PDA

View Full Version : Цени на Бельото в България



amk933
02-05-2010, 18:48
От много години не съм си купувал бельо в България. Та утре ще ходя до Seven Seconds, че искам да си купя някой и друг чифт боксерки. Дайте ми някакъв ориентировъчен ценови диапазон. В Америка Армани и D&G ми излизат 30 - 60 долара на чифт, ако са нова колекция и 15-25, ако е от старата. Тук цените близки ли са до 30 - 60 долара?

Колко пари да си взема с две думи, че цените тук и цените там понякога са близки, а понякога хич и си нямам и идея за случая. :-D

Благодаря. :)

Едит: Проверих в сайта, но пише "Under Reconstruction" :?

JCoutureJunkie
02-05-2010, 19:06
Ами наскоро си бях взела някакъв сутиен от там,струваше нещо от сорта на 40лв.Но не съм сигурна,дали е бил на намаление или не.От по-преди също имам няколко от там,но мисля,че бяха малко по-евтини.Но за боксерките и идея си нямам за към колко варират :(
P.S.Как беше на конференцията? :-)

amk933
02-05-2010, 19:14
Идеално. Спечелих най-високото отличие от факултета по политически науки на университета Georgetown, защитих 2 мои собственоръчно написани резолюции и накрая няколко посланника ми казаха, че много ще се радват да работят с мен в ООН. :)

Мерси за инфото, иначе. :) Никакви идеи ли си нямаш колко струват едни боксерки? 8-) А и никой не пише... :( :o

JCoutureJunkie
02-05-2010, 19:24
Наистина не съм обръщала внимание.Направи така:Отиваш при всеки роднина и вземаш по 10-20 лв. за "сурвакане".Все като ги обиколиш, ще си събрал солидна сумичка и като отидеш ще можеш да си купиш няколко чифта сигурно даже.Аз моите ги сурвакам целогодишно,особено като съм предприела поход към трибуквената монументална сграда,наречена МОЛ 8) 8-)
Радвам се,че всичко е минало добре!При мен се случиха далеч по маловажни неща :oops: Тъкмо да се похваля за шестичката по английски за есенцето ми и ти направо ме заби в земята с успехите си :razz: ...кога ще има и при мен такива събития...май още много хляб трябва да изям.

LovelyGirl
02-05-2010, 19:32
Извинявам се, че няма да пиша по темата, но ЛЕЛЕ :shock: Не се ли гордееш супер много със себе си :) Поздравления за това, което си постигнал \:D/

amk933
02-05-2010, 19:32
^Ама мен парите не ме притесняват. Просто не знам колко да искам от наще. Не знам колко да взема с мен си. Нямам си и идея колко може да са. :(

Браво за есето. :)

Luscious_Heart
02-05-2010, 19:36
Amk933, сигурно много пъти си обяснявал, но ми е суперлюбопитно, та ако искаш, на ЛС ми пиши, каква е цялата тая работа? 8-) ООН, американски училища, посолства и какво ли не? Разкажи ми за себе си, ако не е проблем. Драсни едно ЛС. :oops:

darka1
02-05-2010, 19:36
^Ама мен парите не ме притесняват. Просто не знам колко да искам от наще. Не знам колко да взема с мен си. Нямам си и идея колко може да са. :(

Браво за есето. :)

На колко години си ?

kypo
02-05-2010, 19:38
посмали малко...

cyclops
02-06-2010, 09:30
от 60 до 100лв.

Infinity
02-06-2010, 09:36
Amk933, сигурно много пъти си обяснявал, но ми е суперлюбопитно, та ако искаш, на ЛС ми пиши, каква е цялата тая работа? 8-) ООН, американски училища, посолства и какво ли не? Разкажи ми за себе си, ако не е проблем. Драсни едно ЛС. :oops:
:)
Иначе поздравления !! Това , което си постигнал е впечатлюващо , а като се има предвид и на каква възраст си. Наистина , браво ! :)
Но , да кажи нещо повече , че наистина си много интересен. 8-)
А по темата предполагам, че ще ти трябва едно 100-150лв. за 4-5 чифта примерно , но не съм сигурна.

cookie_master
02-06-2010, 09:41
Amk933, сигурно много пъти си обяснявал, но ми е суперлюбопитно, та ако искаш, на ЛС ми пиши, каква е цялата тая работа? 8-) ООН, американски училища, посолства и какво ли не? Разкажи ми за себе си, ако не е проблем. Драсни едно ЛС. :oops:и на мен,и на мен 8-)

StreetFame
02-06-2010, 10:10
Amk933, сигурно много пъти си обяснявал, но ми е суперлюбопитно, та ако искаш, на ЛС ми пиши, каква е цялата тая работа? 8-) ООН, американски училища, посолства и какво ли не? Разкажи ми за себе си, ако не е проблем. Драсни едно ЛС. :oops:и на мен,и на мен 8-)
И на мен. 8-)

Infinity
02-06-2010, 10:32
Абе , я направо си напиши тук всичко да мирнем малко , че виж какъв интерес , какво нещо! 8-)

giveupbitch
02-06-2010, 10:43
познаваш ли Барак Обама? :oops: :D

OneGirl
02-06-2010, 11:37
Amk933, сигурно много пъти си обяснявал, но ми е суперлюбопитно, та ако искаш, на ЛС ми пиши, каква е цялата тая работа? 8-) ООН, американски училища, посолства и какво ли не? Разкажи ми за себе си, ако не е проблем. Драсни едно ЛС. :oops:и на мен,и на мен 8-)
и на мен :oops:

Поздравления за успеха =D>
Трябва супер много да се гордееш с себе си :)

roshlichka
02-06-2010, 16:24
Извинявам се, че няма да пиша по темата, но ЛЕЛЕ :shock: Не се ли гордееш супер много със себе си :) Поздравления за това, което си постигнал \:D/