PDA

View Full Version : И аз пак съм с ангина.



bloodyF
02-05-2010, 20:33
Честито на мен..отново съм с ангина..този път херпангина -с афти по дъгите
засега без антибиотик.
дайте съвети с какво да се оправя по-бързо :(
п.п. чух за грейпфрути и сладко от боровинки

amk933
02-05-2010, 20:58
Има едно билково, което казват, че много помага - Angin-Heel S. Нямал съм ангина от много години. Направих за 5 месеца 6 ангини и от тогава до сега повече никога. Не знам дали си изградих имунитет тогава. Намери някой да ти маже гърлото с Йодасепт. Няма нещо, което да помага повече. Освен това си купи едни капки със някакви соли бяха - Сандрин. Нямаш си идея как махат налепи. Правиш гарагара с тях, изобщо не са гадни. Но си вземи обикновените, не тези с билките. Евтини са. Освен това си вземи нещо от рода на Орофар, Тантум Верде Форте. Аз основно на тях разчитам. И не разчитай на антибиотиците да ти лекуват ангината. Това разбрах от всичките ангини през живота ми.

Иначе и антибиотици мога да ти кажа и по-хард артилерия, но ще ме санкционират. :?

amk933
02-07-2010, 10:24
Забравих да ти кажа и още нещо:
Щом боледуваш от ангина толкова често за брави както за много студено, така и за много горещо. Никакви вряли супи, чайове, кафета, етц. както и никакви 0-градусови коли. Освен това избягвай чипс, ядки и пуканки. :)

mrtn
02-07-2010, 15:45
Аз ще споделя нещо, но не знам дали е така..
не знам дали гледаш сблъсък, но случайно си го пуснах по нова. И дебата беше за и против Хомеопатията. И единия гост беше, водещия на треска за злато иван танев ли беше, не помня, та както и да е, той се обърнал към някакъв хомеопат, и е имал подобен проблем, като твоя и се е излекувал.
Не знам дали е истина, все пак опитай :)
Успех и да се оправяш.. :)

bandr
02-08-2010, 11:51
спокойно аз съм с ангина на всеки 6 месеца направо ми е писнало само антибиотик ме оправя :-o

metaxa
02-09-2010, 16:10
Честито на мен..отново съм с ангина..този път херпангина -с афти по дъгите
засега без антибиотик.
дайте съвети с какво да се оправя по-бързо :(
п.п. чух за грейпфрути и сладко от боровинки
На мен ми бяха казали да ям сладолед, омотах една кутия като бях болна 8-) Не съм се влошила.