PDA

View Full Version : Хигиена



Titanic_baby
02-06-2010, 12:13
Да поговирим за хигиената :)
Момичета и момчета,каква хигиена спазвате?колко пъти и кога си миете тялото или се къпете,обичате ли чистотата и споделете за вашата хигиена,не само сексуално а и изобщо по-скоро от здравословна гледна точка.

ozzy
02-06-2010, 12:15
всеки ден си взимам душ през ден-два се къпя.. мразя да мириша на гадно и най-вече на пот :D :D

hoooodyhoooooo
02-06-2010, 14:14
Ами той форума е основно за сексуалните проблеми и интимни теми, но нищо, нали е полезна тема ;)

Ами когато имам възможност се къпя, гледам да е всеки ден, най-много през ден се е случвало. През лятото не знам по колко пъти се къпя, тъй като работата ми е с плаващо работно време и пътуване с кола, когато сляза и махна униформата съм задълже под душа. Преди секс винаги гледам да съм изкъпан, дори и да го правим с партньора ми под душа, пак предпочитам преди това да съм минал през бърза баня. Използвам основно сапун - независимо течен или в обикновено състояние, косата си винаги я мия, при всяко влизане, тъй като й слагам гел и иначе се омазнява. Знам, че е вредно, но пък кое не е ;)

За интимните части - винаги отделям внимание на пениса и ануса, измиване със душ гел и старателно изплакване, за да не стават бели. На краката също отделям голямо внимание, тъй като съм си патил от едни гъбички като малък и направо щях да си отрежа краката ;) Относно дрехите след изкъпване, гледам всичко да е чистичко, голям кеф е точно изкъпан и дрехи директно от въжето :P

anyfany2
02-06-2010, 14:40
Хей !
Всеки ден си взимам душ, понякога и по два пъти, Обичам чистотата, много дори.
А когато нямам възможност да си взема душ (изключително рядко) - интимната хигиена ми е на пъро място. :D

Neopitom3na
02-06-2010, 16:15
колко глупава тема само :?

VampirePrincess93
02-06-2010, 17:26
не че нещо към автора/ката ама не виждам смисъл в темата се пак кой обича да е мръсен и да не спазва редовна хигиена

AlokiNn
02-06-2010, 17:30
Хей !
Всеки ден си взимам душ, понякога и по два пъти, Обичам чистотата, много дори.
А когато нямам възможност да си взема душ (изключително рядко) - интимната хигиена ми е на пъро място. :D