PDA

View Full Version : Политиката на Дянков-Спасение в Бъдещето ИЛИ Унищожение



Xylometazoline
02-06-2010, 12:58
Политиката на Дянков-Спасение в Бъдещето ИЛИ Унищожение в Настояще
Интересно явление е Дянков, малък мъж с твърда ръка.Насоката на неговата политика е доста добра-ERM2 съответно и евро зоната, вдигането на акцизите (въпреки че аз като пушач съм засегнат пряко, но въпреки това адмирирам този негов ход), но най-тревожното е че вдигна и минималният осигорителен праг за самоосигоряващитесе лица двойно.Което означава че огромна част от частниците - малките ЕТ-та- ще фалират.

amk933
02-06-2010, 15:08
Няма да фалират заради минималния осигурителен праг, не бой се...
Просто е смешно как "безработни" чичковци на 50 години с 3 килограмови златни ланци, 15 мерцедеса, 7 вили в чужбина и стабилна банкова сметка (може би натрупана от едногодишната субсидия от бюрото за безработни) се осигуряват на 240 лева. Не е редно.

България в момента е може би държавата с най-стабилна икономика и понесохме кризата най-леко, колкото и да не ви се вярва. :)

shadow4
02-07-2010, 09:00
Дянков-едно недорасло дете - умствено и физически

amk933
02-07-2010, 09:26
Дянков-едно недорасло дете - умствено и физически

Има много хляб да изядеш преди да го надрастнеш. ;)

shadow4
02-07-2010, 14:36
Дянков-едно недорасло дете - умствено и физически

Има много хляб да изядеш преди да го надрастнеш. ;)
Признавам,шегата си я биваше! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

svobodnaevropa
02-07-2010, 17:44
Всички са едни и същи - само ограбват народа ! :booooomb:

Chacho
03-08-2010, 23:49
svobodnaevropa, кои кражби на Дянков са ти известни?

kypo
03-09-2010, 19:42
Няма да фалират заради минималния осигурителен праг, не бой се...
Просто е смешно как "безработни" чичковци на 50 години с 3 килограмови златни ланци, 15 мерцедеса, 7 вили в чужбина и стабилна банкова сметка (може би натрупана от едногодишната субсидия от бюрото за безработни) се осигуряват на 240 лева. Не е редно.

България в момента е може би държавата с най-стабилна икономика и понесохме кризата най-леко, колкото и да не ви се вярва. :)
не знам какъв си, но си супер заблуден. личи си, че никога не си виждал бизнес от вътре, само на теория си чел някакви учебници и го раздаваш много знаеш уж.
първо тва с 2 лева капитал за оод беше много подъл капан на тия мошеници от герб! така се стимулирал бизнеса - дръжки! аз имам фирма (оод) на която съм управител, и какво, мислиш че някога ще си плащам нещо? нема да стане, да ме хванат за оная работа - нищо не могат да ми направят. с това двойното още повече хора няма да плащат, защото да даваш пари на тая шибана държава е най-тъпото нещо.
аз по-скоро ще закрия фирмата и ще си направя офшорка и срещу 100-200$ на година ще си купя данъчно спокойствие, никой нема да ми търси нито корпоративен данък, нито декларации, нито осигуровки. и тогава бълхария ще го духа. така правят всички мутри всъщност, никой няма фирми в бълхария, защото е излишно да даваш пари за тоя дето духа. ей ги и ония от дупница и те с фирми на сейшелите...
дянков е пълен боклук и не стават нещата както си мисли и както са в америка.

Wildchildd
03-10-2010, 10:31
Прави впечатление как грубо преебава бизнеса, а в момент на криза трябва да се стимулира, но естествено ние сме в България и правим обратното на нормалното.

yakuza_
03-11-2010, 22:41
За мен той е нещо от сорта, имам висше ===> разбирам. Защо когато го бяха попитали как си изплаща кредита в Америка с българската си заплата не отговори нищо -.- Как така нямаше пари за болницата и изведнъж се намират 2 милиона. С тея тъпи номера няма ли да се откажат ?

ZipFail
03-11-2010, 23:47
За мен той е нещо от сорта, имам висше ===> разбирам. Защо когато го бяха попитали как си изплаща кредита в Америка с българската си заплата не отговори нищо -.- Как така нямаше пари за болницата и изведнъж се намират 2 милиона. С тея тъпи номера няма ли да се откажат ?
Сериозно си противоречиш в тоя пост....

Diam0nD
03-12-2010, 06:49
Дянков е постигнал доста неща в живота си . Определено си разбира от работата ,НО управлението на финансиите на 1 държава не е същото ,надявам се бързо да влезе в час :) /пс не следя каква политика провежда ,но на дали за 6 месеца се е научил :Д /

malone
03-12-2010, 07:13
Множеството му изказвания започнаха да дразнят хората,защото не знае как конкретно да ги настъпи без да направи голям скандал и това да има последствия.Иначе икономически приема наистина непопулярни ходове,които обач няма да доведат до увеличаване на доходите и по-малко безработни.Досега Герб и той в частност трябваше като първа задача да се заемат с кризата.