в моя клас имаше един такъв..Постоянно се дразнеше с другите и ние му обръщахме внимание..Но след врееме ни омръзна и го оставихме..И той естествено вече спря,защото нямаше с кого да се дразни..Сега се опитва да е с нас,но той просто си остава - "съученик".. :?

Ми аз в нашия клас съм от хората, които се "бъзикат" с другите. Не се срамуваме от пороците и недостатъците си и понякога наистина са адски смешни. Нямаме против хората, напротив. Те също се забавляват. А и не търсим шегата само в другите, самоиронията е един много приятен нюанс на хумора.

Наистина е по-вероятно да си избиват комплексите, но пък може и да е причината, която споменах.

KpucmuHa
02-05-2010, 18:35
абе хора трябва да спрете да приемате всичко на сериозно...дори и то наистина да е такова :D

Bohis
02-05-2010, 19:10
Ми аз в нашия клас съм от хората, които се "бъзикат" с другите. Не се срамуваме от пороците и недостатъците си и понякога наистина са адски смешни. Нямаме против хората, напротив. Те също се забавляват. А и не търсим шегата само в другите, самоиронията е един много приятен нюанс на хумора.
То така ще излезе,че е хубаво да се смееме на другите :? . Да,и аз си правя майтапи с някои съученици,но само с тези,с които знам,че няма да има след това сръдни.. даже вече напълно започвам да го отказвам това.Не всяко приятелство или познанство трябва да се свежда до смях и подигравки с другите.. можем да се смеем на много други неща,но е по-лесно на другите.. пълна изродщина е според мен поне. Хората не могат да се осъзнаят и понякога прекрачват тънката граница между майтап и обида.

SuNsEt
02-05-2010, 19:14
В моя клас постоянно се чуват подигравки от всякъде с всеки.Няма смисъл да се засягаш,още по-малко от такива "красавци".Имай предвид,че може би ще бъдеш с тях до 12 клас и ако отсега започват да се ебават с теб и други съученици и ако това продължи до 12 клас,просто от сега трябва да ги игнорираш.Просто бъди по-ведра и не приемай всичко на сериозно.Когато се случи да ми се подиграват за нещо,просто казвам "еми да така е" и обръщам базика в моя полза.Смея се на себе си,но се смея и на тях като и аз ги ебавам за нещо.Така е просто.., :)

Chacho
02-05-2010, 19:24
Ми аз в нашия клас съм от хората, които се "бъзикат" с другите. Не се срамуваме от пороците и недостатъците си и понякога наистина са адски смешни. Нямаме против хората, напротив. Те също се забавляват. А и не търсим шегата само в другите, самоиронията е един много приятен нюанс на хумора.
То така ще излезе,че е хубаво да се смееме на другите :? . Да,и аз си правя майтапи с някои съученици,но само с тези,с които знам,че няма да има след това сръдни.. даже вече напълно започвам да го отказвам това.Не всяко приятелство или познанство трябва да се свежда до смях и подигравки с другите.. можем да се смеем на много други неща,но е по-лесно на другите.. пълна изродщина е според мен поне. Хората не могат да се осъзнаят и понякога прекрачват тънката граница между майтап и обида.

Или по-скоро много хора се взимат прекалено насериозно. А и подигравката се разминава с това да се смееш на нечия постъпка. На всеки му е ясно, че хората правят грешки. Често тези грешки са дребни, незначителни. Какво ти пука дали някой ще се посмее на тях. В моите очи това е начина да ги преодолееш. Взимаш си поука и намираш хумора в постъпката. Усещаш ли как се опитвам да вкарам описанието си в посока, противоположна на злобата и комплексите. Не съм отрекъл, че има други неща, на които човек може да се смее.

Bohis
02-05-2010, 19:39
Или по-скоро много хора се взимат прекалено насериозно. А и подигравката се разминава с това да се смееш на нечия постъпка. На всеки му е ясно, че хората правят грешки. Често тези грешки са дребни, незначителни. Какво ти пука дали някой ще се посмее на тях. В моите очи това е начина да ги преодолееш. Взимаш си поука и намираш хумора в постъпката. Усещаш ли как се опитвам да вкарам описанието си в посока, противоположна на злобата и комплексите. Не съм отрекъл, че има други неща, на които човек може да се смее.
Има някои хора обаче,които приемат прекалено навътре и най-малките неща.Познавам хора,които са имали големи проблеми,защото са се връзвали на чуждото мнение и то ги преследва.. даже стават параноични и започват да се притесняват какво ще кажат другите.. размива им се личността.
Просто си изказвах мнението,не те обиждах или нещо.. но за мене обидите и подигравки,дори и невинни,са нещо отвратително :x

Chacho
02-05-2010, 19:46
Или по-скоро много хора се взимат прекалено насериозно. А и подигравката се разминава с това да се смееш на нечия постъпка. На всеки му е ясно, че хората правят грешки. Често тези грешки са дребни, незначителни. Какво ти пука дали някой ще се посмее на тях. В моите очи това е начина да ги преодолееш. Взимаш си поука и намираш хумора в постъпката. Усещаш ли как се опитвам да вкарам описанието си в посока, противоположна на злобата и комплексите. Не съм отрекъл, че има други неща, на които човек може да се смее.
Има някои хора обаче,които приемат прекалено навътре и най-малките неща.Познавам хора,които са имали големи проблеми,защото са се връзвали на чуждото мнение и то ги преследва.. даже стават параноични и започват да се притесняват какво ще кажат другите.. размива им се личността.
Просто си изказвах мнението,не те обиждах или нещо.. но за мене обидите и подигравки,дори и невинни,са нещо отвратително :x

Бе то и аз познавам такива хора, ма гледам да ги не познавам кой знае колко вече. Точно те се взимат на сериозно.

Не съм мислил, че ме обиждаш аз също си изказвам мнението. То затова сме тук - да коментираме и дискутираме.

Magichkaa_
02-05-2010, 19:55
Аз също съм осми клас и според мен тва е напълно нормално.Наашите момченца обичат да се подиграват на момичетата,които не се обличат толкова добре и не се поддържат..от самата възраст е.След 1-2 години всичко ще отмине.Да не би да го приемаш и ти много на дълбоко..Ние с момчетата от моя клас,а и не само всеки денн се майтапим,но това ми прави кеф..Даже се чудя,ако не са те кой ще ме разсмива и говори глупости.Изолирай ги и въобщо не ги отразявай.Бас хващам,че тва са някви мамини фешънчета,дето се мислят за Господ Бог ;)

xcomplicatedx
02-05-2010, 20:47
.........

ospower
02-05-2010, 20:49
нямам идея защо го направиха.
Те също. :D

YourSupergirl
02-05-2010, 20:52
Аз също съм осми клас и според мен тва е напълно нормално.Наашите момченца обичат да се подиграват на момичетата,които не се обличат толкова добре и не се поддържат..от самата възраст е.След 1-2 години всичко ще отмине.Да не би да го приемаш и ти много на дълбоко..Ние с момчетата от моя клас,а и не само всеки денн се майтапим,но това ми прави кеф..Даже се чудя,ако не са те кой ще ме разсмива и говори глупости.Изолирай ги и въобщо не ги отразявай.Бас хващам,че тва са някви мамини фешънчета,дето се мислят за Господ Бог ;)
е аз се поддържам,красива съм и се обличам добре.. :D
проблема не е във външния вид,а в поведението ми :D
знам,че трябва да се изправя и да се държа по-открито,но засега не се получава :x
аз иначе въобще не се смятам за грозна,просто отвътре ми идва да се държа по този сдухан начин :?

iiordanova
02-06-2010, 10:06
Не им обръщай внимание ! Рано или късно като видят , че не им се връзваш ще спрат да досаждат.

Magichkaa_
02-06-2010, 10:28
Аз също съм осми клас и според мен тва е напълно нормално.Наашите момченца обичат да се подиграват на момичетата,които не се обличат толкова добре и не се поддържат..от самата възраст е.След 1-2 години всичко ще отмине.Да не би да го приемаш и ти много на дълбоко..Ние с момчетата от моя клас,а и не само всеки денн се майтапим,но това ми прави кеф..Даже се чудя,ако не са те кой ще ме разсмива и говори глупости.Изолирай ги и въобщо не ги отразявай.Бас хващам,че тва са някви мамини фешънчета,дето се мислят за Господ Бог ;)
е аз се поддържам,красива съм и се обличам добре.. :D
проблема не е във външния вид,а в поведението ми :D
знам,че трябва да се изправя и да се държа по-открито,но засега не се получава :x
аз иначе въобще не се смятам за грозна,просто отвътре ми идва да се държа по този сдухан начин :?

Е,след като имаш самочувствие не мога да разбера защо се сдухваш така.Нищо повече от теб не са.

uBuTo
02-07-2010, 15:55
и с мен правиха така миналата година 2ма кретени от мая клас .. и 1 ден ме изнервиха много и им цапнах по 1 шамар и от тогава не са си отворили устите повече :-o