PDA

View Full Version : Как да се отпусна?



petrunka
02-06-2010, 16:21
На 16 години и за пореден път се разболях от болестта, от която никой не иска да оздравее - много харесвам едно момиче, от моето училище, от моята смяна, 2 години по-малко от мен. Виждаме се много често, засега само сме на погледи и усмивки(напълно сигурен съм, че тя не подозира за моите чувства). Досега се случи само три пъти да си говорим, макар и за съвсем малко. Проблемът обаче е, че малко се гипсирам като харесвам някое момиче(макар че доста по-малко от предишни пъти) и трудно намирам обща тема за разговор.Освен това като си спомня за тези 3 пъти, нито един път не съм дори загатнал по някакъв начин за намеренията си, бях някак си сух, хладнокръвен.. Даже пропуснах един много удобен случай - пътувах сам с нея към училище в автобуса и тя ми отговаряше много лаконично и аз напълно се гипсирах, но не се отчаях след това.
За сведение не съм имал гадже досега и съм абсолютно сигурен, че я обичам за да сме заедно, а не заради секса и знам как ще подходя към нея - за св.Валентин съм й написал любовно писмо и ще й го дам лично на 15-ти, ако я видя преди това знам за какво ще се опитам да я заговоря. Но как да се отпусна пред нея и да й покажа, че наистина я и ще я обичам?
Лошото е, че имам навика мислено да преживявам всичко преди да е станало и така обмислям и лошите варианти, които не ми харесват и накрая винаги не става така, както искам да стане. винаги като искам да поздравя някое момиче, което малко или много харесвам по някакъв повод, накрая го поздравявам доста сухо и лаконично, но много ми се иска този път да успея!
Мнго моля за съвет, а ако някой реши да се е*ава с темата, по-добре да не пуска коментар!

Zarity
02-06-2010, 16:24
Моля те,само НЕ й пращай любовно писмо на Св.Валентин. :shock: Аз бих се изсмяла,предполагам,че й тя ще реагира така.На колко сте години само да питам,че май е доста от значение. :-o

пп:Едва ли я обичаш от 3 разговора :-o

justonegirlwithonehope
02-06-2010, 16:33
Според мен обичам е много преувеличено казано, но явно наистина имаш някакви чувства към нея.Не и пращай писмо или нещщо такова, просто другия път като я видиш, отиди при нея, направи и някакъв комплимент от сорта на "много си хубава днес, както винаги" усмихвай и се, завържи някакъв разговор, покани я на кафе и когато излезете и сте само двамата разкрий чувствата си.В никакъв случай, обаче не казвай, че я обичаш възможно е да се изплаши или да не те вземе на сериозно.А искам само да те попитам от къде си ?

a1a2b3v
02-06-2010, 16:33
Що бе тва с писмата е романтично.. верно, че е изтъркано но какво пък.

Scepticism
02-06-2010, 16:40
Момче.. събуди се. тва с писмата е само по филмите. Почти няма момиче, което да не ти се изсмее, а с това действие най-много да те помисли за психопат и да започне да те избягва. Нищо няма да спечелиш. Карай я по-спокойно. Първо и вземи поне телефонния номер, че чак тогава стигай до обясненията в любов. :)

ivcheto0o
02-06-2010, 16:47
Това с писмото за Св.Валентин нещо не ми харесва,но тя е на 14 може и да я впе4атли,но наи-вероятно ще я поставиш в неловко положение и ще и стане неудобно.Опитаи се да се сближиш с нея,да поговорите и след това я покани някъде на кафе.И това 4е я оби4аш след няколко разговора ми е малко невъзможно.

ScarletBite
02-06-2010, 17:18
Няма специална рецепта за "отпускане".
По мое мнение просто влагаш твърде много в свалката.Поставяш си определен стереотип.Очакваш да бъде като по филмите, готината реплика сама да излезе от устата ти и очите на момичето да блеснат.И когато не се получава точно така, ставаш несигурен.Затова и се проваляш.
Стегни се малко.Никое момиче не иска да усеща, че мъжът отсреща се страхува от нея. :?

asp1r1n94
02-06-2010, 17:35
И аз бях така ,но попаднах на точното моми4е 8)

soul1199
02-06-2010, 18:36
аз мн бих се зарадвала на писмо,някакси сладко ми се струва :) начи отиди при нея и й кажи:Здравей,това е за теб! и й се усмихни,тва е не го мисли :)

sladyr4etoo
02-06-2010, 19:03
ако си решен за писмото,внимавай какво все пак ще има в него..

petrunka
02-06-2010, 19:37
Става въпрос за любов от пръв поглед и то само от моя страна, освен това аз съм я виждал много пъти как се държи с другите си приятели и оставам с доста добри впечатления от нея..
пък писмото мога и в по-късен момент да дам, не още на 15.02..

onqtam
02-08-2010, 18:46
закачлива картичка за Свети Валентин рулз :П

pussucetka
02-08-2010, 19:03
Aз ако съм ще се зарадвам,че някой се интересува от мене и че ме харесваа .. ще бъда поласканаа .. нямаа страшноо и аз винагии като се запозная със нов човек се изчервявам .. но като го опознаяя е съвсем различноо .. Успехх ! :)

DaemonBoy
02-08-2010, 19:07
Хакни две големи и карай!Това в кръга на шегата.Идеята е клише, но пък имаш 50-50 шанс.

ozzy
02-08-2010, 19:07
Според мен най-важното е да се отпуснеш да бъдеш себе си и да преглътнеш това че те е срам и да и кажеш сичко !

Дано да съм помогнал

O z z Y

fc
02-08-2010, 20:16
Прочетох до там, че ти се усмихва. Какво чакаш? Момичето те чака да я заговориш. Усмивката е нещо като ключ, използвай го и й кажи "здрасти" :)

katrinsmile
09-22-2013, 08:17
Азсамо ще ти кажа да и признаеш поне ти какво чустваш защото ако все така се всепеняваш нищо няма да постигнеш както гледам си влюбем яката така че я покани на разходка на саме за сладолетче нещо такова и слет това и признай но преди това я опознай повече!

tedka soletka
09-22-2013, 11:04
Отпусни се и бъди себе си. Не и пращай писмо. Първо се опознайте по-добре- излезте някъде... разговаряйте повече. Нататъка нещата ще си станат ако и тя те хареса.

baby_baby
09-24-2013, 20:09
Що бе тва с писмата е романтично.. верно, че е изтъркано но какво пък.

+11111

kitty02
09-24-2013, 20:15
2010 :?