PDA

View Full Version : Два въпроса относно кола маска и пъпки по гърба



gabi7u
02-05-2010, 16:23
Здр хора. :)
Имам два въпроса, но реших направо да питам общо, че да не пълня форума с теми :) .

Значи, първо какво мога да изпоузвам за премахване на кола маска като подръчни материали, след като вече се е изцапала много лентата която върви с тубичката? Или поне мога ли да я изчистя по някакъв начин?

И другото е, че зимата ми се появяват пъпки по гърба от липса на слънце може би. Та мислех си дали мога да си мия гърба с продукт за акне (на лицето нали) , понеже това имам само за пъпки, а така и така не го изпоузвам. :D А може и да предложите нещо, незнам, но не искам на дерматолог за някакви си 10 пъпки :)

Shadowsogirl
02-05-2010, 16:35
И аз се чудя за първия въпрос..

foreverr
02-05-2010, 17:17
Aми като ти свършят платчетата с които си махаш космите с кола маската използвай чаршав, върши по-добра работа!А в връзка с пъпките на гърба-ми можеш да използваш, но тъй като е предназначено за лице може да няма ефект.В ейвън мисля че имаше за пъпки по тялото едно - купи си го и го ползвай :)

galu6a
02-05-2010, 19:35
продават се само ленти

а за пъпчиците аз винаги съм си ги имала и то не пъпка ми едни такива малки като се махнеш с нокътя и готово просто кажата може да ти е такава