PDA

View Full Version : проблем с момиче..



fireball121
02-06-2010, 10:58
здравейте...пиша ви за пореден път, понеже винаги получавам добри съвети...падам си по едно момиче, с което се запознахме покрай едни приятели наскоро...засичаме се рядко защото сме различни смени на училище, но може да се каже че се виждаме отвреме навреме...пишем си по скайп почти всяка вечер, но най общите неща...отдавна съм надраснал периода с свалянето и забиването по скайп...и мечетата и целувките :D ...поопознах и наистина я харесвам, защото е наистина приятен човек и просто ми е забавно когато си пиша с нея...но проблема е че само по скайп не ме задоволява изобщо, а наживо малко се спичам...не че ме е срам но не знам как да подходя с нея...с много момичета съм прецаквал нещата заради държанието ми...на едни не им харесва тва че съм прекалено мил, на други че не съм...и просто не искам отново да прецакам нещата...мислех просто да я поканя на кафе или нещо подобно, но ще поизчакам, защото я викнах на едно купонче...не знам дали ще дойде, но според вас ако не дойде има ли смисъл да продължавам да опитвам..и изобщо какво да правя оттук насетне..

zero
02-06-2010, 11:04
Е със сходни проблеми сме 8-)
Кво ше прайм ся ???
>> Ще се надъхваме взаимно :)

DaemonBoy
02-06-2010, 11:04
Ами добре си се справил.Изчакай да видиш дали ще дойде на купона и действай.

DaemonBoy
02-06-2010, 11:05
Е със сходни проблеми сме 8-)
Кво ше прайм ся ???
>> Ще се надъхваме взаимно :)
Ти още ли не си й казал?Божеее!!!

zero
02-06-2010, 11:06
Е със сходни проблеми сме 8-)
Кво ше прайм ся ???
>> Ще се надъхваме взаимно :)
Ти още ли не си й казал?Божеее!!!
Ае коя си ти ? :lol: :lol: :lol:
>> Иии да не съм казал :oops:

DaemonBoy
02-06-2010, 11:12
Мъжко съм.Писал съм ти в темите да те надъхам, ама явно не върша никаква работа.

zero
02-06-2010, 11:27
Мъжко съм.Писал съм ти в темите да те надъхам, ама явно не върша никаква работа.
Пич, ся съм се надъхал ;) Чакам само да влезе в скайп и ще я поканя да
излезем някъде :oops:
Незнам защо се притеснявам, но ми треат точно 110 грама ром, за да
стана любовна машина ;)

Chacho
02-06-2010, 14:01
Мъжко съм.Писал съм ти в темите да те надъхам, ама явно не върша никаква работа.
Пич, ся съм се надъхал ;) Чакам само да влезе в скайп и ще я поканя да
излезем някъде :oops:
Незнам защо се притеснявам, но ми треат точно 110 грама ром, за да
стана любовна машина ;)

Внимавай, че след 110 грама ром обикновено идват още 110. По едно време вече ставаш любовна непробираща машина, вземеш да се озовеш с някоя мъжка дружка. Макар че хората са казали "Дупе пол нема"

zero
02-06-2010, 15:04
Мъжко съм.Писал съм ти в темите да те надъхам, ама явно не върша никаква работа.
Пич, ся съм се надъхал ;) Чакам само да влезе в скайп и ще я поканя да
излезем някъде :oops:
Незнам защо се притеснявам, но ми треат точно 110 грама ром, за да
стана любовна машина ;)

Внимавай, че след 110 грама ром обикновено идват още 110. По едно време вече ставаш любовна непробираща машина, вземеш да се озовеш с някоя мъжка дружка. Макар че хората са казали "Дупе пол нема"
Аммм аз по принцип и след още 220 ще знам какво правя, така че не се притеснявай за мен ;)

justonegirlwithonehope
02-06-2010, 15:46
Това дали ще дойде на купона или не, не е от никакво значение.Може да не дойде, но да има основателна причина за това.Защо просто не и кажеш, че ти е симпатична, но не можеш да прецениш дали имаш някакви по специални чувства към нея по скайп.Че искаш да излезете на кафе, попитай я тя чувства ли те някак по близък и по специален и ако да, излезте САМО ДВАМАТА и решете какво да правите, но не прибързвайте.Опознайте се първо.А ако мисли, че нищо няма да се получи просто си останете добри приятели, сам каза че ти е приятно да общуваш с нея.Късметтт :)

fireball121
02-06-2010, 18:55
Това дали ще дойде на купона или не, не е от никакво значение.Може да не дойде, но да има основателна причина за това.Защо просто не и кажеш, че ти е симпатична, но не можеш да прецениш дали имаш някакви по специални чувства към нея по скайп.Че искаш да излезете на кафе, попитай я тя чувства ли те някак по близък и по специален и ако да, излезте САМО ДВАМАТА и решете какво да правите, но не прибързвайте.Опознайте се първо.А ако мисли, че нищо няма да се получи просто си останете добри приятели, сам каза че ти е приятно да общуваш с нея.Късметтт :)

може да и кажа това че е по специална за мен наживо като се видим...и да я поканя на кафе след това..ако се съгласи мисля че ще имам гоолям напредък

zero
02-07-2010, 09:54
Баси аз таман се наканих да поканя моето момиче да излезем и тя Петък, Събота и Неделя не е влезнала още в скайп... Ебаси филма :lol:

soul1199
02-07-2010, 10:06
Ами добре си се справил.Изчакай да видиш дали ще дойде на купона и действай.мхм,а ако не дойде на купона й предложи да отидете на кафе само двамата :)

peshost
02-07-2010, 15:55
Zero а мене помниш ли ме :D Аз да му се не види взема се влюбя да й кажа, че да те надъхам :D

zero
02-08-2010, 03:49
Zero а мене помниш ли ме :D Аз да му се не види взема се влюбя да й кажа, че да те надъхам :D
Еми не човек, прощавай, но не се сещам :|
>> Поне я поканих да излезем и си разменихме номерата (sun)

peshost
02-08-2010, 13:19
Zero а мене помниш ли ме :D Аз да му се не види взема се влюбя да й кажа, че да те надъхам :D
Еми не човек, прощавай, но не се сещам :|
>> Поне я поканих да излезем и си разменихме номерата (sun)
Браво вземи ако стане работата да напраиш една тема да надъхваш тука хората :)