PDA

View Full Version : без презерватив



Pantofka8457
02-06-2010, 16:05
значи с приятеля ми го бяхме правили 2 пъти (и на двамата ни беше за пръв път) и той не е свършвал понеже както каза ''не му се оголвала главичката'' и нз защо друго може да е.. та вчера го правихме за 3ти път но, когато почвахме ми каза че не носи презерватив понеже същата вечер трябваше да ми идва.. но толкова ме беше възбудил преди това че дори не се замислих и го направихме безз.. траеше около 20 мин и той не свърши отново, нито аз и само го питах ''свършва ли ти се'' той казваше ''никак'' ..и след като приключихме отидох и се изпишках, а след към час ми дойде.. та колко голяма според вас е вероятноста да съм забременяла? Беше адски тъпо от моя страна да, но моля ви не ме упреквайте я ми отговорете колко голям е бил риска понеже наистина се притеснявам :(
И сори ако раздела е грешен, но това ме и 2рата тема която пускам и се чyдих в секс ли да е или тук и реших, че тук е по подходящо.. :)
Благодаря ви придварително :-) :-)

kalpazanka
02-06-2010, 16:12
Ако месечният ти цикъл е редовен и снощи е трябвало да ти дойде, вероятността е минимална. Още повече, че не е свършил в теб.
Относно предните два пъти- в кои дни от МЦ са били, колко дълъг ти е МЦ и кога беше последната ти менструация?

Pantofka8457
02-06-2010, 16:37
последната ми менструация беше миналия месец на 6ти ми дойде и седмица след като ми сварши го правихме за пръв път. втория път беше също седмица след първия и сeга вече 3тия път на 5ти когато трябваше да ми дойде, и вечерта си ми дойде. предните пъти си бяха с презерватив и не свършваше, не се притеснявам за тях, но за вчераа.. :( :(

kalpazanka
02-06-2010, 19:01
Продължителност на МЦ?
Няма смисъл да се тревожиш, щом ти е дошла менструацията. Предните два пъти са по-основателен повод. ;)

Pantofka8457
02-06-2010, 20:22
амии продължителноста попринцип си е нормална от 5 до 7 дни, но щом казваш благодаря :-) Един приятел ми се развика, че дори и да не сваршва може нещо да е попаднало в мен.. и аз се наплаших, днес цял ден си въобразявам че ми има нещо :lol: и все пак се притеснявам, понеже ти казваш че след като ми е дошло няма проблем, но то и без тва всеки момент щеше да ми дойде, и дори и да съм забременяла някак си беше на път и намаше да спре незнам дали пак си въобразявам ноо.. 8-) Благодаря ти мн :)

igrata
02-13-2010, 12:50
:shock: Незнам.НЕ СЪМ ПРАВИЛА СЕКС ОЩЕ.А СЪМ НА 17. :) Направи си тест за бременост или иди на лекар. :-)

kalpazanka
02-13-2010, 13:14
Pantofka8457, моме, четеш ли какво те питам? Колко ти е продължителността на месечния цикъл? Прави разлика, важно е!!!
Считам темата за приключена.
Спам не се толерира.