PDA

View Full Version : Субтитри



DevilWish
02-06-2010, 18:26
Здравейте имам проблемче. .
Вчера си свалих един филм и като го пусна /има субтитри в папката със същото име като филма и тн/ не тръгват субтитрите.По принцип ми тръгват с Vobsub и си тръгват автоматично със всеки филм.Но при този не е така.Пробвах да сваля и други субтитри свалих едни тръгнаха, но не съвпадат с филма, свалих трети и те не тръгват също като оригиналните.Какъв може да е проблема и как да ги задействам?
Мерси предварително :)

Valento
02-06-2010, 18:30
До колкото знам аз субтитрите тряя съвпадат с кодеците на филма ... свали си филма но от друг тракер ... от филма е според мен ... на мен също така ми се е случвало но свалям филма ако го има качен няколко пъти на тракера свалям друг релийз и сичко е нормално . Опитай и ти !

doomkillerr
02-06-2010, 18:33
Провери пак името на файла със субтитрите и това на филма дали е едно и също - имай в предвид, че дори да има една "точица" в името на единя от двата файла, тоест разлика, програмата няма да ги отвори автоматично... Другия вариант е след като пуснеш филма, маркираш файла със субтитрите и със задържан ляв бутон на мишката ги влачиш и пускаш в плеъра - така те ще се заредят в него! :)

DevilWish
02-06-2010, 18:35
Провери пак името на файла със субтитрите и това на филма дали е едно и също - имай в предвид, че дори да има една "точица" в името на единя от двата файла, тоест разлика, програмата няма да ги отвори автоматично... Другия вариант е след като пуснеш филма, маркираш файла със субтитрите и със задържан ляв бутон на мишката ги влачиш и пускаш в плеъра - така те ще се заредят в него! :)
Toва и в Уиндоус Медия плейър-а ли стана?
Иначе името е същото защото го преименувах и го направих да се състои от 1 буква, така че не е от това. . . . сега ще пробвам това, което каза и ако не стане май ще трябва да го тегля от друг сайт :(

Valento
02-06-2010, 18:35
Провери пак името на файла със субтитрите и това на филма дали е едно и също - имай в предвид, че дори да има една "точица" в името на единя от двата файла, тоест разлика, програмата няма да ги отвори автоматично... Другия вариант е след като пуснеш филма, маркираш файла със субтитрите и със задържан ляв бутон на мишката ги влачиш и пускаш в плеъра - така те ще се заредят в него! :)
Повечето плеъри не реагират на влачене и пускане на суб. фаилове в тях ...

DevilWish
02-06-2010, 18:36
Пробвах не става. :С Уфф :(

Valento
02-06-2010, 18:46
Пробвах не става. :С Уфф :(
Провери от опцийте на плеъра да ги заредиш ръчно .

DevilWish
02-06-2010, 18:49
Пробвах не става. :С Уфф :(
Провери от опцийте на плеъра да ги заредиш ръчно .
Сега потърсих, но не намерих такава опция.

doomkillerr
02-06-2010, 18:50
Пробвах не става. :С Уфф :(

Инсталирай си друг видео плеър! "Windows Media Player" никак не е добър избор! По-добре да гледаш с "Media Player Classic" от колкото с Windows-кия... 8)

DevilWish
02-06-2010, 18:59
Пробвах не става. :С Уфф :(

Инсталирай си друг видео плеър! "Windows Media Player" никак не е добър избор! По-добре да гледаш с "Media Player Classic" от колкото с Windows-кия... 8)
Мерси, наистина имам проблеми с Уиндоуса.А става ли с риъл плеяр-а да се 'влачат' субтитрите ? Ако не наистина ще го сваля този, които ми препоръча.

Valento
02-06-2010, 19:09
Добро решение е също така JetAudio чете всякакъв вид мултимедия...никви бъгове просто №1 е :grin:

DevilWish
02-06-2010, 20:09
Добро решение е също така JetAudio чете всякакъв вид мултимедия...никви бъгове просто №1 е :grin:
Mepcu MHoro :)