PDA

View Full Version : Спешно ! помощ !



denzitoo
02-06-2010, 09:25
първо искам да отбележа че знам че вече има такива теми и много се извинявам че се повтарям , но не намирам това което ми трябва.

значи...става въпрос за това че искам да направя перфектно тяло до лятото /знам ..ще кажете има много време до тогава , но реално не е така ..времето минава без да го усетим/ в момента съм 54 килограма и на 14.02 навършвам 15 и смятам , че тези килограми не са за моята въздраст , но нестава въпрос за това..имам малко излишни тлъстинки по корема и искам да ги махна да го направя идеален но без натоварващи диети защото съм във възраст в която не трябва да се ограничавам много искам да наблегна на упражненията...моля всички жени да споделят упражнения за сваляне в коремната област но да знаят от опит че действат. :grin:


P.S. извинявам се че повтарям темата , а също и за правописните грешки.. (:

a1a2b3v
02-06-2010, 09:28
Хмм не мисля, че упражненията са най-доброто.. тоест стават, но ако ги правиш разумно и не по много.. незнам дали знаеш ама мускулната маса тежи повече от тлъстинките.
Бих ти казала храни се здравословно и тичай/ изкачвай стълби това най-много помага :)

60 минути - Изкачване на стълби - 720 калории
60 минути - Тичане - 660 калории
Успех :)

vagarious
02-06-2010, 09:30
В тийн-сайт, жени с деца мисля, че малко трудно ще намериш, ноо .. :-o Разрови се из нета, в bg-mamma, tialoto.bg.Там ще намериш каквото ти трябва. :-o

sunshine955
02-06-2010, 13:18
овиваш си корема със фолио и ходиш да бягаш .. помага .. изпотяраш се и мазнините се топят .. :)

Luscious_Heart
02-06-2010, 14:10
ПЕРФЕКТНОТО, СТЕГНАТО, НЕМАЗНО ТЯЛО СЕ ГРАДИ ЗА ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ И СЕ ПОДДЪРЖА С ГОДИНИ!
Треаше да почнеш от миналото лято...
Ама ся се сети, че оня пич с плочките идва на селУ летото, нали? 8)

milickata
02-06-2010, 23:12
ммм...това беше грубо 8-) ...охх коремче,коремче....една от най-проблемните зони...лесно се появява трудно изчезва :D(може би в това му е чара :-D, до колкото може да се каже, че има чар). Та без ограничение в хранителния режим забрави....вярно,че си малка, но с такива изказвания, от сорта на "не трябва да се ограничавам" се отдалечаваш от плоското коремче. Щом имаш мазнини в тази област, определено трябва да се ограничиш, защото ако приемаше необходимата ти дневна доза от калории, нямаше как изобщо да ти се натрупа нещо-някъде, нали 8) 8) 8) ? Лично на мен фитнес инструкторката ми ми е казвала, че за плосък корем има 2 неща, които зпазваш ли ги няма как да нямаш хубав и плосък корем (до тука нищо сложно)... а тези неща са : никаква консумация на тесто(тестени изделия) и сладко :-P ....весело, а :-D ? Лично според ще си помогнеш много, ако силно ограничиш хляба (1-2 филийки сутрин е позволено, а ако е черен още по-добре...пълнозърнестия пък е перфектен), гледай да ядеш плодове, зеленчуци, избягвай пържени храни, сладко можеш да си похапваш по мъничко....общо взето внимавай за количеството, в зависимост от калориите, на храната. Много помага също ако се храниш в точно определени часове...гарантирам ти без диета ще смъкнеш голяма част от излишното (но това е много трудно нещо за спазване според мен). Стигнахме до упражненията...ами старите, добри коремни преси разбира се :D ...дето са ни най-любими :-D , но е трудно да ги правиш както трябва, иначе си помагат...бягането също е добро, можеш да скачаш и на въже, дори до като си седиш можеш да стягаш и отпускаш коремните си мусколи (което отново си е вид тренировка)...балансирана храна и правилини упражнения...това е рецептата :-) :-) :-)

titinkaa
02-07-2010, 08:31
ммм...това беше грубо 8-) ...охх коремче,коремче....една от най-проблемните зони...лесно се появява трудно изчезва :D(може би в това му е чара :-D, до колкото може да се каже, че има чар). Та без ограничение в хранителния режим забрави....вярно,че си малка, но с такива изказвания, от сорта на "не трябва да се ограничавам" се отдалечаваш от плоското коремче. Щом имаш мазнини в тази област, определено трябва да се ограничиш, защото ако приемаше необходимата ти дневна доза от калории, нямаше как изобщо да ти се натрупа нещо-някъде, нали 8) 8) 8) ? Лично на мен фитнес инструкторката ми ми е казвала, че за плосък корем има 2 неща, които зпазваш ли ги няма как да нямаш хубав и плосък корем (до тука нищо сложно)... а тези неща са : никаква консумация на тесто(тестени изделия) и сладко :-P ....весело, а :-D ? Лично според ще си помогнеш много, ако силно ограничиш хляба (1-2 филийки сутрин е позволено, а ако е черен още по-добре...пълнозърнестия пък е перфектен), гледай да ядеш плодове, зеленчуци, избягвай пържени храни, сладко можеш да си похапваш по мъничко....общо взето внимавай за количеството, в зависимост от калориите, на храната. Много помага също ако се храниш в точно определени часове...гарантирам ти без диета ще смъкнеш голяма част от излишното (но това е много трудно нещо за спазване според мен). Стигнахме до упражненията...ами старите, добри коремни преси разбира се :D ...дето са ни най-любими :-D , но е трудно да ги правиш както трябва, иначе си помагат...бягането също е добро, можеш да скачаш и на въже, дори до като си седиш можеш да стягаш и отпускаш коремните си мусколи (което отново си е вид тренировка)...балансирана храна и правилини упражнения...това е рецептата :-) :-) :-)

+1 съгласна съм :)

Stellsy
02-07-2010, 09:09
Ти упражнениятя ще ги намериш лесно, но за да ги спазваш трябва да имаш желязна воля. Аз без сладко немога. Тестените изделия вече не ги ям, но със сладкото немога да се разделя :(.. Успех :-)

denzitoo
02-09-2010, 11:18
ms na vsichki :-) :-) :-)