PDA

View Full Version : K'во да сторя



dakata123
02-05-2010, 21:41
От край време харесвам едно момиче...... тя не ме харесва и за да ми направи гадно тръгна с най-добрия ми приятел, а той предния ден скъса с неговата любима.... това се случи на един купон на който аз се опитах да я целуна, но неуспях и после се сбих заради нея с едно момче което я обиждаше.... тя ми се разсърди и т.н.... след това сиг. за да ме дразни каза, че съм имал шанс преди да сторя тея глупости на купона, но вече го нямам защото е с моето "бфф".... знам че няма да са дълго заедно, защото той вече живее в Ловеч и се чудя какво да направя..... сега искам да и взема нещо за свети валентин, но незнам какво...... може ли да кажете нещо което вие мислите да вземете на свойте половинки
П.С.1 Какво да и взема
П.С.2 Какво да направя с нея и моя приятел (да се меся или не, знам че не я харесва ама...)

3motion
02-05-2010, 21:44
Не си заслужава.Има къде къде по-достойни от нея.Зарежи я,и нея,и така наречения ти приятел.Знам,че не е лесно,ама ше се наложи..Не стига,че си се сбил заради нея,ми и ше ти се сърди :-o Недей да и взимаш нищо,нито да им се месиш..просто няма смисъл

onestar
02-05-2010, 21:48
Това момиче май те разиграва - наистина не си заслужава.

А приятеля ти... той какво общо има с вас, при положение, че е тръгнал с момиче, с което ти си нямал никаква връзка?

boby88pd
02-05-2010, 22:12
В никакъв случай не бива да и лазиш в краката (е, има изклю4ения де :D ) . Така както я описа май не е много стока, замял си се, но като ти мине ще се огледаш за нещо което си струва. Не те заслужава!

sladur4etyYy
02-05-2010, 22:16
игнорирай я!!! никви подаръци, я се стягай, женчо! :x

onestar
02-05-2010, 22:22
^ ако е знаел че я харесва го е напраил и тои да му е гадно на тоз ? :д
Мда, ако е така автора има правото е обиден на приятеля си, но никъде нищо не е уточнено, че той е знаел... :neutral:

lubomirky
02-05-2010, 23:25
игнорирай я!!! никви подаръци, я се стягай, женчо! :x

ама скарай му се, няма к'во да го търпиш!

sexydevil
02-06-2010, 01:14
игнорирай я!!! никви подаръци, я се стягай, женчо! :x

ама скарай му се, няма к'во да го търпиш! :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Dollystar
02-06-2010, 05:50
Тя може би очаква точно това- да я гониш и да й се молиш.. ако се дръпнеш за малко тя сама ще те потърси ..
+тва.. недей да се караш с приятеля си заради тааа.

balu4ka
02-06-2010, 07:01
Мисля,че на тоя етап трябва да се отдръпнеш за да не съжеляваш по- късно .Ако е казано ,тя ще дойде при теб сама.Ама да ти кажа ли ,не губиш много ако не го направи.Не се меси в чуждите взаймотношения,на-много да си довлечеш интриги и после да се биеш по главата :)

ivcheto0o
02-06-2010, 07:07
Не си заслужава.Има къде къде по-достойни от нея.Зарежи я,и нея,и така наречения ти приятел.Знам,че не е лесно,ама ше се наложи..Не стига,че си се сбил заради нея,ми и ше ти се сърди :-o Недей да и взимаш нищо,нито да им се месиш..просто няма смисъл

nymphadora
02-06-2010, 08:37
малее,колко теми изчетох за тая госпожица :o
махни я,не си заслужава,тя те разиграва както си иска :?
пък и приятелят ти явно не ти е толкова добър,щом е тръгнал с нея :?

soul1199
02-06-2010, 08:49
ти не си добре,това момиче изобщо не заслужава твоето внимание,кво остава за подараци,я се стегни и я остави,не е единственната,ще има мн други,който поне ще си заслужават

MaLkaTa_LaDy
02-06-2010, 09:42
Знам, че е трудно да захаресваш друга, или да приемеш, че не можеш да я имаш, но се опитай. Замисли се по колко начини е показвала, че е идиотка... Мога да ти кажа, че не си струва да се занимаваш с нея, но това няма да има значение за теб. По-добре не и купувай нищо за свети валентин. Не и показвай, че си нейн. Ако все пак искаш да се бориш за нея, смени тактиката. Накарай я да разбере, че си труден. В един момент и показвай, че я харесваш, в слудващия можеш да се зарибяваш с някое дрего момиче. Ако тя все пак има малки симпатии към теб, това трябва да помогне.

BloomF
02-06-2010, 09:44
Не се занимавай с нея. Тя не заслужава и един твой поглед, а ти чак подарък ще й купуваш....

Eliii
02-06-2010, 10:14
Не се занимавай с нея. Тя не заслужава и един твой поглед, а ти чак подарък ще й купуваш....
точно така 8)
За кво ти е тая?! :shock: :?

miss_kiss181
02-06-2010, 14:49
Не си заслужава.Има къде къде по-достойни от нея.Зарежи я,и нея,и така наречения ти приятел.Знам,че не е лесно,ама ше се наложи..Не стига,че си се сбил заради нея,ми и ше ти се сърди :-o Недей да и взимаш нищо,нито да им се месиш..просто няма смисъл
+10000000000

justonegirlwithonehope
02-06-2010, 14:54
Според мен няма смисъл.Разбирам, че имаш чувства към нея, но замисли се.. тя се чуди как да ти направи мръсно, а ти ще си даваш парите и ще си хабиш нервите за нея ?? А приятелят ти, едва ли е толкова добър, след като ходи с нея, въпреки че знае за твоите чувства.Ти си знаеш, но за мене най-правилното решение е да ги заебеш и двамата и да продължиш напред с високо вдигната глава :)

dakata123
02-10-2010, 11:38
Нали знаете надеждата умира последна..... а при мен се увеличи, защото вече не е с най-добрия ми приятел... харесал съм и едно мече, което държи сърце, а сърцето издава звуци
П.С. Става ли този подарък (think)

mArMaLaDkA
02-10-2010, 11:52
Нормалните филми за 6-класници.

uBuTo
02-10-2010, 15:00
ти си луд бе!! как ще й взимаш подарък за свети валентин ?? по-добре й забий 1 кирка в главата. дори и целия свят да й купиш тя едва ли ще те хареса!! (това разбира се не се отнася до мен .. :-D базикам се спокойно)
а тоя проблем между другото го имаше и 1 френд от Ловеч да не си му ти БФФ-то случайно :D :D

h0usel0ve3r
02-10-2010, 15:06
боже .. такива заслужават един страв ритник по ззадника,една,две псувни и едно КРАЙ ... хич да не ти пука за нея .. та тя според мене е една използвачка .. има мн други,които си заслужават мн повече твойто внимание тъй че бий и шута и отивай на лов

peshost
02-10-2010, 16:59
Леле ти добре ли си, в никакъв случай не й подарявай нищо, отдалечи се от нея, все едно не съществува, тя се е изгаврила с тебе, ти ще й лазиш в краката?!?!?!? Колкото и да я харесваш след това просто не виждам как са ти още по-силни чувствата... Досега не си ли срещал такива момичета...

umri
02-10-2010, 17:55
От край време харесвам едно момиче...... тя не ме харесва и за да ми направи гадно тръгна с най-добрия ми приятел, а той предния ден скъса с неговата любима.... това се случи на един купон на който аз се опитах да я целуна, но неуспях и после се сбих заради нея с едно момче което я обиждаше.... тя ми се разсърди и т.н.... след това сиг. за да ме дразни каза, че съм имал шанс преди да сторя тея глупости на купона, но вече го нямам защото е с моето "бфф".... знам че няма да са дълго заедно, защото той вече живее в Ловеч и се чудя какво да направя..... сега искам да и взема нещо за свети валентин, но незнам какво...... може ли да кажете нещо което вие мислите да вземете на свойте половинки
П.С.1 Какво да и взема
П.С.2 Какво да направя с нея и моя приятел (да се меся или не, знам че не я харесва ама...)щ
Тя е кучка братт. Ебава се с теб отпиши я най-добре. Преди като бях по-малък съм бил в подобна ситуация. Мастията тръгна с приятела ми. 1-2 седмици ми беше кофти, ама й теглих майните. Тя като видя, че не ебаам вече заряза и него и не съм я виждал от тогава.
Като виждаш, че не те щат по-добре се отказвай, за да не ставаш жалък. А с подаръци, услуги и глезене никога няма да я спечелиш, особено в ситуацията, в която си.

TheMasterOfKrakomobila
02-10-2010, 18:16
Не си заслужава.Има къде къде по-достойни от нея.Зарежи я,и нея,и така наречения ти приятел.Знам,че не е лесно,ама ше се наложи..Не стига,че си се сбил заради нея,ми и ше ти се сърди :-o Недей да и взимаш нищо,нито да им се месиш..просто няма смисъл
+

m1nik
02-10-2010, 18:53
Не си заслужава.Има къде къде по-достойни от нея.Зарежи я,и нея,и така наречения ти приятел.Знам,че не е лесно,ама ше се наложи..Не стига,че си се сбил заради нея,ми и ше ти се сърди :-o Недей да и взимаш нищо,нито да им се месиш..просто няма смисъл

+ :) !!

Freshnes
02-10-2010, 18:56
ммм не се занимавай :)

pachko
02-10-2010, 19:45
абе като си решил да и взимаш подарък вземи и и и го подари и пиши пак да ни кажеш какво е станало :D ама маи всички тука знам кво ще е станало с изключение на теб :lol: :lol: :lol:

Addiced
02-10-2010, 20:24
ю аре биг пуси кфо се занимаваш с тъпи кифли :D