PDA

View Full Version : Учител идва пиян на работа и упражнява насилие над учениците



Zar4e
02-05-2010, 16:08
Господинът по трудово от край време идва пиян на училище,но днес вече прекали.Имахме първи час при него и започна да крещи за неща които са абсурдни и да гони от час защото учебниците са ни в раниците като влизаме или защото нямаме химикалка в ръка като влизаме :shock: В съседния клас като са имали днес е блуснал човек и има вероятност да му е счупил ребро,забил е шамар на момиче и е изкарал въвдуха на друго.Учителите прехвърлят вината на нас.Ако кажа на баща ми той ще побеснее и може да пребие някой(като се ядоса много става много ягресивен) :o Страх ме е да не пострада баща ми ,но ме е страх и за себе си при положение,че учителите защитават колегата си,родителите не вярват,а доректора не излезе от кабинета си дори! :-x :shock: Какво да направим ,за да махнем учителят? :shock:

nIkEnCeTy_bE
02-05-2010, 16:17
Има си директор и учителски колектив ! Неможе така да идва пиян и да насилва учениците. И при нас има един по философия, ама в неговите часове най-малко ще заспиш. Говори си там и това е. Ама това да бие децата и да крещи не може така ! Никой ли от учителите не го вижда? Как може така :shock: Как ще обвиняват вас ! Това е нелепо ! Вярно, че ядосваме понякога училителите, ама не го ли виждат как се държи, как идва на работа. Не мирише ли на алкохол .. УЖАС ! Ако искате за сигурност заснемете го тайно с телефон, ако успеете 8-) за да повярва директорката. Ама иначе сериозно трябва да се оплачете, дали на директор или на полиция незнам. Той така ще ви избие, може ти да си следващия. Как може така .. да пази Господ :shock:

Zar4e
02-05-2010, 16:21
Учителите не ни вярват!Казахме на директора и нищо... :shock: Обеждават ни,че пресилваме нещата :shock: Ако става дума за мен баща ми е готов на всичко...Страх ме е какво ще направи :o Към кого да се обърнем? Учетелите мислят нас за виновни! :shock:

nIkEnCeTy_bE
02-05-2010, 16:30
Добре, никой ли не вижда този човек как идва на работа. Няма смисъл да викаш баща си и да го пребие там.. ще стане още по лошо. Директорката ще те обвини и още повече няма да вярва. Извикайте полиция или педагогическия съветник. Някой, човек който разбира от тези работи. Какво е това дскало бе, какъв е този колектив бе :shock: :o

Zar4e
02-05-2010, 16:33
даскалото беше едно от най-добрите,но ПРЕДИ :x В понеделник ще видим развоя на нещата...Ако тоя пипне някой от моя клас вече става страшно...И то е пострадала и приятелка...Никой не ни вярва...Добре,че догодина се махам от тая дупка... :x :shock:

nIkEnCeTy_bE
02-05-2010, 16:42
Е какво ще търпиш да ви избие всичките така ли ? Абе я стига. Неможе да стоите и да се стресирани, да се притеснявате дали няма да ви направи нещо по лошо. Следващия път ще земе да донесе пистолет, а тогава какво правим ? До полиция явно трябва да се стигне. Няма ли поне някойй свестен учител, към който да се обърнете ? :shock: Тогава не влизайте в часовете му и това е. Неможеш ли да кажеш на баща си нормално и да дойде да говори с учителката, без да ходи да пребива някой. В най лошия случай се премести в друго училище докрая на годината ! :shock: Жалко за децата, надявам се да не ти се случи нещо. Това е нелепо :shock:

DieselBlood
02-05-2010, 18:19
Викни баща ти,той да го нареди.

onestar
02-05-2010, 20:58
Влезте в час. Господина ще е пиян, нали? (Не знам... тук нещо ме съвнява, но...) Директорката няма да ви обърне внимание, учителите също - тогава се се обадете в полицията, няма начин те да ви откажат.

Нека един от вас излезе (без значение, че ще има оцъствие) и да се обади. Потвърждавате, че в стаята има господин, който упражнява физическо насилие над вас и... чакате идването им.

От там нататък те си знаят работата.

BladeDancer
02-05-2010, 21:47
Кажи на баща си ! Такива идиоти заслужават само един здрав бой пък после баща ти никой нищо няма да му кажи или направи ( ако си е свършил добре работата де).

filmimilmi
02-06-2010, 00:45
Стига да не преувеличаваш, това действително е възмутително. Съобщете на родителите най-напред. Направете подписка и я предайте на директора. Все има нещо, което може да се направи по въпроса.

Shadowsogirl
02-06-2010, 04:36
Мисля, че нямат право да правят подписка, щото са малолетни. Да не си навлекът още проблеми, затова го казвам.
Педагогически съветник няма ли във вашето училище? Другият вариант наистина е полицията... Това не е допустимо просто.

Unendlich
02-06-2010, 12:05
Упражнява насилие ? Пиян е ? Някой от скапаните му колеги не е ли забелязал това ?!? :shock: К'во е т'ва училище ;х

Christine
02-06-2010, 12:35
В кое училище си? Включи телефона си на звукозапис следващия път и го пусни и дирекцията.
Но аз определено бих извикала баща си да го пребие този..

SmilezZz
02-06-2010, 12:57
Влезте в час. Господина ще е пиян, нали? (Не знам... тук нещо ме съвнява, но...) Директорката няма да ви обърне внимание, учителите също - тогава се се обадете в полицията, няма начин те да ви откажат.

Нека един от вас излезе (без значение, че ще има оцъствие) и да се обади. Потвърждавате, че в стаята има господин, който упражнява физическо насилие над вас и... чакате идването им.

От там нататък те си знаят работата.

iv4oiv
02-06-2010, 18:04
Защо ли не ти вярвам. Нещо не се вързва. По скоро вие сте разглезени девойчета и се мислите за по хитри от него и не искате да слушате.
Защо не си седнете на дупетата и не правите това което ви казва да видим дали ще ви крещи, a?
Или смятате, че всичко ви е позволено.
Ако сте прави - подайте жалба при директора - в писмена форма.
Носите я в канцеларията и те ви дават входящ номер. Директора до 2 седмици трябва да реши проблема и да ви отговори.
НО, с голямо НО. Ако жалбата ви е неоснователна и в нея пишете неверни неща - примерно, че учителят е пиян а той се докаже с дрегер, че не е пиян - ще ви изключат от училище.
Пробвайте да го слушате и ако не стане - тогава.

SyMboLofJoY
02-06-2010, 18:12
Ако такова нещо стане изобщо няма да му цепя басма на тоя даскал .... :smt067 :smt051

uBuTo
02-07-2010, 15:50
нашия по трудово е същия .. :) ние тука процедираме така: той удря веднъж, ние удряме 3 пъти. той е 1 ние сме 22-ма :grin: :grin: действа безотказно .. кой е той да ви удря??

peshost
02-07-2010, 16:09
Тъкмо щях да кажа се съберат момчетата да го пречукат, аз така щех да направя ;)

elito0o0o0
02-07-2010, 17:30
Запишете го тайно с камера и дайте доказателствата на директора!

hiphopy0
02-07-2010, 18:24
Еми пич е учителя ти ;]