PDA

View Full Version : клиника-гинеколог



fakesmiles
02-06-2010, 14:57
здравейте :)
искам да попитам дали като съм на 16 мога да отида сама на гинеколог - без направление,без родител? също така някой ходил ли е в Авис медика/Света Марина - Плевен.Иска ми се да чуя някакви отзиви за лекарите там,препоръки,цена за преглед и т.н.

II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
kalpazanka

kalpazanka
02-06-2010, 16:00
Света Марина горещо не ти препоръчвам!!! Аз си изпатих- искаха да ме срежат /конкретно многоуважаемия ректор на МУ Плевен/ и ми изкараха диагноза ПКЯ. Само да вметна, че операцията по онова време беше 1150 лв. Отделно се плаща престой. Кракът ми няма да стъпи повече там!
Не е нужно да си с родител, за да отидеш на преглед. Приготви си 20 лв. Мога да ти препоръчам на ЛС специалист /който не преглежда нито в Авис, нито в Св Марина/.

fakesmiles
02-07-2010, 09:46
мерси много за отговора! аз се бях насочила даже повече към Света Марина и др Димитрова оттам, но май ще се замисля.Пиши на ЛС :)

titinkaa
02-07-2010, 10:14
в Пловдив за непълнолетни взимат по 14лв без направление,и сега съм се навила да ходя,естествено без родител

kalpazanka
02-12-2010, 14:25
Момичето пита за Плевен!

SmilezZz
02-12-2010, 14:33
Да,може да отидеш без направление и без родител..Като цяло трябва да си приготвиш около 15-25лв..За определено място не мога да ти кажа,не съм от Плевен