PDA

View Full Version : ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ! :X:D



xSANYAx
02-06-2010, 16:39
Нещо става с компютъра ми..колко теми съм изписала самоо..но това е др. въпрос! Значи използвах програмата Bluetooth Dongle v2.0 (BlueSoleil) като програма за препращане от телефона на компютъра и обратното..таа напослдък когато кликвах на иконката,не се отваряше,търсих всички файлове с името BlueSoleil и ми излезнаха,но отново се опитха да ги отворя и не помръдваха.. накрая ги изтрих всичките.. опитах се отново да сложа самият bluetooth (той е като флашка) и си мислех,че ще мога да си го инсталирам наново..но нищо! :shock: :( :( сега не мога да си направя и иконката да ми излезе както преди и като кликна на нея,да ми излезе отделно нещо като страница на Bluesoleil-a,където да качвам файлове.. намерих диска,с който би трябвало да го инсталирам,пробвах,изобщо не излиза нищо,все едно няма диск... кажете ми моля ви искам да си го инсталирам както преди :idea: :-k :cry: :cry: :cry: :cry: МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!! :smt087 :smt115

Valento
02-06-2010, 16:43
START MENU -> Control panel -> Add/ Uninstall programs (Търси BlueSoleil) i цъкаш Remove !
След това за по-сигурно дай рестарт на машината и пробвай да инсталираш пак !Ако има нещо пиши

xSANYAx
02-06-2010, 17:27
START MENU -> Control panel -> Add/ Uninstall programs (Търси BlueSoleil) i цъкаш Remove !
След това за по-сигурно дай рестарт на машината и пробвай да инсталираш пак !Ако има нещо пиши

Ама аз и от там съм трила... всичко дето има име Bluetooth/BlueSoleil съм го изтрила,с надеждата да го инсталирам отново,ама не става.. :( как да го инсталирам..??

Valento
02-06-2010, 17:34
давала ли си рестарт на машинатА ?ако не си дай и рестарт ръгаи синия зъб в USB-то и жужи

xSANYAx
02-06-2010, 18:22
може ли по-разбрано? :D

Valento
02-06-2010, 18:25
може ли по-разбрано? :D
Може , извинявам се за речника ползван в предишния ми пост ... така дай рестарт на пс-то след рестарта сложи устрйството в USB-то и опитай да го инсталираш , друг вариянт не се сещам направила си всичко както трябва само това остава ...
П.С дай си скайп на лично така няма да може да се разберем ... ест. ако ти искаш.