PDA

View Full Version : 2 приятелки...



4ippi4
02-05-2010, 20:04
Здравейте!
Скоро се запознах с 2 момичета. От едно даскало сме и аз съм с една година по-голям от тях, а те са от различни класове ама един випуск. Преди известно време поканих едната от тях да излизем на кафе обаче тя ми отказа. И с двете си пиша доста често по скайп, в даскало си говорим общи неща по коридорите... Едната от тях по скайп постоянно ми праща целувки, като съм в скайпа не ме оставя на мира... Аз обаче се падам по приятелката й, с която пак си пишем по скайп обаче нещата не вървят толко добре... Точно нея я поканих на кафе да излезем и тя ми отказа с глупаво извинение. Един ден точно тази, която ме преследва, след даскало ми се обади и ми каза ако искам да изляза с нея и приятелката й на кафе. Аз разбира се отидох. Всичко мина нормално - смяхме се, говорихме си и т.н. Като си тръгнахме точно тази, която не харесвам почна да говори как не й се ходи сама до вкъщи. Тогава приятелката й каза "Аз имам работа - той ще те изпрати." Аз нямаше как да откажа и я изпратих до тях и това беше... Нещата ми изглеждаха някак си уредени - все идно го бяха планирали само и само да я изпратя. Незнам какво да правя - аз не я харесвам, а харесвам приятелката й, която явно няма нищо особено към мен просто помага на приятелката си... Какво да правя?

Addiced
02-05-2010, 20:25
ем кажи и просто че не те кефи тя а приятелката и

Slave4You
02-05-2010, 20:29
Според мен няма смисъл да казваш, че я кефи приятелката й, при положение, че тя явно не те харесва.. Само могат да си развалят отношенията;) Тя ще се усети, че не я харесваш по някое време, но не навлизай в подробности

Dollystar
02-06-2010, 06:03
Просто й кажи че я харесваш ... може просто характера й да е такъв, а още повече може би не иска да се занимава с теб защото приятелката й те харесва- ти трябва да изясниш нещата... трябва да си смел... а тази там нахалната я забрави!

ivcheto0o
02-06-2010, 07:05
Според мен няма смисъл да казваш, че я кефи приятелката й, при положение, че тя явно не те харесва.. Само могат да си развалят отношенията;) Тя ще се усети, че не я харесваш по някое време, но не навлизай в подробности

soul1199
02-06-2010, 08:59
просто,кратко и ясно и казваш,че не я харесваш и толкова

MaLkaTa_LaDy
02-06-2010, 09:36
Ох, ох, естествено, че харесваш тази, която ти бяга... По-интересна е, нали?

Таа колко контакт си имал с нея? Защото ще е тъпо да и намекнеш за чувствата си, като не се познавате добре. А и се присъединявам към хората, които казаха, че може тя просто да е по-труден характер.

DaemonBoy
02-06-2010, 09:57
Ако продължава да се дърпа - зарежи и тръгни с приятелката й.

Eliii
02-06-2010, 10:06
Не давай на момичето, което не харесваш напразни надежди - гадно е така :(
Гадно е и след като тя те харесва, ти да сваляш приятелката и, която явно не изпитва нищо по-особено към теб, ама както си прецениш 8)

myNameIsImmortal
02-06-2010, 10:58
Направи това, от което ще имаш най-голяма изгода ;)

Stellsy
02-06-2010, 13:21
Вас момчетата не ви разбирам. Като оная се дърпа остави я, може да не иска да има нищо общо с теб. Това момиче, което си пада по теб.. с нея може да си щастлив. Щом иска да бъде с теб.. бъди с нея. Но ако не я харесваш и не искаш да си с нея й кажи. Недей да мълчиш, защото може много да хлътне по теб и ако е по глупава няма да те остави на мира. Ако е като мен, колкото и да те харесва няма да ти досажда. Реши какво ще правиш и с коя ще бъдеш. Ако не искаш да си с тая дето те харесва и искаш да си с тази която харесваш, а тя не иска да е с теб. Остави ги и двете и си продължи напред. :-)

mArMaLaDkA
02-06-2010, 13:31
Може просто първото момиче да се дърпа, 'щото не й допада историята да я свалят едновременно с още едно момиче. :-o

miss_kiss181
02-06-2010, 14:14
Просто й кажи че я харесваш ... може просто характера й да е такъв, а още повече може би не иска да се занимава с теб защото приятелката й те харесва- ти трябва да изясниш нещата... трябва да си смел... а тази там нахалната я забрави!
+1 :grin: :grin: :grin:

stoenski965
02-06-2010, 14:30
амм просто каже че не си падаш по нея,а харесваш нейната приятелка :)

4ippi4
02-06-2010, 18:10
Не искам да нараня, която и да е от тях... Пък и не искама да се карат :( :(

ThePowerOfLove
02-06-2010, 18:35
Ми тогава си мълчи, но й не давай повод на тази, която не харесваш, да си мисли, че може да се получи нещо.. Продължавай да сваляш другата, ддз..

justonegirlwithonehope
02-06-2010, 18:41
Дори да споделиш чувствата си с въпросното момиче, тя няма да ти отвърне ако е истинска приятелка на "преследвачката ти". Така че според мен няма смисъл да правиш каквото и да било :)

pussucetka
02-06-2010, 19:01
Според мен .. Щом не харесвашш онази нахалнаатаа я остави и й кажи,че искаш само да сте приятелии . .а пък колкото до другата щом не искаш да си развалят отношениятаа я забравии без това ти сам виждаш че тя не ти обръща внимание.. Няма смисъл :? .. Има толкова мн момичетаа .. :-o

Auby
02-06-2010, 20:21
Момичето, което харесваш може да се дърпа поради две причини:
-За да не нарани приятелката си
-Защото не те харесва

4ippi4
02-07-2010, 18:01
ами честно казано незнам...
времето ще покаже

kombarka
02-07-2010, 18:15
Не им давай да си играят с теб.. :lol:

4ippi4
02-07-2010, 18:19
Не им давай да си играят с теб.. :lol:
мерси за съвета :lol:

ozzy
02-07-2010, 18:45
Първо ще ги скараш .. и щом са толкова добри приятелки тя няма да тръгне с теб само и защото другата те харесва и ако тръгнеш с тази която харесваш тази която те предследва ще се скарат според мен Все пак опитай кажи и че нищо неможе да стане и й кажи че харесваш друга и имаш сериозни чувства и намерения към нея : )

Тва последното го кажи на тази която харесваш че имаш сериозни чувства и намерения към нея

4ippi4
02-07-2010, 19:19
Първо ще ги скараш .. и щом са толкова добри приятелки тя няма да тръгне с теб само и защото другата те харесва и ако тръгнеш с тази която харесваш тази която те предследва ще се скарат според мен Все пак опитай кажи и че нищо неможе да стане и й кажи че харесваш друга и имаш сериозни чувства и намерения към нея : )

Тва последното го кажи на тази която харесваш че имаш сериозни чувства и намерения към нея
Да... Прав си...
А аз не искам това да стане... :?

sunstreet
02-08-2010, 10:59
По - добре обясни на тази, дето харесваш да каже на приятелката си, че ти не я харесваш и така по млако ще я заболи.. :) :) Пък после ако 1 започне да показва някакви чувства....

kombarka
02-08-2010, 12:30
Не им давай да си играят с теб.. :lol:
мерси за съвета :lol:

Сарказъм ли надушвам? 8-)

armanilove
02-08-2010, 13:09
По - добре обясни на тази, дето харесваш да каже на приятелката си, че ти не я харесваш и така по млако ще я заболи.. :) :) Пък после ако 1 започне да показва някакви чувства....
По-добре да й го каже в очите, а не да се прави на страхливец и да си предават един на друг разни послания и тази, която харесва да стане телефона между двете страни.
Постъпи като мен - бъди приятел, но потискай чувствата си... Накрая и ти, и преследвачката ти ще се успокоите и няма да чувствате толкова голямо желание да сте с обекта на любовта си...
Дано съм помогнала с нещо. А и има много момичета, гледай да се влюбиш в някоя друга, не в една от 2те приятелки, защото когато вие момчетата разбивате женските сърца, се нуждаем повече от приятелка, на която да се оплачем, отколкото от ново момче. :) Извинявам се за дългото и заплетено изказване. :-D Успех!!!

AutomatiC
02-08-2010, 15:11
тази която харесваш не иска нищо с теб,защото явно приятелката и те харесва,а тя теб май не,един господ знае.говори с тв'а момиче по което си падаш и кажи,че я харесваш,иначе ако не отговаря на чувстата ти във всички случаи губиш,тв'а е...

GAME OVER!

uBuTo
02-08-2010, 15:38
зарязвай ги и 2те!! едната е вманиачена по теб а ти нямаш чувства към нея .. другата пък те реже .. прави си изводи :)

4ippi4
02-08-2010, 18:51
Днес поканих тази дето не харесвам на кафе и ми отказа понеже имала да учи...
Тия хора са се побъркали... може и наистина да има да учи....