PDA

View Full Version : Може ли да се спукат топките при надуване на пишката?



golqmumnik
02-05-2010, 16:29
Абе днес докато цъкнахме белот след работа подхванахме темата дали е възможно при духане на пишката да се събере толкова въздух,че да гръмнат топките като бойлер у тръстика.Или пък да смуче толкова силно пишката,майна,че да изчезне безкрайно като портмоне у ръцете на цигане.Не можах да намеря из целия интерминет такъв случай.Хванахме се на бас за дваесе кинта,аз казвам,че може,един авер - че не може.Може и някоя мацка да се навие да изпробва духваческо-смукаческите си способности върху некой мангал. 8)

Everytime
02-05-2010, 16:48
като ти грамнат топките се обади . ще те пишем у гинес :grin: :grin:

adonismega
02-05-2010, 16:50
Абе днес докато цъкнахме белот след работа подхванахме темата дали е възможно при духане на пишката да се събере толкова въздух,че да гръмнат топките като бойлер у тръстика.Или пък да смуче толкова силно пишката,майна,че да изчезне безкрайно като портмоне у ръцете на цигане.Не можах да намеря из целия интерминет такъв случай.Хванахме се на бас за дваесе кинта,аз казвам,че може,един авер - че не може.Може и някоя мацка да се навие да изпробва духваческо-смукаческите си способности върху некой мангал. 8) те твоите топки одавна са гръмнали като гледам,сега си евнух-полуженичка

ReachlessGirl
02-05-2010, 16:58
офф .. да ти имам и споровете .. :? :?

an0nimenn
02-05-2010, 17:05
мойте гръмнаха майна и сега ми ги надуват с помпа

hamilcar
02-05-2010, 17:23
Доста са го надували, а още са си на мястото. Не мисля, че темата има смисъл.