PDA

View Full Version : Пищови



ByK
02-05-2010, 17:15
Разкажете
Правите ли се пищови?
Хващат ли ви? И какво трябва да е наказанието според вас?
Какви мерки са взимали учителите ?
Ако вие бяхте учител как ще постъпите?






едит: Без глупости!

nIkEnCeTy_bE
02-05-2010, 17:43
По принцип никога не съм си правила пищови, учила съм и съм изкарвала добра оценки. Сега като влязох в 8 клас има предмети, в които правя някои пищов :D Не са ме хващали досега, защо ги правя на тела. Според мен така е наи изгодно ии си го изкарвам и си преписвам спокойно :D Иначе би трябвало да се пишат двойки, да се анулира теста и да се гони. Наказание чрез директора е излишно според мен. Пък и си има камери, пък тва да пишеш 1 е тъпо според мен. Ако бях учител щях да пиша просто 1 двойка :D

mrtn
02-05-2010, 17:44
Правил съм естествено, но май от 10 клас спрях..
Спомням си, че са ме хващали 3 пъти, а наказанието взимат ти го и би трябвало да ти пишат двойка.
Тогава като ме хванаха тея трите пъти, двата ми написаха двойката, а другия ми взеха пищова и ме сложиха на първия чин, но все пак получих 4 тогава.. 8-)
Аз ако бях, може би щях да взема пищова и да дам втора възможност на ученика, но ако го повтори вече ще му пиша слаба оценка.. 8-)

ameli
02-05-2010, 17:45
правила съм, но не се чувствам горда от това ..

вчера по музика си написах предварително темата с изхабен химикал и в часа само го омастилих ...

неска си написах формулите по физика на ръката ...

други скоро не съм правила ... е и на лист под чина за всеки случай

:-o

ivcheto0o
02-05-2010, 17:47
Разкажете
Правите ли се пищови? -Да
Хващат ли ви? И какво трябва да е наказанието според вас?-Само веднъж са ме хващали и ми написаха 2....Наказанието може би трябва да е вземане на контролно и неза4итане и изпитване следващия път.
Какви мерки са взимали учителите ?
Ако вие бяхте учител как ще постъпите?-Бих оставила децата да си преписват 8-)






едит: Без глупости!

SmilezZz
02-05-2010, 17:51
Разкажете
Правите ли се пищови?
НЕ
Хващат ли ви?
НЕ
И какво трябва да е наказанието според вас?
Ами вземане на контробна работа..Или писане на ниска оценка (но не мисля,че това е правилно)
Какви мерки са взимали учителите ?
Ако хванат някого - пишат двойки..Или го пращат при директорката
Ако вие бяхте учител как ще постъпите?
Не знам..Може би ще ги пратя при директора..Или ще говоря с родителите им..Все пак не е правилно това,което правят






едит: Без глупости!

justunique
02-05-2010, 17:52
...

Bohis
02-05-2010, 18:50
Моят клас какви ли не луди идеи са имали за пищови... един път даже искаха да издълбаят дупки край редицата до стената за да могат да ги крият в тях.>.Е,издълбаха дупките ама се оказа,че няма да стане работата :lol: :D Та сега си ги крият по якетата,пишат си по краката,ръцете,дрехите ( :? ) или на носните кърпички и като отиват до "тоалетната" си проверяват ..
Аз лично съм си правил пищов преди да вляза в новото училище,но от 8 клас насам никога.За мен това е тъпо и ненужно... единствено в някакви много важни случаи.За да си предупреден за контролно и да не си учил,а да си правиш пищов... трябва да си някакъв доста безнадежден случай :)

user15
02-05-2010, 19:20
Аз не правя пищови и никой от нашия клас не знае, преди 3 години последно правихме когато бяхме 7-8-ми клас , но като чели като пораснахме мислим по-различно-по добре да научиш там нещо и да го напишеш-няма смисъл от тях-а и в нащо даскало много лесно те хващат-аз съм против пищовите и съвсем честно си изкарвам оценките-ако имам 2 ко да прая това заслужавам :-o
Твърдо съм против-нечестното изкарване на оценки
После ще ти се отрази като завършеш!

Pustinqchka
02-06-2010, 10:06
Ако не съм научила перфектно си слагам учебника/тетрадката на двата стола (и на този на другарчето ми) и го насядаме и госпожата не вижда и така преписваме. 8-) Или пък снимам на телефона, това което не знам.

Иначе само веднъж госпожа е хващала някого от нашият клас да има пищов и беше написала двойка на това момиче, което преписваше от учебника.