PDA

View Full Version : 6 месеца заедно-подарък?



graphicflower
02-06-2010, 13:03
Здравейте!
На 8ми Февруари правим 6 месеца с гаджето и щ си разменяме подаръци. Моля ви за идеи какво да му купя или направя, понеже съм с ограничени финанси и не мога да си позволя нещо над 15лв,а всичко за което се сещам е по-скъпо.

ozzy
02-06-2010, 13:05
Здравейте!
На 8ми Февруари правим 6 месеца с гаджето и щ си разменяме подаръци. Моля ви за идеи какво да му купя или направя, понеже съм с ограничени финанси и не мога да си позволя нещо над 15лв,а всичко за което се сещам е по-скъпо.

ПЛЕСНИЦА :D :D :D

не базикам се нещо снимка а-у примерно едно малко като протмоненце 3см на 3 см като ключодържател да се отваря и да има твоя и негова снимка :P

Kukumqvka
02-06-2010, 13:07
Нали е твое гадже? Измисли ти нещо ..
Нещо,което знаеш че със съгурност ще хареса.
Използвай въображение .

Neopitom3na
02-06-2010, 15:40
Ам това е тъпо, защото ти го познаваш много по- добре от нас и знаеш какво харесва той...
по темата може да му подариш от унея сърчица, които се разполовяват на две :) или някоя плюшка

justonegirlwithonehope
02-06-2010, 17:19
Отиди в някое фото, изкарай ваша обща снимка и поръчай във фотото рамка за снимка, само че такава когато я размърдаш да се движат вътре някакви работи.Много яко и ефектно стои и не е повече от 15-16 лв.В допълнение към това можеш да му напишеш нещо или да му препишеш някакво любовно стихотворение, което отговаря на любовното ви положение или което изразява чувствата ти към него.

Scepticism
02-06-2010, 17:28
Аз може на моя да подарявам абсурдни неща ама поне знам какво и защо да подаря.. Винаги ми е било странно как толкова не можете да се сетите за нещо само ваше и да го реализирате като подарък.. сигурна съм, че ще му стане много по-мило отколкото да види ваша снимка в рамка.. и снимката най-вероятно вече я е виждал. Някак си се губи елемента с изненадата, а това на мен не ми харесва особено. :)

soul1199
02-06-2010, 18:37
ами нз,ти си го познаваш най-добре

graphicflower
02-07-2010, 16:49
Аз го познавам добре и знам, че нещата, които биха го зарадвали истински са доста по-скъпи от това, което мога да си позволя.

justonegirlwithonehope
02-07-2010, 16:56
Добре не мисли, че нещо се харесва когато е скъпо.Аз лично предпочитам един мил жест, който да ми засвидетелства любовта му към мен, от един скъп подарък.Нали знаеш, че парите не са всичко в живота, те са просто цел и средство ;)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
02-07-2010, 16:59
Ние ли го познаваме или ти?
Ние ли може да знаем кво харесва или ти?
Ай сиктир :-)

BloodyGoddess
02-07-2010, 17:18
Амии аз на моя подарих албумче с наши снимки като след всяка снимка имаше по стихче. Наистина му хареса така, че успех и на теб :-)

NeverTheSame
02-07-2010, 17:20
След като сте от 6 месеца заедно най-малкото го познаваш изключително добре.
Замисли се какво харесва..спорт,музика,скейт а у..всичко по което си пада..можеш да бъдеш супер изобретателна.Просто отдели 1 ден и си помисли добре x]

3oPuTy
02-07-2010, 17:24
Аз го познавам добре и знам, че нещата, които биха го зарадвали истински са доста по-скъпи от това, което мога да си позволя.
Т.е. е материалист ... :?
Ако те обича истински ще се зарадва дори на нещо малко,евтино и незначително ...,но както ти сама каза ... той би се зарадвал истински на нещо скъпо ... :?

ReachlessGirl
02-07-2010, 17:56
Аз го познавам добре и знам, че нещата, които биха го зарадвали истински са доста по-скъпи от това, което мога да си позволя.

ми майната му тогава .. пхаха :lol: :lol:
Ебаси приятеля, честно .. :?