PDA

View Full Version : как се казваше сериалчето



SoSerious
02-06-2010, 18:12
значи имаше едно сериалче за деца анимационно и се разказваше за някакъв каскадьор кадето имаше амнезия или нещо такова и преценяваше какво да направи в дадена екстремна ситуация един вид спира времето и си представя какво ще направи и после го прави някви такива много ще съм благодарен ако някой ми каже как се казваше тва сериалче :)
също така и още едно доколкото си спомням името на главния герой беше Боб и се разказваше за някакви битки между световете или нещо такова значи имаше нещо като абе като видео игра избираш си един вид режим на играта и трябва да спечелиш за да запазиш светът си а ако загубиш 9 пъти по ред играта светът ти ще загине или нещо такова ReBoot тоя сериал го намерих моля за другите 2
иии да още едно което се разправяше за воина между хората и някви извънземни разказваше се за оф и тоя сериал не го помня много обаче беше много як имаше някаква планета обгърната с лед и там се бореха хората с извънземните добиваха някакви материали като цяло много яко и зарибяващо екшънче
всичките и 3 те сериала съм ги гледал като малък по телевизията и много са ми харесали на практика израстнах с тях но ги забравих и сега много искам да ги намеря за племенниците и за мене така че много ви моля ако някой може да се сети как се казва някой от сериалите и да даде линк или нещо такова много ще съм му благодарен ..... :)