PDA

View Full Version : ФИТНЕС-РАЗВИТИЕ-ПРОГРАМА !



Johney
02-06-2010, 14:31
Няколко въпросчета относно фитнеса и вашето развитие

1. Отколко време сте в залата
2. На колко сте в момента
3. Дайте някакви размери?
4. Любимо опражнение
5. Най-развит у вас мускул
6. С каква програма сте в момента ( колко дневна , какви упражнения , диета и т.н. )

fr33runner
02-06-2010, 20:52
1.3 месеца
2.На 15 години съм
3.Мерил съм се преди 1 месец-ръка 32 см.
4.Имам няколко любими:набиранията,кофички и повдигане на краката от вис.
5.Гледам да съм симетричен,но мисля че гърба.
Програмата ми е 5 дневен сплит.Не ми се пише в момента подробно :D

П.П Айде хора пишете в темата много е готина :)

Gigigi
02-06-2010, 21:09
1. 11 месеца(с малко прекъсвания)
2. 16 скоро на 17
3. Ръка 33.5 Гръдна 105-106
4. Флайс
5. Мисля че е гърба и трапеца
6. 3 дневна: Понеделник Сряда Петък
Пон: Гърди-Трицепс
Сряда: Гръб-Бицепс
Петък: Крака-Рамо

Както повечето съм за маса. Максимума ми е 85килограма на лежанка

Johney
02-07-2010, 09:49
1. Отколко време сте в залата - няма и месец ;d
2. На колко сте в момента - 14 :)
3. Дайте някакви размери? - Ръце не съм мерил , но ще премеря и ще редактирам :)
4. Любимо опражнение - Пулоувър .
5. Най-развит у вас мускул. Мисля , че корем.
6. С каква програма сте в момента ( колко дневна , какви упражнения , диета и т.н. ) - 3 дневна - кръгова : )

Myrth
02-07-2010, 15:27
1. Отколко време сте в залата - със силови упражнения се занимавам от около 3-4 години, сега работя само със собствено тегло
2. На колко сте в момента - 18
3. Дайте някакви размери? - 170 см, 67 кг (мн чист), 37-37,5 ръка студена в момента
4. Любимо упражнение - набиране, правя 30 бавни с раменен надхват по последни данни; също така се кефя на силови набирания :)
5. Най-развит у вас мускул - мисля, че съм хармонично развит и нямам най-силни групи.
6. С каква програма сте в момента ( колко дневна , какви упражнения , диета и т.н. ) - въртя 3 упражнения през ден - лицеви, набирания и разнообразни упражнения за корем. Забелязал съм, че на лостове най-добре се чувствам - най-лесно качвам (само че като правя тежки клекове в залата), най-лесно свалям и най-добре поддържвам форма. В момента съм на нискокалорично хранене, тъй като тялото ми не е приоритет за момента. Гледам да поддържам наравно високи сила, издръжливост и координация.

Musaebe
02-07-2010, 18:47
1)От 4 години тренирам, но прекъснах за 2 години и сега наскоро почнах пак.
2) 21
3)1,83cm,90kg
4)Любимо упражнение нямам
5)Гърбът ми върви повече от другите части
6)Програмата си почти не я сменям, правя за сила 6 базови упражнения, 4-5 пъти в седмицата като сменям интензивноста в дните естествено. Упражненията, които главно правя са набирания с тежест,бицепсово сгъване с щанга,лег,клек,тяга и раменни преси.

BTW Билдерските тренировки с леки тежести са ташак и като спреш губиш това, което си изградил вече. Причината е че когато човек тренира с леки или средно тежки тежести за 12 повторения да кажем, той стимулира бавните мускулни влакна и течноста в митохондриите ,което създава впечатлението, че се създават нови мускули.Да ама не!
Затова тренирайте тежко с тежести от порядъка на 70% до 90% от вашите максимални възможности с по малко повторения (от 2 до 5), почивайте повече между серийте и тренирайте по-често. Този вид тренировка прави мускула по здрав и не губите масата ако спрете.
Единственият недостатък е че качвате по бавно с такава програма .....

ArrowsOfDeath
02-07-2010, 19:52
1. Отколко време сте в залата От 6 месеца.
2. На колко сте в момента На 18.
3. Дайте някакви размери? Висок съм 183см, но съм малко кила за височината ми - 64кг. Гръдна обиколка - около 95, ръка - 34см напълно чиста, релефна.
4. Любимо упражнение Вертикален скрипец (вдигам си собственото тегло на него вече), лежанка (60 кила ги вдигам), чукчета.
5. Най-развит у вас мускул Може би гърба и ръцете. Снимка на ръцете нямам, но имам на гърба http://prikachi.com/files/1338157b.jpg
6. С каква програма сте в момента ( колко дневна , какви упражнения , диета и т.н. ) 3-дневна програма, че повече ме мързи да ходя в залата. Първи ден - гръб, втори ден - гърди и трицепс, трети ден - рамо и бицепс.

Myrth
02-07-2010, 20:44
1)От 4 години тренирам, но прекъснах за 2 години и сега наскоро почнах пак.
2) 21
3)1,83cm,90kg
4)Любимо упражнение нямам
5)Гърбът ми върви повече от другите части
6)Програмата си почти не я сменям, правя за сила 6 базови упражнения, 4-5 пъти в седмицата като сменям интензивноста в дните естествено. Упражненията, които главно правя са набирания с тежест,бицепсово сгъване с щанга,лег,клек,тяга и раменни преси.

BTW Билдерските тренировки с леки тежести са ташак и като спреш губиш това, което си изградил вече. Причината е че когато човек тренира с леки или средно тежки тежести за 12 повторения да кажем, той стимулира бавните мускулни влакна и течноста в митохондриите ,което създава впечатлението, че се създават нови мускули.Да ама не!
Затова тренирайте тежко с тежести от порядъка на 70% до 90% от вашите максимални възможности с по малко повторения (от 2 до 5), почивайте повече между серийте и тренирайте по-често. Този вид тренировка прави мускула по здрав и не губите масата ако спрете.
Единственият недостатък е че качвате по бавно с такава програма .....

Евала бате, много вярно го каза!

Bimmer
02-08-2010, 15:15
1. Отколко време сте в залата От 6 месеца.
2. На колко сте в момента На 18.
3. Дайте някакви размери? Висок съм 183см, но съм малко кила за височината ми - 64кг. Гръдна обиколка - около 95, ръка - 34см напълно чиста, релефна.
4. Любимо упражнение Вертикален скрипец (вдигам си собственото тегло на него вече), лежанка (60 кила ги вдигам), чукчета.
5. Най-развит у вас мускул Може би гърба и ръцете. Снимка на ръцете нямам, но имам на гърба http://prikachi.com/files/1338157b.jpg
6. С каква програма сте в момента ( колко дневна , какви упражнения , диета и т.н. ) 3-дневна програма, че повече ме мързи да ходя в залата. Първи ден - гръб, втори ден - гърди и трицепс, трети ден - рамо и бицепс.
е*ати релефа

LonelyB0yy
02-13-2010, 19:19
1. 1.3 месеца
2. 19
3. височина:1.78 тегло:80 кг+- ръка:почти 40
4. хоризонтална лежанка, набирания
5. мисля че са гърдите
6. в момента съм с 6 дневна програма
Понеделник:гърди и бицепс
Вторник:Набирания,лицеви опори,коремни преси,кофички,бягане крос
Сряда:Гръб и Трицепс
Четвъртак:Набирания,лицеви опори,коремни преси,кофички,бягане крос
Петък:Рамо и Крака
Събота:Набирания,лицеви опори,коремни преси,кофички,бягане крос
Неделя:почивка

tishky
02-13-2010, 22:39
1. 7 месеца
2. На 15
3. Ръка 33,гръдна обиколка около 100 см.
4.Главно набирания и кофички
5.На всякаде съм еднакво развит..но мисля,че най-много гърди и гръб
6. Програмата ми е 3 пъти в седмицата...
Понеделник:гръб,крака и корем
Сряда:гърди,бицепс и корем
Петък:рамо,трицепс и корем
Корем правя всеки път по простата причина,че искам да го стегна малко.. :)