PDA

View Full Version : Помощ и за мен ?!



vagarious
02-06-2010, 08:39
Така.До вчера бях много руса, ама много,докато онзи ден не реших, че си искам моя цвят/тъмно кестеняв/.Боядисах се.Фризьорката каза, че щом ест.ми цвят е толкова тъмен, значи боята да ми е 1 тон по-тъмна, защото като се отмива, да стане г/д като моя цвят и да няма някаква фрапираща разлика.До тук добре.Боядисах я, обаче стана прекалено тъмна/почти черна/.И като не съм свикнала да се гледам така, а и никой не е де, ми е супер странно и нямам търпение да се отмие.Не, че не се харесвам де, но..прекалено е.Та, въпроса ми е - с какво да я мия, че да падне по-бързо!?Нещо специално има ли или да си чакам, без да правя нищо!?

Carmen_Kass
02-06-2010, 08:45
Ами на мене хининовата вода ми "изми" цвета,но бавно.Честно казано не знам какво би помогнало,защото зависи и от самия косъм,от боята...но щом си била мн.руса и сега си тъмна след 2-3 седмици русото пак ще започне да избива отдолу(поне при мене така беше)...просто не обръщай толкова голямо внимание.

vagarious
02-06-2010, 08:49
Ми боята ми е Гарниер и си мисля, че щом още докато бях руса ии след 2-3 седмици вече започна да се отмива, значи, че и сега така ще стане.Много се надявам.Но дали не е, защото русото попринцип си е такова или от самата боя!?Незнам, незнам. :shock: :)