PDA

View Full Version : Споделяне



cveteto64
02-06-2010, 05:15
Не е ли нормално гаджетата да споделят помежду си ?! Вчера се скарх с приятеля ми на тази тема, защото разбрах, че сподлея с най-добрата ми приятелка, а не с мен.. Казах му, че се обиждам и наранявам по този начин като не ми казва нищо, било то проблем засягащ връзката ни и ли нещо лично негово... Вие как мислите ?

3oPuTy
02-06-2010, 05:33
Аз също не споделям личните си проблеми с моя.Просто не искам да го натоварвам с тях,а и знам,че и той ще си скапе настроението :( Да,но и моя като теб се сърди,защото той винаги е разчитал на мен (още преди да станем гаджета ми е споделял адски много)и сега му е доста куцо :? Опитах се да му обясня,че не обичам да натоварвам другите с моите проблеми,но на края се съгласих с него и започнах да му споделям,но не и наистина сериозните и прекалено лични проблеми :)

Тааа мисълта ми беше,че трябва да поговорите за това :)

Dollystar
02-06-2010, 05:47
Връзката не е само секс и целувки, говоренето по различни теми и обсъждането на проблеми е много важна част от една връзка, а ако това го няма, няма и връзка!
Се 1 сте заедно само за да ви минава време.

ivcheto0o
02-06-2010, 07:09
Връзката не е само секс и целувки, говоренето по различни теми и обсъждането на проблеми е много важна част от една връзка, а ако това го няма, няма и връзка!
Се 1 сте заедно само за да ви минава време.

Говоренето и доверието са едни от наи-важните неща.

ReachlessGirl
02-06-2010, 07:20
.. че ти си правата! :)

cveteto64
02-06-2010, 08:18
Тааа мисълта ми беше,че трябва да поговорите за това :) [/b]
Още докато разбрах, че го прави говорих с него, казах му, че ми е неприятно и че искам да ми има доверие.. Не знам защо го прави, но ми е много мъчно от този факт :(

soul1199
02-06-2010, 08:56
просто не се впрягай толкова,аз,като си имам приятел също споделям с най-добрата ми фр за него,не му казвам някой неща,но различи хора,различни ситуации

MaLkaTa_LaDy
02-06-2010, 09:38
Трябва да си споделяте, но в граници. И тези граници ги определя всеки сам за себе си. Зависи колко се познавате, той колко смята, че може да ти се довери, също и как смята, че ще приемеш това, което би ти казал. Различно е при всички двойки.

ShawnMac
02-06-2010, 10:06
Това ако ми го направи на мен определено ще се почувствам не толкова важен човек за нея.
Нали точно затова сме заедно - за да си имаме доверие и да си споделяме всичко.Не е ли така ?
Едит: Забравих да спомена ,че много зависи от колко време сте заедно и колко доверие си имате. Не може да сте ходили 1 седмица и да ти споделят всичко.

AnGel_fReE
02-06-2010, 17:31
и на мен ми се случвало и е много тъпо щото имах чувството че са по близки от нас двамата но пък той може би смята че тя знае всичко за тебе и може да му даде някакъв съвет примерно за връзката ви но да споделя личните си проблеми с нея не виждам смисъла. при мен когато се случи казах на приятеля си че имам чувството че така сякаш става нещо по между им и той спря да и споделя

bonbon4e_to
02-06-2010, 17:36
винаги си споделяме 1 на друг и най-малките неща и проблеми и притеснения..и радости и страсти и всичко.

ScarletBite
02-06-2010, 17:43
Спрете да хленчите!
Просто се научи как да предразполагаш хората да ти споделят и доверяват.