PDA

View Full Version : Трябват ми идеи :)



DevilWish
02-06-2010, 12:37
Здравейте приятели =)
Дойде ред и аз да напиша тема.Не знам дали е точно за този раздел, но не се сетих къде да я пусна.
Така проблема:
Едно днес е събота /но която и да е събота при мен е еднакво/:
Седя си в къщи, точно в уикенда нямам с кого да излезна, всеки работи, приятелят ми също, приятелките. . . всички.Трябва да седя в къщи.Не ми се учи, защото така и така утре съм пак цял ден в нас и то самичка и за да не полудея от скука съм оставила така "приятното" занимание ученето за утре.До сега съм седяла на компютъра, но съм тук вече от 5 часа, просто ми писна.Скучно ми е.Не ми се гледат повече филми.Не намирам интересни сайтове.Разгледах каквото ме интересуваше от форума.Имам книга, но не ми се чете, защото не съм спала хубаво и очите ме болят.
С една дума вие какво правите в такъв скучен момент?? :( Или ако нямате такива моменти, просто ме посъветвайте какво да правя, че времето да мине приятно.
Мерси предварително за отговора, макар че мисля, че малко хора ще прочетат, тъй като е дълго . . .

Sham
02-06-2010, 12:42
наспи се и чети)
ако можех да върна времето, нямаше да правя нищо, различно от четене и писане, в ученическите си години:Д

DevilWish
02-06-2010, 12:43
наспи се и чети)
ако можех да върна времето, нямаше да правя нищо, различно от четене и писане, в ученическите си години:Д
Пропуснах да кажа две неща, че не съм в България и че тук ни СКЪСВАТ /буквално/ от учене.Тази седмица, която мина имах всеки ден по 3-4 теста.Повярвай ми не искам да видя буква :# и че ако спа следобед цяла вечер съм будна :)) Иначе до сега да съм легнала.

cherrygloss
02-06-2010, 12:47
И аз съм така.. толкова ми е скучно, вися на компютъра и гледам филми.Няма с кой да изляза и полудявам. :(

Sham
02-06-2010, 12:49
аз пък съм в България и се радвам и на 15 минути време за извънкласно четене)

намери си хоби.;
рисувай си ноктите, ший си дрешки, ала-бала, работи за бъдещето си:Д

DevilWish
02-06-2010, 13:04
Мерси ,че ми даваш втори път съвет ще си кажеш ,тази е егати претенцията, но да шия и тн не мога, хич не ме бива в ръцете.Това за ноктите го правя редовно, дори сега съм си ги лакирала =)))

Forest_girl
02-06-2010, 13:12
Излез да се порадходиш :)

DaemonBoy
02-06-2010, 13:15
Намери някоя игра за PC.Излез и се поразходи, спортувай.

DevilWish
02-06-2010, 13:51
Дам и аз помислих, че трябва да намеря някоя игра.
Иначе за спортуване - мързел съм през зимата.Лятото всеки ден тичах, но сега... :#
А за разходките хич не ми е приятно сама :# Пък и докъто се оправя ми минава мерака да излезна ,седя поне час пред огледалото :shock:
Друго, което обичам да правя е, да гледам рзни прически и да се опитвам да си ги направя, но проблема е, че сега имаме гости и трудно мога да почна да се гримирам или да си правя прически.

Chacho
02-06-2010, 13:52
Като няма какво да правя, ходя да спортувам.

ivcheto0o
02-06-2010, 14:01
И аз съм така.. толкова ми е скучно, вися на компютъра и гледам филми.Няма с кой да изляза и полудявам. :(

DevilWish
02-06-2010, 14:11
Някой би казал радвам се, че има и други като мен, но аз не се радвам, че има и други, на които им е тъпо :(
Реших малко да поиграя Супер Марио, тази игра винаги ми е приятно и разтоварваща :) Но въпроса е, че това не е само за днес, а и утре и следващият уикенд и по следващият . . . :С

Chacho
02-06-2010, 14:13
Някой би казал радвам се, че има и други като мен, но аз не се радвам, че има и други, на които им е тъпо :(
Реших малко да поиграя Супер Марио, тази игра винаги ми е приятно и разтоварваща :) Но въпроса е, че това не е само за днес, а и утре и следващият уикенд и по следващият . . . :С

Свали си Nintendo 64 емулатор и Super Mario 64. Ще има да си я поиграеш. С тая игра израстнах.

Forest_girl
02-06-2010, 14:15
Послушай си музика - може да ти стане по-добре!
Поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=1_RqXeiFn3E

:) :) :)

Luscious_Heart
02-06-2010, 14:25
наспи се и чети)
ако можех да върна времето, нямаше да правя нищо, различно от четене и писане, в ученическите си години:Д
Да, и аз бих ти препоръчала това. :)
По принцип при мен също настъпват подобни обърквации! Когато графикът ми е напълно установен и нямам свободно време, си казвам: "Ей, това ще го направя друг път!" И тъкмо щом дойде това "друго" време, почвам да се занимавам с простотии. :D
Ето сега се върнах от олимпиада, стоя във форума, а по-късно уж имам планове да си довърша тренировката и да чета. :-D

Хубаво нещо са сроковете за библиотечните книги.

DevilWish
02-06-2010, 14:44
Послушай си музика - може да ти стане по-добре!
Поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=1_RqXeiFn3E

:) :) :)
Мерси за поздрава :-)
До сега играх Марио и Зума . . . Сега ще видя за какво говориш и ще сваля тази игра :))

anonimchetou
02-06-2010, 15:00
и на мене ми е супер скучно.. моето момче е на работа до късно вечерта, сестра ми няма да се прибира днес, татко го няма.. и съм сама с компа.. ще откача.. :o

girl6
02-06-2010, 16:27
Ако си добра с компютрите започни да си правиш в-к. ще кажеж защо ми е. ще те отдели от реалността и ще се занимавш с него осърдно. по същата причина може да правиш презентация. Като ми беше тъпо преди започнах д правя прзентации и сега се радвам за това, защото това си е упражнение и сега съм ненадмената в тази област(дори с моя съученичка спечелихме конкурс/проект с презентация)

Skatebg
02-06-2010, 16:38
пиши ми на скупе, и аз скучая от вр на вр може да си лафим (zeinone) :D :-D

Infinity
02-06-2010, 16:40
То да беше ден-два , но ти казваш , че така си всеки уикенд , което не ми звучи особено приятно.
Защо не се запишеш на нещо на , което за ходиш през тези дни? :-o
Някакви курсове , танци или каквото обичаш да правиш.
Или пък можеш да свършиш нещо полезно- да си подредиш гардероба/стаята, да сготвиш нещо 8-) , да помогнеш нещо на майка ти.
Играта си е игра , но прави си сметка , дали искаш така да е всеки път? 8-) Или в краен случай помисли да си намериш някаква работа за тези дни , ако имаш тая възможност. :-o

DevilWish
02-06-2010, 16:55
То да беше ден-два , но ти казваш , че така си всеки уикенд , което не ми звучи особено приятно.
Защо не се запишеш на нещо на , което за ходиш през тези дни? :-o
Някакви курсове , танци или каквото обичаш да правиш.
Или пък можеш да свършиш нещо полезно- да си подредиш гардероба/стаята, да сготвиш нещо 8-) , да помогнеш нещо на майка ти.
Играта си е игра , но прави си сметка , дали искаш така да е всеки път? 8-) Или в краен случай помисли да си намериш някаква работа за тези дни , ако имаш тая възможност. :-o
Ти ме разбра :)) Не е само за един път, така е.
Мислих да ходя да се запиша на танци, защото това ми е приятно и бих го правила с удоволствие, но проблема е, че е един ден през уикенда и един ден през седмицата, а през седмицата както вече казах имам супер много да уча и първо идва училището, защото ако отида да танцувам после ще съм уморена, мързелива и изобщо няма да уча.
Стаята и гардероба милиони пъти ги преподредих :))) Да не повярва човек, че е мойта стая, като излъскана е. На майка ми така и така винаги й помагам.Много често гладя събота или неделя и тн, а бе помагам й с всичко, някой път чистя ццялата къща / 3 етажа/ и пак не минава времето.
Работа съм си търсила, но много трудно се намира нещо :(

Infinity
02-06-2010, 17:06
Ами общо взето това ми идва на акъла в момента.
Можеш също да се запишеш на някакви езикови курсове , но след като си толкова натоварена през седмицата едва ли ще ти се учи и през уикенда. 8-)
Вариант е също да си разпределяш това , което имаш за учене и да двата дни .
Или пък ходи някъде на театър, изложби някакви такива културно-масови изяви. 8-)
Но по-удачно ми се струва да започнеш да се занимаваш с нещо , в което да влагаш тази енергия, за да излезе поне нещо приятно и полезно. Писането във форума , и помагането също е полезно , защото помагаш, но все ще се намери някоя " бианка " , която да обърка всичко. 8-) Хах , шегувам се. 8-)

DevilWish
02-06-2010, 17:15
Ами общо взето това ми идва на акъла в момента.
Можеш също да се запишеш на някакви езикови курсове , но след като си толкова натоварена през седмицата едва ли ще ти се учи и през уикенда. 8-)
Вариант е също да си разпределяш това , което имаш за учене и да двата дни .
Или пък ходи някъде на театър, изложби някакви такива културно-масови изяви. 8-)
Но по-удачно ми се струва да започнеш да се занимаваш с нещо , в което да влагаш тази енергия, за да излезе поне нещо приятно и полезно. Писането във форума , и помагането също е полезно , защото помагаш, но все ще се намери някоя " бианка " , която да обърка всичко. 8-) Хах , шегувам се. 8-)
Mерси пак за отговора.Ами езици в момента не ми трябват :))) Живея в Белгия, уча нидерландски, френски, немски, английски и говоря български. . . :)) Стига ми :D
На театър и тн става, но ми е гадно сама да излизам.Миналата седмица излезнах сама на центъра, по принцип като пазарувам обичам да съм сама, защото никой не ми казва какво той би си купил и какво не. Обаче така се сдухах. . . Видях толкова хора и всички я с гадже, я с групичка приятели . . :С И много кофти ми стана, че аз съм сама :(

Sintya
02-06-2010, 17:25
Направи си нещо като план... т.е, един ден гледай филми, чисти вкъщи, оправяй, другия излез навън, рисувай... така, ще знаеш, че имаш какво да правиш, без да се чудиш.
Напазарувай, сготви нещо... абе, прави нещата, които си искала да направиш, когато не си имала свободно време.

Infinity
02-06-2010, 17:28
Да , действително е гадно. :?
Със съученици защо не излезеш? :-o

DevilWish
02-06-2010, 17:47
Да , действително е гадно. :?
Със съученици защо не излезеш? :-o
Всичките ми приятелки, които имам са от класа ми, извън класа нямам.Преди най-редовно излизахме, обаче две от тях работят, с третата не сме чак толкова близки ,а четвъртата, с която супер много се разбираме се премести в друг град, доста далеч от моя, така че няма как да се виждаме през уикенда.

Infinity
02-06-2010, 17:53
Ясно. Ами това е положението явно , но най-добре си намери работа.
Започни да търсиш и очаквай , пък рано или късно може да се появи нещо. След като съученичките ти работят защо и ти да не можеш?
Това е най-позходящият вариант, защото тъкво ще си изкарваш пари. 8-) Айде успех , дани си намериш , но не се откавай лесно. :)
Драсни на едно ЛС скайпа , ако имаш. :) :-)

Christine
02-06-2010, 18:44
Ами защо не излезеш с тази, която не ти е много близка? Пак ще си прекараш добре времето..

YourSupergirl
02-06-2010, 18:48
http://www.facebook.com
зарибяване до дупка ;д

DevilWish
02-06-2010, 19:10
Ами защо не излезеш с тази, която не ти е много близка? Пак ще си прекараш добре времето..
Защото едва ли ще имаме какво да си кажем . . .нз винаги съм била със всички останали и нея или с другите по отделно, но с нея сама никога.Не сме си говорили супер много, не знам какво ще си говорим не искам да натъпи мълчание.
А колкото до фейсбук - много ми е скучен ;)

Christine
02-06-2010, 19:23
Ами, тогава наистина защо не започнеш работа и ти?

petiam
02-06-2010, 19:29
слушай музика :)

DevilWish
02-06-2010, 19:56
Не съм почнала работа по 2 причини:
1)Искам да мога да си почина поне уикенда
2)Няма да ме вземат.Правят всичко, за да не взимат чужденци на работа /като имаш диплома да, но така само за уикенда, не/.Трябва да те познават и тн.Не можете да си представите колко хора от нашият клас та дори и самите белгийци си намериха място за стажа, поне аз имах късмет в това.

MichellePhan
02-06-2010, 20:00
хех...потърси евтин начин да пратиш онези кецове :oops:

DevilWish
02-07-2010, 07:49
хех...потърси евтин начин да пратиш онези кецове :oops:
:))) Още съм в търсене :)) Трябва да ида до пощата, защото по интернет не пише точно тарифите, а и трябва да се изтегли в пощата, за да се види колко ще струва колета и тн ;)

Иначе да видим днес ден 2. . . Очертава се да се къпя, да се суша и изправям /отнема много време/ ,да се лакирам /също/, да уча, да сменя чаршафите, да пусна пералнята . . . Ох :)) Дано ми стигне за цял ден :Р :))