PDA

View Full Version : Защо е така...? ;(:(:(



Dollystar
02-05-2010, 18:24
Здравейте на всички ... напоследък забелязвам, че всяка тема е написана от момиче, защо няма момчета, които да се вайкат зарази някой, който ги разиграва... толкова ли сме чувствителни или те просто не приемат нещата толкова насериозно.. навътре...
Заради проклетата гордост ли е така, немога да си обясня... нима на момчетата не йм пука, и само момичетата изпитват чувства?
Наистина съм объркана...
:( Извинете ме ако темата е глупава и безсмислена, просто констатирам! :(

mArMaLaDkA
02-05-2010, 18:26
Не сте чувствителни, а сте филмирани повече от нужното.

Zarity
02-05-2010, 18:26
Просто момчетата не си набиват толкова филми :-o

soul1199
02-05-2010, 18:27
еми завися ся от ситуацията и от хората

buuu
02-05-2010, 18:28
не,просто те не си губят времето по форумите като нас и си живеят нормално живота 8-) без да се впрягат :lol:
тва ,че не споделят разни теми с нас ,не значи ,че не са чувствителни :shock: ебахти изкара ги пълни животни :?

моя си е супер и споделя всико с мен ..дори сме плакали двамата..много обичам като ми казва всичко 8-) :smt007 :-)

onestar
02-05-2010, 19:23
Аз пък мисля, че ние сме прекалено чувствителни, в някой случаи преиграваме... вдигаме много шум за нищо :?

fenastz
02-05-2010, 19:31
Не е до пола.
Пък и тук има повече момичета отколкото момчета.

NeverTheSame
02-05-2010, 19:35
Не сте чувствителни, а сте филмирани повече от нужното.


Съгласна съм на 100%

boby88pd
02-05-2010, 19:55
Аз пък мисля, че ние сме прекалено чувствителни, в някой случаи преиграваме... вдигаме много шум за нищо :?
Браво! Малко моми4ета са толкова зрели да признаят тази неоспорима истина. А на въпроса няма да отговарям, просто е глупав, съжалявам.

lipsvashh_mi
02-05-2010, 22:14
Не сте чувствителни, а сте филмирани повече от нужното.


Съгласна съм на 100%
на 200 по-скоро....впрягаме се за пълните глупости,а после се ядосваме ,защо изобщо сме се ядосали на глупостите....пракалено сме чувствителни явно....ако си живеем безгрижно ще е най-добре за всички

bilqnavod
02-05-2010, 23:27
Да ей сега пуснах тема: "Плачат ли мъжете?" И искам да видя отговорите на момчетат, но често да ти кажа като се замисля освен за пари за друго не биха ревали. Едвали биха си късали косите за някоя като нас дето е седнала да се оплаква тука и да търси утеха. Да, безчувствени са и ще продължавам да го мисля. Само ни карат да страдаме и ни използват. Писна ми от разочароваания и чудеса вече.. Няма щастие няма нищо..

sadboy95
02-05-2010, 23:49
Аз съм много чуствителен макар,че не изглеждам така и ако обичам някоя и тя ме изостави,още същия ден ще си забия ножа в артерията която е почти до сърцето,ще се мъча към 10 - 20 минути и ще пукна от загуба на кръв . (това го казвам сериозно,някой да не си помисли,че се ебавам.)

Priceless
02-06-2010, 08:00
О пука им. Просто не се тръшкат и вайкат толкова явно.

ReachlessGirl
02-06-2010, 08:06
пфф .. аз пък съм забелязала, че много повече зачестиха "връзките еднодневки" отколкото задълбочените .. и как на момчетата ще им пука за такова нещо от сорта на дни? :? Те и без това са родени с мисълта "да не се поддавам на чувствата" (или поне повечето) .. ако го направят след "нея" всяка следваща е нищо .. :o Омаловажават всичко останало .. :? Докаъто ние момичетата много по - лесно се привързваме, успяваме да преодолеем раздяла и тн .. кофти ама решението е да не се мятаме на всеки втори и да си търсим от малкото момчета, които не са с по - гореспоменатото мислене, защото само страдаме .. :?

xoxi
02-06-2010, 08:08
А може би защото не обичат да се оплакват по форумите ?!
Това, че не всички пишат теми с коя/кой са скъсали и т.н. не означава, че не изпитват чувства.

awerw
02-06-2010, 09:58
оо аз колкото теми съм изписал и ве4е ми омръзна :D

ShawnMac
02-06-2010, 10:02
Трябва ли да правим теми в форума за да Ви покажем , че сме чувствителни ?

uBuTo
02-09-2010, 16:14
не са объркани, не са и наранени (поне по-голямата част) .. просто търсят съжаление и внимание, което отговаря и на въпроса защо момчетата не пускат такива теми :)