PDA

View Full Version : Помогнете ми, в трудна ситуация съм.



GoodForYou
02-06-2010, 08:04
Здравейте на всички !
За първи път пиша в този раздел, а иначе редовно пиша в Информационни технологии и Фън Фън. Но ето, че дойде и моето време.
Така...Аз съм момче на 13 години 178 см 66 кг.Тренирам бадминтон и съм си здравичък(от бадминтона, постигам тези мускули, и дигане на гири естествено).Таа проблема ми е такъв, че харесвам едно момиче, но то е малко по различно от нашия клас(фешънче малко).Незнам дали то ме харесва, но ме е страх от едно.Ако и предложа, да не ме отреже, че един път ми се случвало и бях в криза дълго време :( :( :( Моля посъветвайте ме какво да правя.

kosder
02-06-2010, 08:37
Направи си тениска с нейния лик и с текст под снимката "Аз те харесвам".

GoodForYou
02-06-2010, 08:42
хахаха.... Да,Бе,Да.Айде моля ви се сериозни коментари...

SmilezZz
02-06-2010, 10:35
Опитай - поне,ако те отреже - няма да съжаляваш,защото си опитал..
Не се притеснявай,че ще те отреже - мисли положително..
Успех !

GoodForYou
02-06-2010, 10:48
Мерси за съвета :)

GoodForYou
02-06-2010, 21:12
Други предложения ?

tedak
02-06-2010, 21:57
няма как да разбереш ако не опиташ...



друг варянд е да се запознаеш с нейни фр и да пораспиташ какви момчета харесва какъв е нейния тип и така...


ДЕЙСТВАЙ

Remy
02-07-2010, 16:48
Да ти кажа, няма да те е страх че щв те резне :D тя не е единствената...пък и тя губи :) Трябва да си малко по-отворен момичетата харесват по-отворените убедил съм се... :D :D

mimm4ety25
02-19-2010, 19:44
пробвай да запибяваш друго момиче пред нея ако усетиш че се дразни значи не си и безразличен :P знам го от личен опит имах един фр..ноо за мен беше само фр докато една вечер не го видях с друго момиче в дискотеката...стаана ми супер тъпо той ме видя ии тръгна след мене...пита ме кво е станало ии аз му казах че е нещо повече от фр за мен...той ми отговори със същото иии така вече сме заедно годиниа ии половина 8) :-)

Iceshark
02-20-2010, 13:37
хахаха.... Да,Бе,Да.Айде моля ви се сериозни коментари...

Пич! Имам въпроси на които искам да отговориш за да ти се помогне!
Така --> На какво разстояние седите един от друг? Мятате ли си погледи? Ако седиш до нея, закачате ли се или нещо подобно? Пращали ли сте си някакви съобщения през приятели? Имате ли си скайп/албум/facebook и пишете ли си ? Ако говорите - променя ли се гласа й когато я заговориш ( и др- дали излиза ГОЛЯМА усмивка на лицето и? ). Да са ти казвали нейни приятелки/приятели че има симпатии към теб? Или пък ако стане въпрос нещо за теб да се говори - тя как подхожда? Проявява безразличие или усмивка или какво :? Сигурен ли си 100 % че няма приятел или е в някаква начална връзка с момче или пъкк си харесва някои друг?

Отговори на тези въпроси подробно моля те ! Това ще ми помогне да ти отговоря напълно !

sm0kee
02-22-2010, 18:01
Нищо няма да загубиш ако пробваш .. щот така и ти самия ще разбереш . Като момиче мога да те посъветвам .. ако ти направиш някаква малка крачка към нея и тя има нещо към теб .. може би тя самата би ги направила другите ступки към теб, но и м0же направо поне ще разбереш на момента.

sashit0
02-27-2010, 21:56
Пробвай, но във всички случаи бъди себе си !! :wink: :smt006

blackydesign
02-28-2010, 07:45
Пробвай ;)
Но преди да пробваш, седни за 10 минути и си втълпи в главицата, че:
1. НАГРАДАТА СИ ТИ!
2. Ако не е тя, би могла да бъде всяка друга, която пожелаеш.

След 10те минути отиди и и го ПОкажи...идеята е да не и го казваш, а тя да го усети ;)

Ebullience
02-28-2010, 10:46
Хахахаха.... емоции :D
Виж, момче. Най-важното е да показваш, че не ти пука. Да се правиш, че не ти пука, докато наистина започне да не ти пука. Гледай на нещата така - "Тази е хубава, искам я. Обаче ако тя не иска - голяма работа, има други. Все ми е тая."
В момента, в който започнеш да мислиш по този начин ще имаш повечето момичета, с които искаш да си. Ключът е да се чувстваш уверен.
По начинът, по който се описа виждам, че според теб външният вид е на първо място и се притесняваш дали би могъл да я впечатлиш с мускули. Момичетата не гледат само мускулите. Това как се държиш е много по-важно. Момичетата винаги търсят момчета с по-сложен характер. Затова навъртай се покрай нея... намери начин да влезеш в активно общуване с нея и просто се дръж в един момент по-студено, в следващия момент-прекалено дружелюбно. Това е безотказно. И ако тя те харесва - няма как да не забележиш. Айде успех и пиши после какво е станало 8)

nikity9926
02-28-2010, 19:21
флиртувай с нея, така няма начин да те зареже защото няма да си й предложил :)

villytooOo
03-01-2010, 08:30
Аз съм момче на 13 години 178 см 66 кг.Тренирам бадминтон и съм си здравичък

Кво се притесняваш ?? Неразбирам защо си толкова неуверен в себе си! Идеален си си на 13 години 178 и тренираш !! Ако толкова много е харесваш /както се разбира/ значи влизай в действие няма смисъл от страх и чакане ;) !! Както пишат хората преди мен не е единствена! , бъди себе си и ако те заслужава ще те оцени ;) :) ако не казваш си не е единстевна и продължаваш напред :) :)